Intrebari despre un site nou!

Pentru Webmasteri, Afiliați in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteuri pentru adulți sunt bine veniți. Puteți discuta despre Programele de Afiliare live cams și conexe. Colaborări, schimb de informații, sugestii pentru noile proiecte adult, schimb de backlinks și așa mai departe! ℹ️👑📝
Scrie răspuns
WhoCares
Mesaje: 2
Membru din: 07 Iul 2008, 22:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara tuturor.
Am cateva intrebari pentru cei care deja au propriul lor site...sper sa ma ajute cineva si pe mine :(
Lucrez de ceva vreme in domeniul adult si acum m-am hotarat sa imi fac si eu propriul site.
Categoria abordata este "Dungeon" si printre altele, pe situl meu as vrea sa includ si metode de plata directe. (pentru butoanele Tribute me etc)
Problema e ca ...CCBill ori nu merge pentru Romania, ori nu stiu...pentru ca nu pot accesa pagina de sign up. Iar despre alte procesoare nu sunt sigura si nu as vrea sa fac o prostie pe care sa o regret mai tarziu.
Asta ar fi ce ma doare cel mai rau si daca m-ati putea ajuta si cu ceva idei de promovare... as fi profund recunoscatoare.
Multumesc mult si sper sa va pot fi si eu de ajutor candva.
SoulCams Models Studios wanted
avcmodels
Mesaje: 47
Membru din: 19 Iun 2007, 19:24
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Incearca la epoch.com .Noi am lucrat cu ei , dar vezi ca antifrauda lor e un cacat si accepta pe oricine .Strategia este , noi procesam pe oricine , luam 15% din tot , dar cand vin chargeback iti scadem doar tie .Noi am luat-o rau de tot de la ei cum mii de $ opriti etc.

ccbill lucreaza cu romania dar in anumite conditii.In primul rand sa ai un site dezvoltat si cu potential.Noi acum procesam cu ei si pot sa ti spun ca sunt super tari la antifrauda si am obtinut si un procent f bun .

Marea problema este de fapt siteul, daca nu e gata , nici nu te baga in seama .Cand esti pe la jumate cu dezvoltarea apuca te de treaba , pregateste acte si incepi cu stresul.

Daca ai nevoie si esti serios te ajut eu cu ceva relatii in domeniu , dar cand ai ceva gata.

Bafta
[img]http://www.avcmodels.com/avc.gif[/img]
www.avcmodels.com - 80% payouts - Epassporte &Wire Transfer
cronoszeu
Mesaje: 4
Membru din: 14 Noi 2008, 03:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu cand ii pe jumatate .. cand ii gata mai bine zis .. mam lovit de aceasi problema :P



regards, Cronos
Scrie răspuns

Înapoi la “Webmasteri Adult - Programe Afiliere”