Am nevoie de un webmaster

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
Avatar utilizator
dakota
User Junior
User Junior
Mesaje: 90
Membru din: 02 Sep 2016, 16:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Este vreun webmaster pe aici,care ma poate ajuta va rog.Stiu ca trebuie sa platesc nu e o problema atata timp cat vad ca are efect munca sa o sa-l platesc ,tot ce vreau sunt reclame in asa fel incat sa am mai multi useri pe Chaturbate,MFC si de ce nu skyprivate.Eu lucrez dimineata de la 9la5.. :)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

De ce ai nevoie de un webmaster ? Ai nevoie sa configurezi vreun server ?
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Avatar utilizator
dakota
User Junior
User Junior
Mesaje: 90
Membru din: 02 Sep 2016, 16:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nord scrie:De ce ai nevoie de un webmaster ? Ai nevoie sa configurezi vreun server ?
Cam asa, o sa-mi fac site sau blog cu continut adult care sa-mi trimita vizitatori in camera ik...nu e tocmai k e geva gen spam dar asta pana reusesc sa-mi fac mai mult continut,in concluzie am nevoie de cineva sa aiba grija de site sa-i faca reclama sa am cat mai mult trafic stiu ca se poate cumpara dar mai intai vreau sa incerc asa ,indiferent ca am webmaster sau cumpar trafic site'ul tot trebuie intretinut de cineva si la cum ma cunosc nu cred ca o sa-mi permit pe langa cele 8-9ore de munca sa mai fac petrec cateva ore si cu site'ul ,degeaba incarc o cantitate considerabila de continut daca il las in paragina :cry: :oops:
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Idea unui blog e foarte buna toate modelele ar trebuii sa aiba un blog al lor ! Si crede-ma nu este foarte greu de intretinut iti trebuie doar cateva minute pe zi ca sa-l actualizezi cu continut , sa scrii zilnic despre tine orice ai facut in ziua respectiva sa postezi si continut etc ! Practic daca stii sa scrii aici pe forum o sa stii sa iti update-zi blogul e la fel de simplu !

Costul unui blog se ridica in jurul sume-i de 8 dolari lunar aici se include domeniul care costa intre 10-12$ anual si sa zicem un VPS de la Digitalocean pentru inceput la 6$ pe luna ! Cu siguranta o sa ai nevoie de cineva sa-ti configureze serverul si sa-ti instaleze wordpress si sa-ti instaleze o tema responsiva dupa care poti sa scrii singura pe blog ,este la fel de simplu cum scrii aici pe forum, in fond si la urma urmei tu te cunosti cel mai bine si tu poti scrie cel mai bine despre tine !

Cum sa faci singura promovarea ? Ei bine e simplu cel mai important e sa ai o baza de followers pe twitter si sa postezi pe twitter de fiecare data cand adaugi un articol nou folosind hashtag-uri pe nisa (de exemplu #camgirl) , sigur o sa ai vizitatori inca de la primul post pe blog ! Promoveaza-ti blog-ul pe site-urile unde lucrezi (intreaba mai intai suportul daca treaba asta e ok , unele site-uri permit asta altele nu ) !

Adauga continut unic si facut pentru utilizatori un blog post ar trebuii sa contina cel putin 400 de cuvinte ( iti arata automat cate cuvinte ai scrise) si cel putin doua poze unicate care sa nu le fi postat in alta parte ! Scrie zilnic pe blog despre orice iar dupa cateva luni o sa vezi ca fara nici un alt fel de promovare o sa vezi ca traficul o sa creasca in mod natural de la motoarele de cautare ! Plus poti sa adaugi filmulete si link-uri catre manyvids sau alte locuri unde aveti voi continut de vanzare !

Sa platesti un webmaster sa faca toate astea pentru tine este scump si nu ai garantia ca o sa le faca asa cum trebuie ! De exemplu un webmaster bun cere intre 15 - 20$ pe ora de lucru , cam 6$ pe 100 de cuvinte scrise de aici faci tu calculul cam cat te-ar costa ca altcineva sa-ti intretina un blog ! Sigur o sa gasesti si persoane care o sa iti ceara mai putin dar o sa primesti exact ceea ce platesti , de obicei in domeniul asta e ca la piata de masini primesti exact ceea ce platesti vrei o masina in stare buna platesti pretul corect vrei una care sa te lase dupa 2 zile platesti putin si ai batai de cat !

Blog-ul din punct-ul meu de vedere este un must pentru orice model care se respecta si care vrea sa faca performanta in plus daca stii cum sa faci asta o sa incepi in cel mai scurt timp sa castigi si din afiliere astfel veniturile tale o sa creasca considerabil !

