am nevoie de un sfat

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
mnn
User Activ
User Activ
Mesaje: 271
Membru din: 03 Iun 2005, 16:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

o mare intrebare..si as avea nevoie de indrumare...am prin zona vreo 2 baieti aratosi...genul tras de fiare...vorbitori de limba engleza..si curiosi sa practice meseria de videochat host...ce siteuri recomandati si la ce banuti se pot astepta sa genereze acesti baieti?
multumesc anticipat
SoulCams Models Studios wanted
fahren
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 102
Membru din: 08 Sep 2005, 17:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sincer cred ca ai sanse pe Ifriends la categoria gay sau boys alone...depinde acum daca se risca sa si penetreze backendul.
In rest,ce stiu ,doar siteruile nemtesti produc bine la baieti.Nu stiu sa ti recomand unul exact ,dar ca idee,orienteaza te in zona aia.

P.S.: daca ii convingi sa i bagi la cuplu gay faci avere cu ei ,si daca reusesti ,o sa vreau sa fac cateva ore de pozat/filmat.Platesc $$$.
mnn
User Activ
User Activ
Mesaje: 271
Membru din: 03 Iun 2005, 16:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

hm...nu cred sa fie chiar aja disperatzi:)oricum multzam..poate e prin zona cineva care sa aiba vreun studio ceva..de gay..sau orice...mai ashtept reply de la voi...
fahren
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 102
Membru din: 08 Sep 2005, 17:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cel ce a preluat studioul meu stiu ca avea si baieti.Vrei sa i fac o intrebare?
Avatar utilizator
VISION_avc
User Junior
User Junior
Mesaje: 81
Membru din: 13 Sep 2005, 20:36
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

fahren scrie:Cel ce a preluat studioul meu stiu ca avea si baieti.Vrei sa i fac o intrebare?
..hmm..nu ar fi rau!:P
mnn
User Activ
User Activ
Mesaje: 271
Membru din: 03 Iun 2005, 16:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

chiar nu ar fi rau deloc...va multzumesc de raspunsuri shi ashtept shi de la cei care au lucrat ca modele...cum mere pe if?pe streamray?pe imlive?pe unde mai suntetzi?
Avatar utilizator
Infinity
VIP
VIP
Mesaje: 325
Membru din: 07 Sep 2005, 16:46
Localitate: Worldwide
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Daca baietii tai au penisuri de dimensiuni ce depasesc media si isi pot pastra erectia pe timp indelungat, indiferent de nivelul de oboseala poti sa ii inscrii pe ce site vrei. Bineinteles aspectul fizic aduce si el un plus, folosirea de jucarii de asemenea, dar nici personalitatea, cunostiintele de limba engleza si operare calculator nu sunt de neglijat.

Totusi, mult mai profitabil este sa intrii in lumea videochatului cu fete.

PS: Baietii va rog nu ma injurati :) am fost sincera atata tot, nu?
Fermecătoare ca o zână, amăgitoare ca o cadână, impunătoare ca o stăpână
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mare dreptate ai Infinity . Cu baietii e mai greu pe videochat . O fata poate simula un orgasm la fiecare 5 secunde (da ce zic eu 5 secude ... lol) insa la baieti e mai greu . Si nu numai asta e problema ... si "clientela" este numeric inferioara la baieti fata de fete . Singura solutie ca "masina de facut bani" (observati ghilimelele va rog - ca sa ma scutiti de comentarii inutile) ar fi pe cuplu gay .
De altfel mult succes la toata lumea .
Avatar utilizator
Hells_Angel
Mesaje: 17
Membru din: 01 Oct 2005, 08:25
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Eu lucrez pe www.flirt4free.com, baietii acolo fac de la 1000$-3000$ pe luna (asta dupa ce opreste site-ul partea lui), deci tu te poti alege cu 50% din suma, DAR...pentru a te inscrie pe site-ul lor ca studio iti trebuie conectie buna la internet (512kbps pentru un calculator), o camera buna (de preferinta incluzand zoom, telecomanda, pan), si amenajarea unui mic studio (pentru baieti de preferabil canapea, background, lumina). E cam costisitor, dar se merita!
www.flirt4free.com
fahren
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 102
Membru din: 08 Sep 2005, 17:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Coane am vorbit cu el.Nu mai primeste baieti.A avut conflicte cu o pereche de gay si s a potolit.

Imi pare rau.
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”