Un sfat pentru dezvoltarea traficului

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
Avatar utilizator
aditza
Mesaje: 29
Membru din: 08 Feb 2010, 01:10
Localitate: Heaven
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salutari la toata lumea! In primul rand vreau sa stiti ca urmaresc forumul acesta de foarte mult timp insa abia acum m-am hotarat sa fac parte din aceasta comunitate.Am o intrebare la care as dori un raspuns concret daca se poate :D Vi se pare buna ideea de a promova un site cu mai multe site-uri? Ma refer la faptul ca ar fi mai usor sa-ti faci un site principal si inca vreo 5 siteuri promovate la fel ca si primul dar pe domenii diferite prin care sa-i faci reclama celui principal.Eu stiu ca este foarte mult de munca si la unul singur(eu am doua) dar inainte sa ma apuc de urechi pe mine insumi as dori o parere sau mai bine zis un sfat.Va multumesc anticipat si astept o parere si din partea ta "CAMCAM"!

(NU MA PUNE SA FAC ROST DE ID-UL TAU DE MESS CU NU AM DE GAND SA RASFOIESC PRIN TOATE TOPICURILE TALE :P SAU RE)

Respect pentru SAD"EYES.Mi-ai fost de mare ajutor de foarte multe ori,insa abia acum am posibilitatea de ati multumi!
SUCCES!
http://www.videochatworldforum.com/
SoulCams Models Studios wanted
xproject
Mesaje: 2
Membru din: 10 Feb 2010, 17:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sincer sa fiu nu sunt sigur ce vrei sa faci dar iti raspun la ce am inteles eu.

Daca ai mai multe situri e greu sa ai grija de toate si sa le promovezi pe toate asa ca e mai bine sa ai un sit bine pus la punct decat mai multe situri mai slabe. Asta e daca vorbim de situri separate.

Daca e vorba de acelasi sit care e pe mai multe domenii, sa zicem ceva xxx.com, xxx.ro, xxx.net...... atunci e o ideie buna si poti pe fiecare sit sa il faci special pentru fiecare tara unde vrei sa-l promovezi (poti sa faci selectia si pe IP daca cineva vine din o anumita regiune sa vada ceva pe sit).

Totul depinde de ce vrei sa faci si cum gandesti promovarea.
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vi se pare buna ideea de a promova un site cu mai multe site-uri? - DA
Faza cu ID-ul era o gluma.
Good luck
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”