Informatii pentru webmasteri!

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
Avatar utilizator
delishia20
Mesaje: 33
Membru din: 06 Ian 2007, 16:25
Localitate: BRASOV
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna!
As dori anul acesta sa incep sa iau lectii de webdesign , ca apoi sa fac si eu webmastering pentru site-urile de videochat.Vreau sa rog pe cei care lucreaza in domeniu sa ne dea si noua incepatorilor ceva informatii utile despre cum se face webmastering pentru site-urile de videochat. Si v-as ruga sa nu va zgarciti cu informatiile:) v-as fi profund recunoscatoare pentru asta.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Webmaster_Studios
User Junior
User Junior
Mesaje: 68
Membru din: 25 Apr 2008, 02:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

delishia20 scrie:Buna!
As dori anul acesta sa incep sa iau lectii de webdesign , ca apoi sa fac si eu webmastering pentru site-urile de videochat.Vreau sa rog pe cei care lucreaza in domeniu sa ne dea si noua incepatorilor ceva informatii utile despre cum se face webmastering pentru site-urile de videochat. Si v-as ruga sa nu va zgarciti cu informatiile:) v-as fi profund recunoscatoare pentru asta.
Salut,

Mie unul mi-a luat un an de zile doar pentru a cunoaste cateva bune secrecte pentru a avea succes in webmastering, un an in care am vazut lumina zilei doar de cateva ori pe luna. Cu practica este putin mai greu, tine de banii pe care esti disponibil sa ii investesti si de multe alte lucruri, depinde unde tinzi sa ajungi.
Sunt oameni de la care am invatat cate ceva, nu pot nega asta, dar in schimb pot spune ca totul a fost contra cost, chiar daca nu mi-am dat seama de asta de la bun inceput.

Poate ca nu eu trebuia sa fiu una din persoanele care raspunde acestui post, cunosc anumite lucruri foarte eficiente pentru aceasta activitate, dar daca inca nu le-am pus pe toate in practica, multi pot spune ca este firesc sa stau in banca mea. Insa de multe ori eu pot ajuta mult mai mult un incepator decat o poate face un guru care castiga din webmastering pana la $30,000 la fiecare doua saptamani. Ceea ce spui tu delishia20 ( Si v-as ruga sa nu va zgarciti cu informatiile), aici este cea mai mare problema, informatii pentru un bun inceput ti le poate da mai orice webmaster, dar secretul afacerii sale nu prea cred ca il va divulga cineva vreodata. In primul rand este vorba de o investitie facuta acolo unde trebuie si reusita este de partea ta. Sunt webmasteri care nu investesc bani, investesc doat timp in aceasta afacere si scot doar cateva sute de usd la perioada (rare ori mii), sunt webmasteri care investesc si timp, investesc si mii, chiar si zeci de mii de usd, tot ei sunt cei care scot zeci de mii, in unele cazuri sute de mii la perioada. Este bine de stiut ca un webmaster poate ajunge la castiguri la care nici nu putea visa, orice are un inceput.

Pentru informatii ce tin de cum sa iti faci propria ta retea de siteuri cams, imi poti lasa un mesaj privat.


Cu respect,

Marius
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”