Sper ca ce am scris o sa ajute toate modelele ! Pana la urma modelele trebuie sa fie constiente ca ele detin cel mai valoros lucru din industrie si anume continutul (imaginea lor) , iar continutul este cel mai important , ce este un site de videochat fara modele ? nimic ! Trebuie sa scoate-ti maximul din imaginea voastra iar modalitati sunt atatea , exista foarte multe tool-uri trebuie doar folosite !

Mult succes !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Mai exista o solutie zero investitie, munca ramane. Nu sunt platit pentru reclama ... dar modelcentro poate fi o solutie. Inregistrare domeniu pe primul an gratuita, hosting nu e necesar, nu platesti pentru constructie site ci un procent de 30% din eventualele castiguri. Poti incepe astfel pana inveti chestii dupa care oricand poti trece la ce zice @Nord, perfect valabil. Solutii sunt, trebuie sa le pui in balanta si sa le cantaresti in functie de ce-ti doresti si cat esti dispusa sa investesti. Investitia e mai mult in munca decat in bani. Putem detalia.

PS: Traffic cumparat e zero, bani aruncati.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Paloma
Mesaje: 3
Membru din: 05 Noi 2016, 01:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna . Sunt si eu interesata de creerea unui blog . Marturisesc ca nu ma pricep deloc. Ce ar trebui sa fac pas cu pas ?
Multumesc
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Paloma scrie:Buna . Sunt si eu interesata de creerea unui blog . Marturisesc ca nu ma pricep deloc. Ce ar trebui sa fac pas cu pas ?
Multumesc
Pasii ar fi urmatorii :

1. Achizitionezi un domeniu de preferat un .com
2. Achizitionezi un hosting
3. Directionezi domeniul catre hosting-ul tau
4. Instalezi wordpress-ul
5. Instalezi o tema care iti place pentru blog (gasesti teme gratis cat si contra cost)
6. Faci modificarile necesare in tema (titlu , pozitionare diferite elemente in pagina etc)
7. Instalezi plug-inuri pentru wordpress dupa nevoi
8. Intrii in WPadmin (control panel-ul blog-ului) si incepi sa postezi e la fel de simplu ca si cum ai srie in wordpad

Nu e foarte greu si sunt mii de tutoriale pe net cum sa o faci pas cu pas ! Totusi daca crezi ca nu te descurci poti angaja pe cineva sa te ajute pana vezi site-ul instalat dupa care e foarte usor sa scrii pe blog , cu cat mai des cu atat mai bine !

Spor acolo !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times



Paloma scrie:Buna . Sunt si eu interesata de creerea unui blog . Marturisesc ca nu ma pricep deloc. Ce ar trebui sa fac pas cu pas ?
Multumesc

Mai important decat sa faci respectivul blog, este sa intelegi si sa stii CE VREI SA FACI CU EL.


Daca intampini probleme si ai nelamuriri poti intreba.

Succes si spor acolo.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
alxxx_is
Mesaje: 20
Membru din: 16 Mai 2012, 23:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@dakota

Da, ai nevoie de un webmaster, daca vrei sa ai si rezultate.
Chiar daca o sa inveti sa iti instalezi un wp, nu o sa te ajute prea mult. Si in final iti vei da seama ca nu merita timpul pierdut.
Apoi daca ai un site trebuie sa il promovezi, seo etc
Mai bine platesti un webmaster sau incerci o colaborare.
Fiecare trebuie sa faca ceea ce se pricepe, nu poti fi si model si webmaster in acelasi timp.
Paloma
Mesaje: 3
Membru din: 05 Noi 2016, 01:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna!
Sunt model individual si doresc sa fac performanta!
Am nevoie de o sugestie, lucrez de 4 luni pe chatturbate, prima luna nu am dat atenntia necesara cat am fost NEW, acum imi este foarte greu sa strang fallowers,recunosc ca nici profilul nu este prea bine pus la punct!
Intrearea mea este daca se merita sa-mi creez cont NEW cu profil bine pus la punct(blog twiter etc) ?
Din statisticile mele modelele care apar NEW sunt ridicate in pagina,o sansa sa faca bani si fallow in timp scurt!
Mar interesa si cineva care stie sa faca profile!
Multumesc! :D
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Este un tip aici care face profile foarte frumoase si profesionale uite link : post101410.html?hilit=profile%20chaturbate#p101410
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

Paloma scrie:Buna!
Sunt model individual si doresc sa fac performanta!
Am nevoie de o sugestie, lucrez de 4 luni pe chatturbate, prima luna nu am dat atenntia necesara cat am fost NEW, acum imi este foarte greu sa strang fallowers,recunosc ca nici profilul nu este prea bine pus la punct!
Intrearea mea este daca se merita sa-mi creez cont NEW cu profil bine pus la punct(blog twiter etc) ?
Din statisticile mele modelele care apar NEW sunt ridicate in pagina,o sansa sa faca bani si fallow in timp scurt!
Mar interesa si cineva care stie sa faca profile!
Multumesc! :D
Bună, Paloma!

