probleme cu ePassorte...nu primesc nici un raspuns de la awe

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
Avatar utilizator
fan3satir
Mesaje: 12
Membru din: 28 Mai 2006, 22:59
Localitate: pana_mea
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sal...am facut 200$ de vreo 2 luni....am dat click pe "Don't have ePassporte Yet?
Claim Your's here!" din contul de la awempire.....am primit un mai k o sa`mi activeze contul epassporte k id`ul meu...sa astept 2-4 saptamani si o sa`mi vina cardul..dupa 4 saptamani am sunat la ePassporte...si mi`au zis sa iau legatura cu cine mi`a facut contul...k nu exista in baza lor de date ID`ul meu sau mailul meu, deci trebuia sa iau legatura k RON...i-am trimis mail si lu` RON nu am primit nici un raspuns.....CE E DE FACUT???? in afara de solutia sa`mi comand yo card epassporte??....i`am mai trimis ieri mail lu` VIK...pana akum nu mi`a raspuns....poate are cineva vreo idee :idea: [/b]
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Ron nu mai lucreaza pentru livejasmin... logheaza-te in contul de webmaster si dai sus la support.. deschide un nou ticket cu problema ta... incearca sa explici cat mai clar despre ce este vb, in maxim 48 de ore ar trebui sa primesti raspuns. Ca ultima alternativa il poti contacta pe Vik pe email sau mai repede pe ICQ, s-ar putea sa te lamureasca repede daca il gasesti online.

Bafta acolo.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
fan3satir
Mesaje: 12
Membru din: 28 Mai 2006, 22:59
Localitate: pana_mea
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SAD^^EYES scrie:Ron nu mai lucreaza pentru livejasmin... logheaza-te in contul de webmaster si dai sus la support.. deschide un nou ticket cu problema ta... incearca sa explici cat mai clar despre ce este vb, in maxim 48 de ore ar trebui sa primesti raspuns. Ca ultima alternativa il poti contacta pe Vik pe email sau mai repede pe ICQ, s-ar putea sa te lamureasca repede daca il gasesti online.

Bafta acolo.
sal...ms mult....am deschis un Ticket nu stiu cat de bine am explicat, dar dc nu o sa`mi rapunda crd k cel mai bine ar fi sa comand un card epassporte...pa`pa
blonde
Mesaje: 3
Membru din: 10 Oct 2007, 15:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cine are o asemenea problema sau a trecut prin asta si poate sa-mi explice cat dureaza un e passporte pana ajunge la mine mi s-a spus de la jasmin ca pe 13 sept l-au trimis spre mine dar deja a trecut o luna si banisorii nu mai ajung !!! ce e de facut??? am trimis si mail din nou ....dar nimic
Avatar utilizator
redtyris
Mesaje: 27
Membru din: 16 Iul 2006, 23:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu vreau sa te descurajez dar eu am asteptat aproximativ 5 luni pana sa il primesc
Avatar utilizator
Aillyn27
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 11 Oct 2007, 04:28
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

blonde scrie:cine are o asemenea problema sau a trecut prin asta si poate sa-mi explice cat dureaza un e passporte pana ajunge la mine mi s-a spus de la jasmin ca pe 13 sept l-au trimis spre mine dar deja a trecut o luna si banisorii nu mai ajung !!! ce e de facut??? am trimis si mail din nou ....dar nimic
In maxim 1 luna trebuia sa ajunga ... dar mai sunt si exceptii ... si cred ca tu esti una dintre ele ( din pacate) ... LiveJasminul nu te poate ajuta ... daca au trimis deja cardul ... intarzierea poate fi si din vina postei ... sau a vecinilor ... eu am gasit un card pe care il comandasem langa bancomatul de la scara :twisted: ....intamplarea a facut sa il ridic de jos si sa ma uit ce scrie pe el ...probabil un vecin l-a luat ...a incercat sa il folseasca ... a vazut ca nu a mers si l-a aruncat ...nu a avut nici macar bunul simt sa il puna la lok in posta .... :twisted: :twisted: :twisted:
In life creativity rulez the day!
http://www.travian.ro/?uc=ro3_25910
Avatar utilizator
gheishaa
User Junior
User Junior
Mesaje: 83
Membru din: 14 Ian 2008, 21:43
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna....am vazut ca ai probleme cu epass si am zis sa intervin.....in momentul in care ai virati banii in contul de epass(adica saitul pt care lucrezi sa vireze banii)..eu lucrez pt stream si i-am rugat ca in momentul cand imi vireaza banii sa ma anunte printr-un mail..si asa au facut..astfel ...dupa ce au virat banii pe prima pagina apar niste ferestre ..una este cu "get a visa card"..comanzi...((si eu intrasem in panica deoarece a intarziat cam o saptamana virarea banilor pe epass de catre stream))) ...la aproximativ 10 zile primesti un mail de la ei in care ti se comunica faptul ca ti s-a trimis cardul propriu zis...acum depinde de tine si de casuta ta postala..eu stau intr-un bloc unde nu se cotrobaie prin posta sau se fura scrisorile...si tot ce primesc este adus in timp record , fara intarzieri/....asa ca ai grija...pt ca plicul de la epass cu al tau card este un plic simplu fara a fi trimis special..o banala scrisoare ..mie mi-a venit plicul in 6 zile din momentul emiteri ....sfat:vorbeste cu postasul sa ti-l aduca special sa nu-l lase in posta ...(promite-i si lui ciubuc)din momentul in care am comandat cardul si momentul in care l-am avut in mana ..a durat exact 15 zile ....Btw....in momentul in care-l primesti intra la manage the card..si modificati pin-ul...bye si bafta!!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”