Informatii utile despre un site nou infiintat

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
groovemerchant
Mesaje: 1
Membru din: 20 Aug 2006, 09:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am si eu o mare rugaminte, vreau sa infiintez un site cat se poate de profesionist, webcamuri de calitate buna, transfer bun, etc. Vreau ca fetele mele nu numai sa stea pe chat si sa se masturbeze sau stiu eu ce sa mai faca sa atraga clientii ci eventual sa faca si sex, sa invite eventual vreaun client la o partida de sex etc.
Acum intrebarile:
1.cu ce banda de transfer sa incep ca sa se miste perfect, fara fragguri in toata Europa?Ajung 5 Mbs? Sa fac 10Mbs?
2. Cum pot atrage modele dispuse la asa ceva si cum fac o retea in toata tara ca sa am transfer bun de la calculatoarele lor pana la serverul meu?Cum ar trebui sa le platesc, procente? Ce ar trebui sa fac ca sa ma plateasca ele pe mine ca sa fie difuzate pe siteul meu?
3. Cum mediatizez acest site?
4. Cam ce suma estimati ca-mi trebuie la inceput pentru investitie?
5. Cine imi poate recomanda niste camere profesionale dar la un pret cat de cat acceptabil (ca am gasit ceva de genul 400 ¤ camera si am nevoie de aprox. 5 camere la fiecare fata, ca sa fie filmata din mai multe pozitii)
6. Cam cat ma costa ca siteul meu sa fie cat mai sus afisat la motoarele de cautare gen google,yahoo,altavista etc.?
Thanx a lot!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Ericssson
User Activ
User Activ
Mesaje: 266
Membru din: 10 Sep 2004, 06:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Contact:

E foarte mult de spus aici. S-a mai discutat pe tema asta , daca ai sa cauti pe forum ai sa gasesti citeva raspunsuri la intrebarile tale.
Daca nu ar fi caldura asta asa mare m-as fi apucat sa iti raspund la citeva intrebari, insa da si tu dovada de putina bunovinta, fa si tu putin research inainte.
Don't worry i haven't lose my mind ... it is backed-up on a CD somewhere
www.joyandvision.com
Mihai I
Mesaje: 1
Membru din: 22 Aug 2006, 13:19
Localitate: Heaven
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Din pacate sfaturi nu iti pot da.
Tot ceea ce pot face eu este sa te ajut in cazul in care stii ce camere video [pct 5] iti sunt necesare.
Anumite detalii imi vor fi de folos in cazul camerelor video (pp ca vor fi pro+} cat si in ce stare vrei sa fie (new or refurbished).


Succes!
Avatar utilizator
LionKing
Mesaje: 16
Membru din: 22 Aug 2006, 15:20
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

.... intr-adevar foarte multe de spus .... try 2 search 1st on forum ... :wink:
www.vladlaurentiu.ro - fotograf intre fotografi ...
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”