În aceiași situație ca și tine sunt și eu vis-a-vis de Chaturbate. Poți să îți faci cont pe Chaturbate, însă din păcate nu vei mai avea iconița "NEW" la noul cont. Chiar eu i-am întrebat, și ăsta a fost răspunsul lor. Ai contul nou, dar nu ești tu nouă pe site-ul lor, deci nu o să te ajute cu mare lucru un cont nou. Acuma poți și tu să le trimiți un email să îi întrebi, ca să fii 100% sigură.
Cât despre blog/twitter, și pe mine mă bate gândul să îmi fac, însă nu știu cât de mult contează pe Chaturbate. Eu am văzut modele fără twitter/blog, care au mii de membrii în room. La cât de lăbari par membrii de pe Chaturbate, nu știu cât i-ar interesa să citească bloguri.
La fel și eu am urmărit site-ul/modelele și am văzut și modele cu puțini folowerși că fac bani, chiar și de pe paginile 6-8. Ce am observat eu este că nu prea mai merge în modul clasic, adică tips for flashes, tips for show. Contează foarte mult să ai ohmibod, respectiv lovense, chiar e un must have, nu e opțional cum am crezut eu. Pentru membri ohmibod-ul/lovense-ul sunt ca și cum ar interacționa cu tine direct. Chiar urmăream niște modele cu puțini folowerși, pag 6-8 dar care aveau lovense/ohmibod și făceau bani.
Ok, și partea de design contează, eu profilul mi l-am făcut singură cu programele photoshop și indesign și chiar nu e greu deloc. Poți găsi variantele triale (gratuite 30 de zile) ale celor două programe pe http://www.adobe.com/ro/, ușor de instalat, iar de lucrat cu ele găsești tutoriale câte vrei. Dar e relativ simplu.
Însă eu cred că este foarte important să stai cât mai mult online, 9-10 ore zilnic, să ai respecți un program, să fii drăguță cu membri, and of course, don't forget OHMIBOD!
Succes!
Salutând nemurirea printre muritori...
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Mery 24,ma gandesc ca,urmarind atatea modele ai observat ca,sunt modele de top care au incercat Ohmibod si s-au lasat...:)
Uitandu-te la toate camerele,se loate observa lejer ca primele camere sunt fara Ohmibod,Lovense :)...
In alta ordine"materiala" Tipsurile mari s-au dat,nu la Ohmibod,Lovense :)
Vorba unui frumos topic...Norocul bata-l vina :))
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

pregnant87 scrie:Mery 24,ma gandesc ca,urmarind atatea modele ai observat ca,sunt modele de top care au incercat Ohmibod si s-au lasat...:)
Uitandu-te la toate camerele,se loate observa lejer ca primele camere sunt fara Ohmibod,Lovense :)...
In alta ordine"materiala" Tipsurile mari s-au dat,nu la Ohmibod,Lovense :)
Vorba unui frumos topic...Norocul bata-l vina :))
Pregnant87, oricum ești simpatică, mai ales când te contrazici singură doar de dragul de a mă contrazice pe mine. Când spui că modelele de top nu mai folosesc ohmibod/lovense și de fapt mai bine de jumătate din ele de pe prima pagină îl au “activat” . Sau mai e una, “ tipsurile mari nu s-au dat la ohmibod/lovense”, când tu vii și spui că ce ai făcut cu Ohmibod într-o perioadă mai scurtă, nu ai făcut în doi ani fără, pe Chaturbate. Deci la tine tipsurile mari s-au dat de când folosești Ohmibod, astfel rezultă că tu te contrazici singură.
Salutând nemurirea printre muritori...
Avatar utilizator
dakota
User Junior
User Junior
Mesaje: 90
Membru din: 02 Sep 2016, 16:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nord scrie:Idea unui blog e foarte buna toate modelele ar trebuii sa aiba un blog al lor ! Si crede-ma nu este foarte greu de intretinut iti trebuie doar cateva minute pe zi ca sa-l actualizezi cu continut , sa scrii zilnic despre tine orice ai facut in ziua respectiva sa postezi si continut etc ! Practic daca stii sa scrii aici pe forum o sa stii sa iti update-zi blogul e la fel de simplu !

