am si eu o intrebare...

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Avatar utilizator
robert^ciupanezu
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 13 Iun 2005, 07:56
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Are cineva in perioada aceasta probleme cu cec-urile? ... in special pe imlive
ciupanezu`
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
VISION_avc
User Junior
User Junior
Mesaje: 81
Membru din: 13 Sep 2005, 20:36
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

robert^ciupanezu scrie:Are cineva in perioada aceasta probleme cu cec-urile? ... in special pe imlive
La mine totul e ok!!!

Daca ti se pare vreo ceva in neregula da-ne si noua un semn sa nu ne luam plasa!!!

Thx
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

si la mine totul este bine . Nu au avut intarziere nici macar cu o zi . Au venit la timp ca de obicei .
Avatar utilizator
Infinity
VIP
VIP
Mesaje: 325
Membru din: 07 Sep 2005, 16:46
Localitate: Worldwide
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Totul in regula si aici.
Fermecătoare ca o zână, amăgitoare ca o cadână, impunătoare ca o stăpână
Avatar utilizator
onlyme
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 149
Membru din: 14 Apr 2005, 19:17
Localitate: romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

robert^ciupanezu scrie:Are cineva in perioada aceasta probleme cu cec-urile? ... in special pe imlive
si la mine e ok...ce s-a intamplat defapt??nu au ajuns sau au venit cu intarziere??

bafta tuturor!!
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Au venit ok la toti cei pe care-i stiu, ai o problema cu posta ...
Avatar utilizator
robert^ciupanezu
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 13 Iun 2005, 07:56
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

La mine nu au ajuns deloc....nu e vb de intarziere...si am mai auzit niste cunostinte care au patit la fel la acest cec...:(
Mai mult ca sigur sunt probleme cu posta...Daca mai exista cineva cu probleme de genul acesta astept sa scrie pe-aici!!!
Mercik celorcare mi-au raspuns
ciupanezu`
Avatar utilizator
Infinity
VIP
VIP
Mesaje: 325
Membru din: 07 Sep 2005, 16:46
Localitate: Worldwide
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Intr-adevar, CEC-urile pleaca de la ei, dar isi pierd urma cand ajung in Romania. Fie postasi curiosi care le desfac, fie postasi aiuriti care le pierd etc Problema majora este daca locuiesti in prvincie: intotdeauna ti se vor pierde unul sau mai multe plicuri in drumul de la Bucuresti spre posta din orasul tau! Recomand cu caldura FedEx-ul! Niste bani in plus, dar siguranta primirii plicului este garantata si nu dureaza mai mult de 5 zile. In cazul in care nu primesti FedEx-ul poti actiona astfel: suni reprezentantul tau local al FedEx-ului sau accesezi fedex.com/ro/ si avand tracking number-ul furnizat de ImLive.com poti sa stii exact ce s-a intamplat cu plicul tau.

FedEx - Serviciu de curierat contracost, seriozitate maxima, il recomand cu caldura!

PS: Fie sa aveti sume cat mai mari pe cec-urile din FedEx si succes in dragoste! La ce bun banii daca nu ii poti impartasi? :)
Fermecătoare ca o zână, amăgitoare ca o cadână, impunătoare ca o stăpână
Ana
User Junior
User Junior
Mesaje: 77
Membru din: 27 Mai 2005, 21:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am 2 cecuri pe IML- cel de girl vine prin Fedex si e intotdeauna ok. Cel de cuplu ar trebui sa vina prin regular mail (n-am setat fedex pt ca intru rar pe cuplu si nu imi merge cine stie ce, doar asa, bani de tigari lol). Faza e ca ultimele 2 cecuri care ar fi trebuit sa vina prin posta nu au aparut. Acum astept saptamana viitoare, cand ar trebui sa vina 3 cecuri- cel de pe com, cel de pe imlive-ul francez si spaniol. Deja daca nu vin nici astea o sa incep sa ma enervez :twisted:
respect
VIP
VIP
Mesaje: 255
Membru din: 06 Iun 2005, 11:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

de 3 ani lucrez cu cei de la imlive , si mi-au trimis toate cecurile prin posta fara nici o intarziere .Nu am apelat niciodata la fedex in ceea ce priveste imlive-ul.

Best Regards !
Ana
User Junior
User Junior
Mesaje: 77
Membru din: 27 Mai 2005, 21:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nici nu am zis vreo secunda ca nu le-ar fi trimis imlive-ul, doar ca nu au ajuns la mine. Bine, la mine mai poate fi si o problema chiar la oficiul postal la care am inchiriata casuta. De multe ori am gasit la mine in casuta corespondenta apartinand altora, cu numere apropiate. Eu le-am dat vacilor plicurile sa le puna unde trebuie, poate altii care gasesc plicurile mele la ei in casuta nu fac la fel. :(
Avatar utilizator
passion
User Junior
User Junior
Mesaje: 62
Membru din: 25 Mai 2004, 14:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu am 6 cecuri lipsa...toate in perioada Katrinei..la 3 dintre ele am facut stop payment telefonic...astept sa vad ce se intampla cu restul:((
PS: eu lucrez cu iFriends-ul
Avatar utilizator
nmkrxr
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 103
Membru din: 15 Iul 2005, 00:38
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

intradevar sunt ceva probleme cu cecurile de la imlive..am si eu cunostinte care se plang ..cred ca este vina postasului..dar pentru siguranta cecurilor setati fedex..este cel mai sigur..bafta
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”