Sfaturi gratuite webmasteri incepaturi

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
alxxx_is
Mesaje: 20
Membru din: 16 Mai 2012, 23:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca sunt modele, care au habar ce inseamna a fi webmaster si au nevoie de mici sfaturi, intrebari, imi pot trimite mesaj si le voi raspunde in limita timpului disponibil.
SoulCams Models Studios wanted
JasmineHott
Mesaje: 1
Membru din: 20 Iul 2015, 22:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pei in primul rand cum adica sa fi webmaster ???


Si ce avantaje/dezavantaje as avea ?
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Daca vrei sa ajuti in adevaratul sens poti sa raspunzi public pe topic, astfel incat topicul sa fie de real folos tuturor celor care il citesc.

Faptul ca vrei sa atragi lumea pe PM mie imi pare ciudat, eu personal as fi rezervat si as avea mare grija mai ales ca modelele au multe de pierdut.

Spor acolo in tot ce faci
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

alxxx_is scrie:Daca sunt modele, care au habar ce inseamna a fi webmaster si au nevoie de mici sfaturi, intrebari, imi pot trimite mesaj si le voi raspunde in limita timpului disponibil.
aici lumea se ajuta GRATIS si in mod PUBLIC si fara sa impuna conditii .
nu la un colt de cotitura .

poate anuntul tau era mai potrivit pe alt site, Anuntul.ro gen.

dar daca vrei sa-ti impartasesti intelepciunile , patria iti va fi recunoscatoare, scrie-ne un topic pur si simplu ....... in limita timpului disponibil ... si ne vom umple de cultura .... in limita timpului disponibil.
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”