Costul unui blog se ridica in jurul sume-i de 8 dolari lunar aici se include domeniul care costa intre 10-12$ anual si sa zicem un VPS de la Digitalocean pentru inceput la 6$ pe luna ! Cu siguranta o sa ai nevoie de cineva sa-ti configureze serverul si sa-ti instaleze wordpress si sa-ti instaleze o tema responsiva dupa care poti sa scrii singura pe blog ,este la fel de simplu cum scrii aici pe forum, in fond si la urma urmei tu te cunosti cel mai bine si tu poti scrie cel mai bine despre tine !

Cum sa faci singura promovarea ? Ei bine e simplu cel mai important e sa ai o baza de followers pe twitter si sa postezi pe twitter de fiecare data cand adaugi un articol nou folosind hashtag-uri pe nisa (de exemplu #camgirl) , sigur o sa ai vizitatori inca de la primul post pe blog ! Promoveaza-ti blog-ul pe site-urile unde lucrezi (intreaba mai intai suportul daca treaba asta e ok , unele site-uri permit asta altele nu ) !

Adauga continut unic si facut pentru utilizatori un blog post ar trebuii sa contina cel putin 400 de cuvinte ( iti arata automat cate cuvinte ai scrise) si cel putin doua poze unicate care sa nu le fi postat in alta parte ! Scrie zilnic pe blog despre orice iar dupa cateva luni o sa vezi ca fara nici un alt fel de promovare o sa vezi ca traficul o sa creasca in mod natural de la motoarele de cautare ! Plus poti sa adaugi filmulete si link-uri catre manyvids sau alte locuri unde aveti voi continut de vanzare !

Sa platesti un webmaster sa faca toate astea pentru tine este scump si nu ai garantia ca o sa le faca asa cum trebuie ! De exemplu un webmaster bun cere intre 15 - 20$ pe ora de lucru , cam 6$ pe 100 de cuvinte scrise de aici faci tu calculul cam cat te-ar costa ca altcineva sa-ti intretina un blog ! Sigur o sa gasesti si persoane care o sa iti ceara mai putin dar o sa primesti exact ceea ce platesti , de obicei in domeniul asta e ca la piata de masini primesti exact ceea ce platesti vrei o masina in stare buna platesti pretul corect vrei una care sa te lase dupa 2 zile platesti putin si ai batai de cat !

Blog-ul din punct-ul meu de vedere este un must pentru orice model care se respecta si care vrea sa faca performanta in plus daca stii cum sa faci asta o sa incepi in cel mai scurt timp sa castigi si din afiliere astfel veniturile tale o sa creasca considerabil !

Sper ca ce am scris o sa ajute toate modelele ! Pana la urma modelele trebuie sa fie constiente ca ele detin cel mai valoros lucru din industrie si anume continutul (imaginea lor) , iar continutul este cel mai important , ce este un site de videochat fara modele ? nimic ! Trebuie sa scoate-ti maximul din imaginea voastra iar modalitati sunt atatea , exista foarte multe tool-uri trebuie doar folosite !

Mult succes !
Mersi dar am deja host'ul si domeni'ul platite deci site'ul e in picioare drebuie sa ma mai ocup de design pentru moment si apoi de seo=.=
Avatar utilizator
dakota
User Junior
User Junior
Mesaje: 90
Membru din: 02 Sep 2016, 16:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Paloma scrie:Buna!
Sunt model individual si doresc sa fac performanta!
Am nevoie de o sugestie, lucrez de 4 luni pe chatturbate, prima luna nu am dat atenntia necesara cat am fost NEW, acum imi este foarte greu sa strang fallowers,recunosc ca nici profilul nu este prea bine pus la punct!
Intrearea mea este daca se merita sa-mi creez cont NEW cu profil bine pus la punct(blog twiter etc) ?
Din statisticile mele modelele care apar NEW sunt ridicate in pagina,o sansa sa faca bani si fallow in timp scurt!
Mar interesa si cineva care stie sa faca profile!
Multumesc! :D
Nu conteaza daca esti "new" ,pe chaturbate de ridica numarul de oameni din camera cu cat ai mai multi intr-un timp mai scurt cu atat mai bine.
Avatar utilizator
dakota
User Junior
User Junior
Mesaje: 90
Membru din: 02 Sep 2016, 16:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mery24 scrie:
Paloma scrie:Buna!
Sunt model individual si doresc sa fac performanta!
Am nevoie de o sugestie, lucrez de 4 luni pe chatturbate, prima luna nu am dat atenntia necesara cat am fost NEW, acum imi este foarte greu sa strang fallowers,recunosc ca nici profilul nu este prea bine pus la punct!
Intrearea mea este daca se merita sa-mi creez cont NEW cu profil bine pus la punct(blog twiter etc) ?
Din statisticile mele modelele care apar NEW sunt ridicate in pagina,o sansa sa faca bani si fallow in timp scurt!
Mar interesa si cineva care stie sa faca profile!
Multumesc! :D
Bună, Paloma!

