Affiliate program info

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
ovidiu_webcams
Mesaje: 2
Membru din: 21 Noi 2008, 20:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut,

Sunt nou pe aici asa ca nu dati cu parul daca incalc regulamentul :) Cred ca e util pentru webmasteri sa stie ca la webcams.com gasiti si suport in romana pentru programul de affiliate :wink:
Daca aveti intrebari sau aveti nevoie de ajutor contactati-l pe Ovidiu (respectiv eu) pe ICQ, messenger sau email (gasiti emailul la Contact pe site)... in zilele lucratoare desigur :P . Comunicare va fi mult mai usoara ...


Also... am voie sa pun reclama in semnatura? in regulament nu se specifica nimic de semnatura (sau nu am gasit eu) si am vazut ca se practica...cel putin pe aria asta.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
delishia20
Mesaje: 33
Membru din: 06 Ian 2007, 16:25
Localitate: BRASOV
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cand m-am inscris eu acum cam jumatate de an nu aveau pe webcams si versiunea in romana pt webmasteri. Merci ca ne-ai zis!
Avatar utilizator
delishia20
Mesaje: 33
Membru din: 06 Ian 2007, 16:25
Localitate: BRASOV
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sincer n-am gasit nicaieri si suport in romana pe webcams.com, poti sa dai linkul direct?:)thx
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

ovidiu_webcams scrie:Daca aveti intrebari sau aveti nevoie de ajutor contactati-l pe Ovidiu (respectiv eu) pe ICQ, messenger sau email (gasiti emailul la Contact pe site)... in zilele lucratoare desigur :P . Comunicare va fi mult mai usoara ...
El e suportul!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
XtremeStudio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 191
Membru din: 15 Aug 2008, 20:20
Localitate: Iasi, Pascani
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ovidiu_webcams
Mesaje: 2
Membru din: 21 Noi 2008, 20:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

delishia20 scrie:Cand m-am inscris eu acum cam jumatate de an nu aveau pe webcams si versiunea in romana pt webmasteri. Merci ca ne-ai zis!
Nu este versiune in lb romana... este suport in romana. Nu este mentionat pe site pentru ca oferim suport pentru toti afiliatii, fie ei romani sau nu. 8)
Pentru cei care nu au avut inca ocazia.... vizitati site-ul programului nostru... $100 per order si lifetime revshare :wink:

PS: si Daniel (vezi pagina de contact din postul de mai sus) este tot roman.
Avatar utilizator
Partner55
Mesaje: 26
Membru din: 03 Ian 2010, 15:13
Localitate: Ro
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ovidiu ,lasa-mi un mess id
xxxsharkxxx3000
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”