please help me

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
americanu
Mesaje: 34
Membru din: 22 Aug 2005, 16:38
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut.Am si eu prietena mea care are 4 stele pe imlive.Are cativa membrii care de fiecare cand intra o voteaza cate 5 stele dar deloc.Nu poate sa si le ia sub nici o forma.Are contul de prin ianuarie si are luni bune decand a pierdut 5 stele.
Mai are vreo sansa sa le recupereze daca as vota-o eu de pe un cont in continuu sau trebuie sters si facut altul?Si daca trebuie sters nu se sesizeaza de le customer service ca azi il inchid si maine il deschid la loc?

Va multumesc mult
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Infinity
VIP
VIP
Mesaje: 325
Membru din: 07 Sep 2005, 16:46
Localitate: Worldwide
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

In cazul in care a pierdut acele 5 stele de ceva vreme si inca nu le-a recuperat sansele de a o face sunt aproape nule. In consecinta iti recomand calduros sa inchizi contul si sa deschizi cu incredere un altul nou. Mult succes cu un nou inceput!
Fermecătoare ca o zână, amăgitoare ca o cadână, impunătoare ca o stăpână
americanu
Mesaje: 34
Membru din: 22 Aug 2005, 16:38
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mersi mult de tot
Ana
User Junior
User Junior
Mesaje: 77
Membru din: 27 Mai 2005, 21:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu poti s-o votezi incontinuu de pe acelasi cont pentru ca nu poti vota decat de doua ori. Si nu ajunge.
americanu
Mesaje: 34
Membru din: 22 Aug 2005, 16:38
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pai si daca eu cheltui cu ea in privat mai mult de 200 atunci merge sa o votez de fiecare data stiu.Nu?
Trimit banii prin transfer la ei.
Ana
User Junior
User Junior
Mesaje: 77
Membru din: 27 Mai 2005, 21:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da.
Avatar utilizator
Infinity
VIP
VIP
Mesaje: 325
Membru din: 07 Sep 2005, 16:46
Localitate: Worldwide
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nu vad rostul pentru care trebuie sa cheltuiesti cu ea bani in privat ca sa o readuci la 5 stele. Sansele de a recupera dupa atatea luni de stat la 4 stele sunt EXTREM DE MICI!. In cazul in care deschide un cont nou si vrea sa ramana in contact cu membrii vechi le poate trimite un email in care sa specifice faptul ca urmeaza sa inchida contul curent si sa deschida unul nou, mentionand si numele. Apoi, daca tii neaparat sa o vezi la 5 stele cheltuieste-ti banii in privat si voteaz-o in continuu, dar de preferat ar fii sa nu mai faca Happy Hour sau daca va face sa fie foarte atenta la persoanele suspiciose care intra si sa le dea kick, astfel deposedandu-le de sansa de a mai putea vota(negativ). Sper sa gasesti utile sfaturile noastre si iti doresc mult bafta!
Fermecătoare ca o zână, amăgitoare ca o cadână, impunătoare ca o stăpână
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Si poate scrii si tu, cum scriem si noi, lui Carole, pana in ziua cand o sa inteleaga ca stelele astea sunt cea mai mare ocazie de pacaleala a modelelor corecte de catre modelele care lucreaza cu carderi ...
Avatar utilizator
michelexsex
User Junior
User Junior
Mesaje: 82
Membru din: 17 Iul 2005, 16:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

daca am bani pe imlive si nu e incheiat cecul si inchid contul se vor duce si banii?cum se procedeaza in acest caz?
Ana
User Junior
User Junior
Mesaje: 77
Membru din: 27 Mai 2005, 21:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Iti trimit banii daca dai resign.
Svideo, parerea mea e ca vorbim la pereti cand ii scriem lui Carole ca stelele nu-s benefice decat pentru hoti, cand cerem sa-si imbunatateasca sistemul de trimitere a banilor etc etc etc. Spune-mi tu, ca sigur ai mai multa experienta, de cand lucrati voi cu imlive-ul au facut macar o data ceva din tot ceea ce tooooot cereau fetele?
Avatar utilizator
Infinity
VIP
VIP
Mesaje: 325
Membru din: 07 Sep 2005, 16:46
Localitate: Worldwide
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Da, au facut ceva. De fiecare data cand se raporteaza o problema, indiferent de gravitatea ei, vine promt mailul de la Customer Service cu Clean your cookies and your internet files sau deja celebra We have checked your room and it is working fine Oamenii de acolo sunt niste robotei care reaspund automat la fiecare plangere a unui chathost. Adevarul este ca raspund prompt si la obiect totusi. Cat despre Carole, ea stie ca treaba merge bine, site-ul face bani si atat timp cat nu apar probleme serioase de ce ar interveni? Credeti ca americanii nu au si ei o doza de lenevie? He he he...
Fermecătoare ca o zână, amăgitoare ca o cadână, impunătoare ca o stăpână
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”