Salutare Vreau sa facun Sit la fel ca Livejasmin..etc

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
kidcatalin
Mesaje: 1
Membru din: 23 Iun 2009, 13:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sunt Programator ...situl il am gata facut si bani pentru a investi in reclama.Dar nu prea stiu ce sa fac de akuma in colo trebuie sa imi fac firma pe ce domeniu o pun ...ce alte licentze imi trebuie ...Ms astept msg
SoulCams Models Studios wanted
slither
Mesaje: 2
Membru din: 16 Noi 2007, 00:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pai in primul rand modele. Costa f mult ;)
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kidcatalin scrie:Sunt Programator ...situl il am gata facut si bani pentru a investi in reclama.Dar nu prea stiu ce sa fac de akuma in colo trebuie sa imi fac firma pe ce domeniu o pun ...ce alte licentze imi trebuie ...Ms astept msg
fa-ti un offshore :wink:
Avatar utilizator
Mihai78
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 192
Membru din: 25 Oct 2005, 16:39
Localitate: Europe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

kidcatalin scrie:Sunt Programator ...situl il am gata facut si bani pentru a investi in reclama.Dar nu prea stiu ce sa fac de akuma in colo trebuie sa imi fac firma pe ce domeniu o pun ...ce alte licentze imi trebuie ...Ms astept msg
Salut!

I-ti poti face un offshore si scapi de belele, dar problema se pune cum au zis si cei ce ti-au raspuns mai sus la modul cum atragi modele/studiouri (ca sa ai ceva camere online tot timpul) si webmasteri care sa te promoveze (e cea mai ieftina solutie de a te promova).

Pe partea de hosting pt un site gen jasmin nu iti pot spune prea multe , dar cu siguranta vei gasi pe aici cineva priceput care sa te ajute.

Sincer cred ca e un pic cam Cam tarziu pentru un asemenea proiect. Dar daca ai putere financiara sa sustii aceasta afacere poti gasi o nisa in piata de care sa profiti.

Oricum fa-ti bine calculele cu publicitatea.
Mult success!
We build the future...
creatza555
Mesaje: 8
Membru din: 31 Aug 2009, 10:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Modele= Bani... Dar merita!

Asa ca, succes! :D
Dana
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

omul e demult plecat si subiectul demult expirat ... daca nu a mai revenit aici cu reply-uri eu asa presupun .

Totusi , ordinea lucrurilor e 'zambitor' de ciudata . Intai faci site si apoi ta gandesti ce si cum faci cu el . De aici pana la esec nu mai e nici un pas (daca mai era macar un pas era de bine) .

Oricum bafta . Loc pe piata mai e , dar pentru cine chiar stie ce are de facut , detine capital de investit si in consecinta de riscat .
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”