Srl sau persoana fizica autorizata?

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
bubulinaxox
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 146
Membru din: 08 Iul 2007, 11:09
Localitate: usa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stiu stiu ca s-a tot discutat pe tema asta, nu ma redirectionati la topicul de legalitate ca l-am citit deja.as dori niste pareri personale despre solutia cea mai buna in cazul unui chathost independent
presupun ca pe un srl poti face un leasing la un moment dat sau un imprumut bancar,nu stiu la persoana fizica cum se procedeaza asa ca va rogggggggggg
ajutati o blonda la nevoie cu parerile voastre!:D srl sau pfa?
multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bubulinaxox scrie:stiu stiu ca s-a tot discutat pe tema asta, nu ma redirectionati la topicul de legalitate ca l-am citit deja.as dori niste pareri personale despre solutia cea mai buna in cazul unui chathost independent
presupun ca pe un srl poti face un leasing la un moment dat sau un imprumut bancar,nu stiu la persoana fizica cum se procedeaza asa ca va rogggggggggg
ajutati o blonda la nevoie cu parerile voastre!:D srl sau pfa?
multumesc

Daca vrei imprumut sau leasing e mai bine srl pentru ca poti sa-ti scazi cheltuielile din impozit, dar in situatia asta trebuie sa ai angajati si vechime de minim 1 an. Ca persoana fizica e suficienta o vechime de 3 luni, dar daca declari venit mare pentru un imrpumut mare, platesti si impozit mare la stat.
bubulinaxox
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 146
Membru din: 08 Iul 2007, 11:09
Localitate: usa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

in primul rand as vrea sa incep sa platesc impozitul pe venit si daca tot il platesc sa beneficiez si eu de pe urma lui,nu stiu exact cum se procedeaza am gasit multe topicuri dar nimeni nu spune exact cum sa procedezi.m-am gandit sa ma duc la o firma de consultanta dar e un oras relativ micut si cand o sa ii spun aluia de video chat o sa ii cada fata :) asa ca rog cei care au cunostinte si au trecut prin asta postati!
multumesc sexybabe
www
VIP
VIP
Mesaje: 249
Membru din: 19 Noi 2005, 08:46
Localitate: Genova
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Bubulina,uite un mic ajutor aici:
http://www.avocatnet.ro/content/article ... liala.html
Pana sa ajungi sa profiti,incepe sa aduni acte ca sa-l poti plati:-)
bubulinaxox
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 146
Membru din: 08 Iul 2007, 11:09
Localitate: usa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mersi wwww
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”