Linkuri de siteuri pentru cumparare de trafic

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
nor3cord
Mesaje: 3
Membru din: 05 Sep 2016, 15:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut am citit multe din posturile acestui site, si m-au cam bagat in ceata.
As vrea sa imi dati si mie niste linkuri de siteuri pentru cumparare de trafic pentru un site de affiliere livejasmine.
Am nevoie sa promovez acest site , pana acum am bagat 100 de usd in trafficholder , dar nimic nici macar un client.
Daca aveti idei si ma puteti ajuta as ramane recunoscator. Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Salut !

In primul rand vreau sa-ti spun de la inceput ca traficul pe nisa webcams nu se vinde cine il are il tine pentru el nu il da pentru 6$/1k UV cand el cu numarul ala de UV poate face cel putin 50$ (iti zic asta din experienta) ! Traficul ce il cumperi vine de la anumite tube-uri care au clip-uri cu cam girls !

In general afiliatii care se ocupa cu asta si care fac bani nu cumpara trafic ci il genereaza singuri , cel mai bun trafic fiind cel de la SE dar si cel mai greu de obtinut (greu nu inseamna imposibil) !

Totusi daca vrei sa cumperi trafic uite o pagina cu cei mai buni brokeri de trafic : http://www.webfreecams.info/Work-with-u ... nd-SEO.php

Spor acolo !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
nor3cord
Mesaje: 3
Membru din: 05 Sep 2016, 15:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu stiu webdesign si putin seo , insa pe nisa asta nu prea ma descurc . Pe ce cuvinte cheie credeti ca ar fi bine sa fac seo?
nor3cord
Mesaje: 3
Membru din: 05 Sep 2016, 15:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu lucrez in webdesign dar problema e ca nu stiu seo la nivelul care imi trebuie mie sa urc acest site.
Daca ma poate cineva ajuta contra cost , il rog sa lase reply.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Live sex, sex cam, sex chat, live sex cams, free sex chat, sex chat rooms, sex shows, webcam sex, cam girls etc etc etc plus combinatii cu xxx, adult, nude, naked etc etc etc. Niche tranny, fetish, gay etc sau niche la niche... blond hair gay guys with black asshole. Depinde de tupeu;).

Mirosi a victima sigura, cineva iti va lua banul si degeaba, nu stiu daca te va ajuta sa iesi din postura ce-ti voi zice. Daca sitele la care faci referire e wl nu te mai agita ca pierzi bani si timp. Mai ales daca e wl la jasmin. Vei munci absolut degeaba. Sunt cateva exceptii de wls inca sus dar sunt exceptii. Daca nu ma crezi revino sa citesti ce am scris peste 1 an 2 ani etc. Nu zic nimic nou asta vei gasi pe orice forum de profil.

Efortul si banii indreapta-i spre un site ce aduce valoare prin unicitate etc. Cun ti-a zis nord nu exista trafic de cumparat, de ce ar vinde cineva ceva pe care l-ar putea converti pe multi bani. Trafic relativ ok e din social media, dar smecheria e SE. Dar asta presupune multe....
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
disturbx
Mesaje: 20
Membru din: 30 Iun 2015, 15:22
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Find your best model online

http://hotwebcamslive.eu/
alxxx_is
Mesaje: 20
Membru din: 16 Mai 2012, 23:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Traifcul cumparat bulk nu o sa te ajute prea mult, pentru ca majoritatea vine din tuburi, traffic exchange si nu converteste pe cams.
Fa o cautare pe google, keyword + cams, vezi top 20 siteuri si contacteaza-i sa cumperi spatiu publicitar.
GabiXO
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 11 Ian 2014, 12:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cel mai bun trafic este acela organic. SEO. Hint: nu mai targetati cuvintele populare si saturate de concurenta, site-urile mari. Cauta nise, long-tail keywords si axeaza-te pe ele. Fac minuni.
XOLABS - Online Marketing & Stuff
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”