Vă salut, mă numesc Robin şi sunt Sales Manager la AWEmpire

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
Robin
Mesaje: 22
Membru din: 11 Mai 2012, 19:29
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Salut,

Presupun că pentru unii dintre voi acest nume sună cunoscut, este posibil să fi discutat prin intermediul support chat-ului de pe LiveJasmin, dacă nu sună cunoscut nu este nici o problemă, vom putea colabora oricum în cel mai bun mod cu putinţă.
Aş dori să vă cunosc, iar pentru cei interesaţi şi devotaţi să creăm o strânsă relaţie de afaceri, pentru a obţine vânzări decente promovând site-urile voastre, produsele voastre prin intermediul uneltelor noastre de promovare.
Cu acest prilej vă rog să împărtăşiţi site-urile şi ideile voastre, şi împreună vom putea obţine cel mai bun rezultat din acest parteneriat.

Aici veţi putea verifica benefiile unui Partener AWEmpire: http://www.awempire.com/adult-affiliate ... s/?lang=ro.

Toate cele bune!
Ovidiu aka Robin
Business Development Manager
AuroraGlobal/Firecams
Skype: irip77
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2712
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 83 times
Contact:

Salut Robin, bine ai venit pe forumul AVC.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
gagymanca17
Mesaje: 25
Membru din: 10 Apr 2011, 08:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua, detin un studio, am nevoie de promovare pentru modele. am apelat la 2 promoteri dar rezultatele nu sunt cele asteptate. Astept o oferta de colaborare pentru Lj. Multumesc
Robin
Mesaje: 22
Membru din: 11 Mai 2012, 19:29
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

SAD^^EYES scrie:Salut Robin, bine ai venit pe forumul AVC.
Buna "SAD^^EYES", ma bucur sa fiu aici. Am urmarit cateva topicuri si trebuie sa mentionez faptul că faci o treabă absolut minunată cu sfaturile pe care le dai cât şi informaţiile preţioase care pot fi găsite aici.

Baftă în continuare.
Ovidiu aka Robin
Business Development Manager
AuroraGlobal/Firecams
Skype: irip77
Robin
Mesaje: 22
Membru din: 11 Mai 2012, 19:29
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

gagymanca17 scrie:Buna ziua, detin un studio, am nevoie de promovare pentru modele. am apelat la 2 promoteri dar rezultatele nu sunt cele asteptate. Astept o oferta de colaborare pentru Lj. Multumesc
Salut "gagymanca17", imi poţi da un mesaj pentru a-mi explica ce te intereseaza mai exact pentru a putea găsi o soluţie. Te aştept cu cea mai mare plăcere.

O zi minunată.
Ovidiu aka Robin
Business Development Manager
AuroraGlobal/Firecams
Skype: irip77
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”