Backlink problem

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
sexmaster29
Mesaje: 10
Membru din: 11 Noi 2009, 21:35
Localitate: Ro
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

cum se pot adauga backlinkuri pe root la un domeniu afiliat? multi webmasteri cer backlinkul pe prima pagina sau pe acelasi domeniu ;cum sa procedez daca domeniul meu este afiliat la un site de vc si nu pot modifica continutul acestuia ?
SoulCams Models Studios wanted
keen
User Junior
User Junior
Mesaje: 95
Membru din: 22 Dec 2004, 04:50
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Fa-ti site-ul cu mana ta si o sa poti adauga si BL-uri.Din experienta mea white label-urile sunt greu de promovat.Eu le folosesc doar temporar,cand nu sunt decis ce sa pun pe un domeniu.
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

La fel i-am zis si eu, dar el Batman, Batman :)))
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2712
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 82 times
Contact:

Vi cu alt website al tau (nu whitelabel) si faci A-B-C linking, tu ii linkezi din siteul 2 .. si tu primesti link in whitelabel

Subdomenii la domeniul mama, pe care poti instala aplicatii de la afiliati, care se bazeaza pe xml feeds, si unde ai control total sa modifici templaturile.. sa adaugi linkuri and so on.. si iti mai linkezi de acolo si whitelabel.. mai faci link exchange cu altii care au content pe subdomenii..
Deasemenea daca in timp subdomeniile se vor ridica, poti veni cu packet pentru alti webmasteri "Va linkez din 10 subdomenii, pentru un link domeniul mama"

Conturi pe hostinguri free (de blog, sau siteuri normale).. pui ceva content acolo de la afiliatei.. si linkuri spre whitelabel

Directoare non reciprocal.. sunt liste pe net

Servicii de bookmarking online, forumuri adult etc (chiar daca nu te ajuta cine stie ce la prima vedere, dar sunt one way links.. si pe termen lung poate prinde bine)

Bafta acolo
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”