Noutati importante - CamContacts affiliate program

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Zupern
User Activ
User Activ
Mesaje: 226
Membru din: 07 Mai 2006, 09:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna tuturor,

Nu stiu daca ati aflat sau nu inca despre noul program de afiliere sustinut de CamContacts. Daca nu puteti afla accesand urmatorul link:

http://www.camsense.com/link.html?ref=1387388

Pana la 40% castiguri pe viata pentru webmasterii care aduc trafic pe site-urile CC Network. Parerea mea este ca in momentul de fata aceasta este cea mai buna oferta pt webmasteri dintre toate site-urile de videochat care suporta programe de acest gen. Se stie ca site-ul este unul dintre cele mai serioase...cu imposibilitatea logarii ca membrii a romanilor deoarece verifica toate datele, este un site stabil etc..numai de bine la adresa lui. imi este un site foarte drag, pe care chiar daca nu fac multi bani tot sper si tot sper..singura problema este traficul in scadere insa cu toate acestea sunt destule fete care lucreaza.
Ideea mea este ca, cu noul program de affiliere chiar au mari sanse sa se ridice la valoarea celor deja de succes. Are destule avantaje si putine dezavantaje pentru un webmaster:

Avantaje:
_ castiguri importante datorita procentului oferit - intre 20 si 40% castig in functie de $$$ cheltuiti de membrii adusi de voi
- castigurile sunt pe viata, astfel daca reusiti sa aduceti clienti instariti care cheltuie constant pe site..aveti castiguri garantate atata timp cat acei membrii revin pe site
- va pun la dispozitie o multime de facilitati..site-uri deja construite pe care nu trebuie decat sa le optimizati si sa le indexati in motoare de cautare sau directoare,
- 15% castig din programul de sub-affiliere
- suport foarte competent si prompt
- sfaturi pentru cresterea traficului
- castiguri importante datorita costurilor mici pe minut (ceea ce atrage un nou client) : pentru categoria adult se incepe chiar de la 0,5$ pana la 1.99$ ale majoritatii site-urilor (nu cunosc daca mai mult caci sunt model nu membru si nu am cum sa verific)
- indeajuns de multe modele astfel incat membrii au de unde alege
- seriozitatea site-ului pentru membrii care pot observa asta inca de la inscriere (durata inscrierii pentru verificare)
- seriozitatea site-ului in ceea ce priveste plata voastra
- se poate verifica intotdeauna cate persoane au accesat linkurile legate de site-urile camcontacts si cate persoane s-au inscris

In fine in rest descoperiti si voi daca sunteti interesati si eu sper sa fiti interesati caci merita.

Dezavantaje:
- singurul pe care il vad e lipsa webcamurilor free, insa nu este un dezavantaj atat de important.

Tot ce mai pot adauga este:

daca sunteti intr-adevar interesati va rog accesati link-ul si inscrieti-va prin intermediul lui..caci dupa cum stiti castigurile voastre nu sunt influentate de acest fapt..insa pentru mine conteaza.

Multumesc ca ati avut rabdare sa-mi citit postul si sper sa vi se aprinda un beculet in minte legat de acest site super serios.

http://www.camsense.com/link.html?ref=1387388

va pup
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
redtyris
Mesaje: 27
Membru din: 16 Iul 2006, 23:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

suportul nu e chiar asa bun precum zic ei... dar..
bani se fac cu putin noroc :)
imi place ca ai fost sincer si pus linkul fara sa il maschezi, mai ca ma inregistram de pe linkul tau daca deja nu aveam un cont
noroc la $$$ :)
Avatar utilizator
Zupern
User Activ
User Activ
Mesaje: 226
Membru din: 07 Mai 2006, 09:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sinceraaa :P. ..pai ce motiv as fi avut sa il maschez?? ...ms pt gand
[url=Http://www.adult-webmaster-program.com/ro][img]http://www.adult-webmaster-program.com/logo/1.jpg[/img][/url]
[url=Http://www.cosmetica-naturala.com/ro][img]http://www.cosmetica-naturala.com/banere/logo-avc.png[/img][/url]
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”