iFriends Manager

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
D3vil
Mesaje: 27
Membru din: 30 Iul 2005, 00:05
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Caut shi eu un program care am intzeles ca se keama iFriends Manager...
Programu asta itzi inregistreaza toate datele de la fiecare screen shi cand vrei sa te logezi pe iFriends, nu trebuie sa mai completezi toate datele... doar screen-ul shi parola.

Va rog... care avetzi programul asta sau in caz ca se numeshte altfel... sa imi zicetzi shi mie ca il caut de ceva vreme...
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ifriends sessions manager se numeste.....
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
D3vil
Mesaje: 27
Membru din: 30 Iul 2005, 00:05
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mersi de raspuns... dar de unde il iau shi eu ?

Tu il ai? shi daca da... cum potzi sa mi-l dai shi mie ?
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nu vand!
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
D3vil
Mesaje: 27
Membru din: 30 Iul 2005, 00:05
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pai daca nu-l vinzi, macar sa mi-l dai. Fa-mi un cadou... :wink:
Avatar utilizator
onlyme
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 149
Membru din: 14 Apr 2005, 19:17
Localitate: romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

D3vil scrie:Caut shi eu un program care am intzeles ca se keama iFriends Manager...
Programu asta itzi inregistreaza toate datele de la fiecare screen shi cand vrei sa te logezi pe iFriends, nu trebuie sa mai completezi toate datele... doar screen-ul shi parola.

Va rog... care avetzi programul asta sau in caz ca se numeshte altfel... sa imi zicetzi shi mie ca il caut de ceva vreme...
nu-ti trebuie nici un if manager sau mai stiu yo ce ...d c sa mai pierzi timpul sa completezi screenu si parola cand poti sa dai un simplu click pe FILL&SUBMIT...programul se numeste AI ROBOFORM si il gasesti pe net...btw vezi ca-ti trebe si cracku...

daca nu te descurci cu el mai da-mi un mess...

bafta tuturor!
dizzyclub
Mesaje: 2
Membru din: 02 Aug 2005, 18:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Programul se intaleaza pe server, e facut pentru linux. Deci nu va merge pe windows, daca ai un singur calculator. Costa in jur de 300 $, sau ma rog, cam asta era pretul acum un an. Poti suna la 0745158577 si poti negocia.
Avatar utilizator
Marlboro
User Activ
User Activ
Mesaje: 223
Membru din: 01 Iul 2005, 09:53
Localitate: Neighborhood
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am probat si eu AI Roboform... Merge uns !!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”