ce inseamna sa ai trafic bun ?

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
pAcu
Mesaje: 2
Membru din: 21 Oct 2005, 18:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

eu am inceput sa lucrez la un site cam acum o luna. acum e indexat in yahoo si astept sa imi indexeze toate paginile si google-ul. am in jur de 40-50 vizitatori unici in fiecare zi dintre care cam 8-10 ies de pe site-ul meu catre alte site-uri. Nici un ban inca :( ... Cam cati vizitatori trebuie sa am zilnic ca sa fac si eu acolo cativa $$$ ?
Apropo site-u e best-videochat-reviews.com
if (!dead) work();
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Infinity
VIP
VIP
Mesaje: 325
Membru din: 07 Sep 2005, 16:46
Localitate: Worldwide
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

La sectiunea REVIEW am observat ca fiecare site a primit o nota. In ce baza au fost acordate notele acelea site-urilor?
Fermecătoare ca o zână, amăgitoare ca o cadână, impunătoare ca o stăpână
pAcu
Mesaje: 2
Membru din: 21 Oct 2005, 18:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pe prima pagina scrie asa: "You will find that our reviews are based on four things : the quality of the shows, the video quality, payment options, site support."
deci in functie de astea se da nota finala.
if (!dead) work();
MARKUS
VIP
VIP
Mesaje: 341
Membru din: 13 Oct 2005, 01:30
Localitate: ALL OVER :D
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Infinity scrie:
La sectiunea REVIEW am observat ca fiecare site a primit o nota. In ce baza au fost acordate notele acelea site-urilor?
cred ca e realtiva chestia..sutn multe siteuri care nu au fost punctate si lipsesc din ce au listat ei acolo...ma refer la siteuri de TOP
Avatar utilizator
KillerOrka
User Junior
User Junior
Mesaje: 80
Membru din: 15 Mar 2005, 17:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pAcu scrie:pe prima pagina scrie asa: "You will find that our reviews are based on four things : the quality of the shows....."
Adica ai verificat tu toate fetele de pe site ca sa vezi daca au show de calitate sau cum ?

.
Avatar utilizator
Chan
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 23 Feb 2005, 18:58
Localitate: The Netherlands/USA
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pAcu scrie:eu am inceput sa lucrez la un site cam acum o luna. acum e indexat in yahoo si astept sa imi indexeze toate paginile si google-ul. am in jur de 40-50 vizitatori unici in fiecare zi dintre care cam 8-10 ies de pe site-ul meu catre alte site-uri. Nici un ban inca :( ... Cam cati vizitatori trebuie sa am zilnic ca sa fac si eu acolo cativa $$$ ?
Apropo site-u e best-videochat-reviews.com
Eu nu am propiul site de videochat, dar am in jur de 30 de free site-uri pentru acelasi affiliate(aponor pentri phone sex cu webcam, sau phone sex only). Conversia mea este de 1:250 Lunea- si Martea, apoi scade la 1:450 sau 1:500 Miercurea si Joia. De o saptamina de zile vad ca Google si'a facut ""dansul"", Yahoo-ul a facut de asemnea ceva schimbar si am scazut brusc la 1:2000 (doua mii)!!!!!
Success!
byrev
Mesaje: 43
Membru din: 22 Apr 2006, 02:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cauta si tu pe google SEO :) si Google PR ... o sa intelegi ce vreau sa spun.
no money no ...!
[url=http://www.helpvideochat.com]HelpVideoChat[/url]
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”