Ce este webmasterul?

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
Avatar utilizator
DarkA
Mesaje: 2
Membru din: 20 Apr 2006, 03:32
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ce este webmaster-ul si ce iti trebuie ca sa te poti inscrie ? imi cer scuze daca s-a mai discutat chestia asta dar adevarul este ca sunt noua in domeniul asta si as vrea sa stiu m multe pt ca am auzit ca se fac destui bani din asta... Imi poate spune cineva mai multe ?
SoulCams Models Studios wanted
darksoul
Mesaje: 13
Membru din: 20 Mai 2006, 10:30
Localitate: CJ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

webmasterii sunt core-ul acestei industrii.
Sunt ce-i care se ocupa de promovarea site-urilor si detin majoritatea
trafficului.
Este adevarat ca se fac bani multi, dar ca newcomer ai foarte putine sanse.
Sunt oameni care fac treaba asta de ani buni de zile, care au network-uri
imense de site-uri.
Daca vrei sa incerci aceasta routa trebuie sa ai un an la dispozitie pentru trial and error sa vezi la ce te pricepi mai bine si sa inveti cum merg lucrurile.
cozyacademy.com are ceva tutoriale care pot sa te ajute la inceput.
mona1001
Mesaje: 2
Membru din: 14 Oct 2008, 15:36
Localitate: europa
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

salut!! sunt noua pe aici, si as dori niste informatii referitoare la felul cum se poate face un cont de webmaster, as vrea sa ma ajute si pe mine cineva sa pot face asta! multumesc mult!!
me!!!
fsf99
Mesaje: 16
Membru din: 01 Sep 2007, 09:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut, nu e chiar f greu, dar e nevoie de mult timp, multa dorinta si experienta. Daca vrei sa castigi constant cateva mii $ pe perioada e greu si trebuie multa munca. E mult de vb despre asta.
Dar cred ca model iti poti rotunji veniturile destul de usor incepand cu un site personal, un blog....etc. Vei castiga atat $ ca webmaster, cat si ca performer din surplusul de trafic. Ai nevoie de cineva care sa te indrume cu ce siteuri este avantajos pentru tine sa lucrezi si eventual o retea de siteuri care sa te sustina. E dificil sa reusesti cu un singur website. Majoritatea au retele de 40, 50 de siteuri etc...Poti sa ma contactezi si iti pot da cateva sfaturi si explica mai detaliat.
fsf
creatza555
Mesaje: 8
Membru din: 31 Aug 2009, 10:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sunt bune sfaturile de aici...
Dana
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”