Cum merge CamSense?

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
BlueLotus
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 23 Sep 2006, 20:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vad ca nu sunt discutii recente aici despre CamSense, programul de Affiliate de la CC Network. Daca lucreaza cineva cu ei m-ar interesa daca sunt seriosi cu platile, platesc la timp etc. Am citit un post vechi pe alt forum, se plangea cineva ca nu-i mai apar referrals mai vechi. Vi s-a intamplat asa ceva?

Merci pt. raspunsuri!

P.S. nu sunt webmaster, ci host pe CC si vreau sa aduc cativa regulars, deci nu va fac concurenta ;)
SoulCams Models Studios wanted
respect
VIP
VIP
Mesaje: 255
Membru din: 06 Iun 2005, 11:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu merge, move on and dont look back
serios ! :!:

Ma indoiesc ca vei putea sa aduci 5 membrii noi / perioada...
BlueLotus
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 23 Sep 2006, 20:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc pentru "votul de incredere", insa nu cred ca mi-ai inteles intrebarea. Nu sunt si nu vreau sa devin webmaster, nu ma voi apuca sa caut membri noi. Sunt model si am deja membrii pe un alt site si vreau sa-i mut in reteaua CC. Intrebarea era daca sunt probleme la plata si/sau daca apar probleme cu "disparitia" referrals mai vechi.
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

nu stiu exact cum e treaba cu aducerea de membrii noi...dar CC este poate cel mai serios site cand e vorba de plati: banii nu intarzie si n-o sa ai chargebacks niciodata (cum se intampla pe toate site-urile mari). tind sa cred ca sunt la fel de seriosi si in ceea ce priveste referrals.
respect
VIP
VIP
Mesaje: 255
Membru din: 06 Iun 2005, 11:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hippie scrie:Intrebarea era daca sunt probleme la plata si/sau daca apar probleme cu "disparitia" referrals mai vechi.
2 membrii adusi acum 1 an, inca mai intra in privat, tot 80% primesc modelele , se pare ca e ok

Insa ce vroiam eu sa aduc in atentie, chiar daca am interpretat gresit postul tau initial, este ca in ceea ce priveste membrii adusi sunt.... schimbatori....., daca au fost cu webmasterii, maine poimaine .....modele, dar banuiesc ca este acelasi risc pe toate siteurile cu sistem de refferal

Regards!
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”