Promovare LiveJasmin

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
EvaLopez
Mesaje: 2
Membru din: 28 Ian 2015, 12:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tutuor! Eu sunt noua pe aici iar daca am gresit locul unde adresez intrebarea imi cer scuze de pe acum.

Lucrez de 2 luni ca model independent pe livejasmin si am lucrat cativa ani inaite pe ifriends. Din pacate insa nu am rezultate bune deloc nici trafic, cu toate ca am investit intr-un pc performant, camera HD, lumini, decor, outfituri si petrec destule ore online, am poze profi, sunt mereu atrenta la imaginea mea, zambesc etc, se pare insa ca nu e destul.

Am inteles ca ar fi bine sa iau legatura cu un webmaster care ma poate ajuta cu promovoarea, ma poate indruma cineva in acest sens?

Va multumesc si va urez succes in tot ce faceti! :)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

Pune totul la punct si fati treaba cum trebuie....o sa te gaseasca webmasterii pe tine...
www.smartchat.ro - We are not the best...That's why we try harder!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Sunt basme ... nici un webmaster bun cu trafic mult si de calitate nu o sa il directioneze catre roomul unui model mediocru pentru ca suma pe care el o poate genera cu traficul ala este de ordinul miilor daca nu chiar zecilor de mii pe perioada, bani pe care el efectiv ii va pierde. Cat ar trebui tu sa il patesti ca sa fie rentabil pt el sa faca o chestie de genul acesta.

Corecteaza ce este de corectat la program still abordare mod de lucru , avanseaza si cum a spus si smart, vei fi automat promovata de catre webmasteri care culmea nu iti vor cere nimic in schimb :) se vor multumii cu faptul ca tu convertesti.

Ifriends vs Livejasmin e mare mare diferenta in abordare stil membrii si doua luni este un timp relativ scurt sa avansezi, daca esti model bun cu potential te poti adapta pe orice fel de site dar ca sa te ridici e nevoie si de un pic de timp.

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
EvaLopez
Mesaje: 2
Membru din: 28 Ian 2015, 12:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Asa am sa fac. Multumesc pentru sfaturi :)
petronela69
Mesaje: 1
Membru din: 24 Noi 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mare trend observ cu promovarea asta mai ales pe jasmin ca acolo e cascavalu mare cat o mai fii doamne ajuta :P dar cine stie cunoaste ca nikki madam jasmin superstar cand se duce in pauza de pipi face un selfie si-l pune pe twitter si ia de aici promovare si dupa tura de munca o roaga pe pretenara ava sau alisha sa-i faca poze in dush mare branza promovare trebuie sa fii doar incojurata de oameni pozitivi nu flamanzi dupa bucatica ta de kitty pe de cealalta parte a monezii de aur este playfulla** care nush cati banii o fii dat saraca pe cei 20 de mii de followeri care-i are pe twitter da saraca e tot timpu in free cu 1,99 asa ca ar trebui sa-si concedieze webmasterul ca mai mult o face de ras asa ca mai bine ai 50 de followeri dar stii ca-ti intra unu in privat daca uploadezi ce ii place lui decat sa ai 20k de roboti doar pentru cantitate se pierd multe fete talentate cand intra in mirajul industriei 20 de videoclipuri filmate cu drone deasuprea carpatiilor si tot aia care uploadeaza selfie cu matura in casa are mai multe private nu mai dau nume ca sigura ca aici sunt prea multi cunascatori in *ale jasminului*dar am cunoscut foarte multi membri care sunt mai degraba impresionatii de simplitate ceea ce se intampla lately pe jasmin si toate miscarile de fortze ale studiourilor pentru tv channel si poze ar face mult mai multi bani in reviste glamour in occident decat face practic pe jasmin si o zic in cunostinta de cauza locuind in u.k de cativa anii e de 10 de ori mai profitabil sa faci aici ce fac studiourile in ro pentru jasmin faci un spread de 2 pagini si 3 poze pt o revista de glamoure si iei usor 2000 de lire si pe jasmin trimiti modelu online si speri sa nu stea din 4 ore 3 in fre chat sa termine ziua cu mai putin de 200 de dolari asa ca jasminul ar trebui sa aprecieze produsu care vine din ro mult mai mult nu cu taiatu sneek peekurilor nu intru si in discutia asta acum dar ca o concluzie e frumos sa faci chestii mishto pentru site si sa te implicii in promovare simplu complex cum o fii acolo dar sa se sesizeze nesimtiti de la jasmin ca se cheltuie mutlii bani si ei nu fac decat sa taie bani
Avatar utilizator
CamVideo.ro
Mesaje: 40
Membru din: 10 Noi 2013, 20:34
Localitate: Galati & Braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Spunea cineva odata ca un punct asezat unde trebuie face mai mult decat 1000 de cuvinte.
Acum stau si ma intreb daca avea dreptate .....
CamStudio - Studio Videochat Galati
"We work; You play"
0748.400.200 / 0743.525.525
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”