Ajutor ma aflu intr-un moment dificil!

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
queenoffuckingeverything
Mesaje: 3
Membru din: 25 Apr 2010, 18:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am nevoie de ajutor si de un imbold de a merge mai departe!
De un an am un site pe care l-am avut afiliat la neoncams si acum e la livepimpin. Am fost multumita de randamentul dat la neoncams insa acum, la live pimpin nu merge deloc. Nu prea stiu ce sa fac.
Voua va mai merge ca si webmasteri? Avand in vedere ca nu sunt tocmai un geniu in ale SEO si etc ce program de afiliere imi recomandati? Daca am tinut site-ul 5 luni la live pimpin si nu mi-a dat randament credeti ca ar trebui sa am rabdare sau sa gasesc un alt sponsor si sa-l mut?
Va multumesc anticipat pentru raspunsuri si-mi cer scuze pentru eventualele greseli.
O.G.C.J.M
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Mihai78
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 192
Membru din: 25 Oct 2005, 16:39
Localitate: Europe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

queenoffuckingeverything scrie:Am nevoie de ajutor si de un imbold de a merge mai departe!
De un an am un site pe care l-am avut afiliat la neoncams si acum e la livepimpin. Am fost multumita de randamentul dat la neoncams insa acum, la live pimpin nu merge deloc. Nu prea stiu ce sa fac.
Voua va mai merge ca si webmasteri? Avand in vedere ca nu sunt tocmai un geniu in ale SEO si etc ce program de afiliere imi recomandati? Daca am tinut site-ul 5 luni la live pimpin si nu mi-a dat randament credeti ca ar trebui sa am rabdare sau sa gasesc un alt sponsor si sa-l mut?
Va multumesc anticipat pentru raspunsuri si-mi cer scuze pentru eventualele greseli.
Daca muncesti merge,, daca nu, sigur nu merge cu affilierea:)

Iti recomand aceste 2 programe:AWE si Pussycash daca vrei sa faci bani scriind posturi pe blogurile tale.. daca vrei cobrand: WildCamCash si webcams.com (l-am incercat dar rezultatele se lasa asteptate).

Doar facnd un cobrand nu o sa faci bani,, mai trebe sa creezi si continutul tau propriu spre care sa atragi ceva traffic.

spor:)
We build the future...
queenoffuckingeverything
Mesaje: 3
Membru din: 25 Apr 2010, 18:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc pentru sfaturi...
O.G.C.J.M
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Dar care e strategia ta: oferi continut unicat, camere, ai o baza de mebrii, SEO, Adwords, ce anume?
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mai bine te muti la mine vreo saptamana si iti explic eu ce si cum :))
Vrei sa fii sclava mea?:))
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
queenoffuckingeverything
Mesaje: 3
Membru din: 25 Apr 2010, 18:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Svideo scrie:Dar care e strategia ta: oferi continut unicat, camere, ai o baza de mebrii, SEO, Adwords, ce anume?
Dar de ce intrebi? Vrei sa mi-o furi? (strategia) :P :roll:
O.G.C.J.M
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

queenoffuckingeverything scrie:
Svideo scrie:Dar care e strategia ta: oferi continut unicat, camere, ai o baza de mebrii, SEO, Adwords, ce anume?
Dar de ce intrebi? Vrei sa mi-o furi? (strategia) :P :roll:
foarte frumos,
cu astfel de atitudine probabil ca ai sa ramai cu momentele tale dificile!
Imagine
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Iti spun eu strategia d-rei queenoffuckingeverything:
-ofera continut unicat atat din spate cat si din profil
-are o baza de membrii pe care o tine sub covor
-SEO ii face un prieten betiv si curvar
-ii mai trebuie altceva????
-are succesul asigurat
:))
joesancez scrie:
queenoffuckingeverything scrie:
Svideo scrie:Dar care e strategia ta: oferi continut unicat, camere, ai o baza de mebrii, SEO, Adwords, ce anume?
Dar de ce intrebi? Vrei sa mi-o furi? (strategia) :P :roll:
foarte frumos,
cu astfel de atitudine probabil ca ai sa ramai cu momentele tale dificile!
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”