Modalitati de plata pentru a cumpara publicitate

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
jossye
Mesaje: 2
Membru din: 03 Feb 2009, 13:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mi-am facut un sait propiu si incers sa il promovez cumparand publicitate.
As dori sa stiu de la cei care deja fac acest lucru ce carduri si de la ce banci din Romania folositi pentru a fi aceptate in strainatate. Am incercat cu epassporte dar nu vor paymenturi electronice si mau rugat sa folosesc credit card.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
studyo_laura
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 31 Oct 2007, 20:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

eu folosesc un card business VISA -cardul societati la banca Transilvania foarte simplu de folosit trebuie sa suni al ei sa iti fixezi o limita la bani ..e o masura de siguranta....apoi e foarte usor ..testat pe ,,google adwords,, si alte programe folosite la publicitate :wink: si diverse cumparaturi pe net...
www.universaltalk.ro & www.virtualtalk.eu
keen
User Junior
User Junior
Mesaje: 95
Membru din: 22 Dec 2004, 04:50
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

un card visa clasic nu visa electron.Sau paypal...eu folosesc visa clasic de la raiffeisen si e ok.
creatza555
Mesaje: 8
Membru din: 31 Aug 2009, 10:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Daca te intereseaza publicitate si pe site-urile mele, PM oricand simti nevoia...
Dana
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

visa electron de la ING
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca vreti sa cumparati trafic/linkuri de la situri adult din nisa de webcams PM me si va ajut. Nu orice fel de trafic adult e bun.
sexmaster29
Mesaje: 10
Membru din: 11 Noi 2009, 21:35
Localitate: Ro
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

camcam scrie:Daca vreti sa cumparati trafic/linkuri de la situri adult din nisa de webcams PM me si va ajut. Nu orice fel de trafic adult e bun.


sal.sunt interesat sa cumpar trafic din nisa videochat;daca ma poti ajuta, astept pm;thk
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”