Ce aduce nou modificarea 18usc2257 pt webmasteri ??!

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Mihai78
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 192
Membru din: 25 Oct 2005, 16:39
Localitate: Europe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am vazut recent pe xbizz articolul urmator:
http://www.xbiz.com/news_piece.php?id=8861
Poate sa explice cineva mai pe larg ce implicatii are noile schimbari pt:
1) performeri
2) Pt webmasteri
Astept parerile voastre!

bafta!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
LionKing
Mesaje: 16
Membru din: 22 Aug 2006, 15:20
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

:twisted: nu dau doi bani pe ce legi fac (beep) aia in tara lor ... simplu ne mutam hostingurile din SUA ...
www.vladlaurentiu.ro - fotograf intre fotografi ...
Avatar utilizator
Mihai78
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 192
Membru din: 25 Oct 2005, 16:39
Localitate: Europe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

LionKing scrie::twisted: nu dau doi bani pe ce legi fac (beep) aia in tara lor ... simplu ne mutam hostingurile din SUA ...
Ar fi simplu daca asta ar rezolva problema..dar daca nu ai hostingul inafara USA pozitionarea siteului pe google.com are de suferit in consecinta si traficul scade simtitor. am mutat 2 domenii cu 300 unik ips/zi dinspre google pe un server din Olanda. in 30 de zile imi vin dinspre google doar 40-50 de vizitatori... in consecinta nu cred ca poti face o treaba calumea daca nu esti bine plasat pe motoarele de cautare pentru cateva expresii sau keyworduri calumea,
We build the future...
Avatar utilizator
LionKing
Mesaje: 16
Membru din: 22 Aug 2006, 15:20
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

..ideea este ca cei care trebuie sa isi faca griji sunt proprietarii de site-uri .. :wink: care trebuie sa aiba baza de date cu ID-uri > 18 ani pentru fiecare performer + recording of shows ...
P.S. partea asta cu "recording of shows" inca nu stiu daca este obligatorie.... mai mult ca nu stiu daca se aplica in caz ca nu esti cetatean al (beep) SUA ... :arrow:
P.S.1. Nici unul dintre marile hostinguri de la ei nu mi-au raspuns CLAR ce inseamna de fapt ... :roll:
www.vladlaurentiu.ro - fotograf intre fotografi ...
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”