În aceiași situație ca și tine sunt și eu vis-a-vis de Chaturbate. Poți să îți faci cont pe Chaturbate, însă din păcate nu vei mai avea iconița "NEW" la noul cont. Chiar eu i-am întrebat, și ăsta a fost răspunsul lor. Ai contul nou, dar nu ești tu nouă pe site-ul lor, deci nu o să te ajute cu mare lucru un cont nou. Acuma poți și tu să le trimiți un email să îi întrebi, ca să fii 100% sigură.
Cât despre blog/twitter, și pe mine mă bate gândul să îmi fac, însă nu știu cât de mult contează pe Chaturbate. Eu am văzut modele fără twitter/blog, care au mii de membrii în room. La cât de lăbari par membrii de pe Chaturbate, nu știu cât i-ar interesa să citească bloguri.
La fel și eu am urmărit site-ul/modelele și am văzut și modele cu puțini folowerși că fac bani, chiar și de pe paginile 6-8. Ce am observat eu este că nu prea mai merge în modul clasic, adică tips for flashes, tips for show. Contează foarte mult să ai ohmibod, respectiv lovense, chiar e un must have, nu e opțional cum am crezut eu. Pentru membri ohmibod-ul/lovense-ul sunt ca și cum ar interacționa cu tine direct. Chiar urmăream niște modele cu puțini folowerși, pag 6-8 dar care aveau lovense/ohmibod și făceau bani.
Ok, și partea de design contează, eu profilul mi l-am făcut singură cu programele photoshop și indesign și chiar nu e greu deloc. Poți găsi variantele triale (gratuite 30 de zile) ale celor două programe pe http://www.adobe.com/ro/, ușor de instalat, iar de lucrat cu ele găsești tutoriale câte vrei. Dar e relativ simplu.
Însă eu cred că este foarte important să stai cât mai mult online, 9-10 ore zilnic, să ai respecți un program, să fii drăguță cu membri, and of course, don't forget OHMIBOD!
Succes!
Am 3conturi pe chaturbate si pe toate am avut new ,dar asta nu a ajutat cu nimic.Singurul lucru care il faci in 9-10 sunt cearcane,iar ohmibod nu prea mai merge,multi s-au prins ca e fake ,lovense inca mai merge.
Avatar utilizator
dakota
User Junior
User Junior
Mesaje: 90
Membru din: 02 Sep 2016, 16:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

alxxx_is scrie:@dakota

Da, ai nevoie de un webmaster, daca vrei sa ai si rezultate.
Chiar daca o sa inveti sa iti instalezi un wp, nu o sa te ajute prea mult. Si in final iti vei da seama ca nu merita timpul pierdut.
Apoi daca ai un site trebuie sa il promovezi, seo etc
Mai bine platesti un webmaster sau incerci o colaborare.
Fiecare trebuie sa faca ceea ce se pricepe, nu poti fi si model si webmaster in acelasi timp.
Cu tot respectul,avand in vedere ca eu doar asta fac ,videochat si asta timp de 5ore am tot timpul din lume sa fac continutul,si deja am webmaster :D.Stiu de de promovarea seo de aia aveam nevoie de webmaster...
KvL
Mesaje: 1
Membru din: 15 Ian 2017, 22:46
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut, cu seo te pot ajuta eu ! Si cu orice altceva mai ai nevoie Tehnic, Idei, Scripturi, Soft-uri ... etc etc etc
www.videochatingalati.ro
Oferim Reclama altor studiouri de videochat.
Click me pentru reclama
fotovideochat
Mesaje: 1
Membru din: 26 Dec 2016, 17:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hello tuturor,

Daca doriti propriul blog sau site, inclusiv SEO, ori sedinte foto videochat, contactati-ne pe contact@fotovideochat.com

Va asteptam!
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”