Adult hosting + unlimited domains

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
webmaster4you
Mesaje: 7
Membru din: 21 Sep 2007, 13:42
Localitate: In the real world of the live sex
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut. Stie cineva de vreun hosting care accepta adult sites si accepta unlimited domains hosted pt. un singur plan? Pana acum am gasit doar servage.net si dreamhost.com dar niciunul din ele nu au posibilitatea de a inregistra un domeniu in cateva minute cum face spre exemplu gkg.net. De aceea as dori sa aflu detalii despre mai multe hostinguri care accepta unlimited domains internal sau external, ca sa il pot alege pe cel mai bun. Multumesc.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

hostgator.com are in general feedback-uri pozitive de la webmasterii adult, dar m-ai bagat putin in ceata cu cuvintele urmatoare:
Pana acum am gasit doar servage.net si dreamhost.com dar niciunul din ele nu au posibilitatea de a inregistra un domeniu in cateva minute cum face spre exemplu gkg.net
Nu sunt sigur de dreamhost, dar pe servage poti inregistra domeniu in cateva minute (si mai mult ca sigur ca si pe dreamhost e la fel), poti transfera domenii deja existente, propagarea se face destul de rapid etc...dar poate nu am inteles eu bine... o explicatie in plus nu ar strica.

Bafta acolo.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
webmaster4you
Mesaje: 7
Membru din: 21 Sep 2007, 13:42
Localitate: In the real world of the live sex
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ciudat, am un prieten care foloseste servage si mi-a zis ca un domeniu este creat in cateva ore. Eu pun accent pe inreg. unui domeniu cat mai repede deoarece mi s-a intamplat sa optez pt. a inregistra 5 domenii care erau inca available cand am facut cererea si m-am trezit doar cu 2 available dupa cateva ore cand a inceput yah00 sa se ocupe de ele. Si m-am uitat la cei acreditati ICANN si GKG mi s-au parut foarte prompti, imediat dupa ce am optat pt. un domeniu, cand am dat ultimul OK, deja acel domeniu a si aparut registered. Doar ca ei nu accepta multiple domains hosted sub acelasi plan. Si ca sa ii folosesc pe ei doar pt. a cumpara domenii instant si apoi sa stau incurcandu-ma in dnsuri as prefera un alt registar care sa mi inregistreze domeniile dorite instant si totusi sa mi le aprobe sub acelasi hosting, si sa aibe posibilitatea de a cumpara si IP dedicat pt. fiecare:D Cam pretentios sunt nu?:P
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Daca gasesti asa ceva , cu IP dedicat in acelasi pachet de hosting , let me know .
Eu folosesc un singur plan in care am hostate mai multe siteuri , insa aceste siteuri nu le folosesc pentru advertising si prin urmare nu consider foarte important IP-ul lor / c-class

phatservers.com
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
blue cum
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 10 Oct 2005, 14:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

merge si la dreamhost si la godaddy ce zici tu.
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Am mai sapat un pic pe tema asta .
Eu merg pe aceste pachete de la phatservers
http://phatservers.com/hosting_plans/virtual/index.html
le-am trimis un mail la support sa-i intreb de dedicated IP . Costa 1$ pe luna /per domeniu .

Bafta
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”