Realizare site video chat

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
korandy
Mesaje: 1
Membru din: 27 Iun 2011, 19:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Caut o echipa sau un programator care are experienta in realizarea unui site de video chat profesionist cu HD ( prezentarea unui portofoliu in domeniu ) in genul cams.com , webcams.com m livejasmin.com .. Pot investi in jur de 8.000 - 10.000 usd .
Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Mai pune 2 zerouri ca sa semene cu siturile pe care le-ai mentionat ...
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Avatar utilizator
Sins-Shop
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 29 Mar 2010, 19:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sadicool
Mesaje: 4
Membru din: 15 Mai 2010, 14:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ma poti contacta pentru ati oferii un portofoliu !!! trimite-mi un pm
sexmaster29
Mesaje: 10
Membru din: 11 Noi 2009, 21:35
Localitate: Ro
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

vezi ca exista clone pt cams si livejasmine , e ieftin scriptul
Avatar utilizator
Mihai78
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 192
Membru din: 25 Oct 2005, 16:39
Localitate: Europe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

korandy scrie:Caut o echipa sau un programator care are experienta in realizarea unui site de video chat profesionist cu HD ( prezentarea unui portofoliu in domeniu ) in genul cams.com , webcams.com m livejasmin.com .. Pot investi in jur de 8.000 - 10.000 usd .
Multumesc

Buna!

Te pot ajuta eu daca mai ai nevoie. dar te va ajunge undeva inspre 25 000E o solutie custom facuta.
We build the future...
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

sexmaster29 scrie:vezi ca exista clone pt cams si livejasmine , e ieftin scriptul
Ne spui si unde le gasim te rog? :)
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

le-am vazut / avut si m-am jucat mai cu toate . vcms de la magellan (probabil cel de 25 000 de care zile mihai) nu-si face sub nicio forma banii .
singurul pe care nu l-am incercat , dar nu mi-as pune prea mari sperante nici in el este cel de la odyssey.

Recomand sa-ti formezi o echipa si sa construiesti propria aplicatie , si sa mergi mai departe cu aceiasi programatori pentru a dezvolta mai departe (intotdeauna e ceva de facut ...) . Dar pentru a iesi ceva bun nu cred ca-ti sunt suficienti 8-10 mii .
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Avatar utilizator
dbc_iulian
User Junior
User Junior
Mesaje: 53
Membru din: 06 Sep 2011, 12:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut,

Construim noi acum un modul pentru vc care va fi integrat intr-un sistem ceva mai mare. Contacteaza-ma sa discutam detaliile tehnice care te intereseaza ( daca ai si specificatii scrise e si mai bine). Sistemul va avea la baza serverul de la Red5 ca streamer si 2 tipuri de aplicatii web based si stand alone (pentru performeri). Nu spun mai multe pentru ca nu vreau sa sune a reclama.

stima.
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”