Payment Procesor

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
timelord
Mesaje: 3
Membru din: 24 Oct 2006, 05:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am tot incercat sa-mi fac un "merchant account" ba pe la uni ba pe la altii (paysite-cash, wolrnetprocessing...etc), la inceput nu au vrut sa-l faca pe pers fizica, mi-am facut firma (offshore) dar acum cer ca firma sa fie inregistrata in UE (intr-o tara europeana), sa am nr VAT sau ID TAX pentru USA. Daca inregistrez firma in UE imi pierd toate avantajle pe care le are un offshore. Nu am reusit sa gasec inca un procesor. Daca s-au lovit si altii de aceasta problema ii rog sa posteze, orice sfat bine informat este de folos. Multumesc.
SoulCams Models Studios wanted
fahren
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 102
Membru din: 08 Sep 2005, 17:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cei unde ti ai facut firma offshore nu au in oferta si procesare?Majoritatea au si asa ceva.Intreaba-i.
timelord
Mesaje: 3
Membru din: 24 Oct 2006, 05:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am facut la Epassporte(aprox 10% comision) si la Verotel(12.5 %). succes celor care mai vor.
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”