exemplu de cec

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am pus pe situl meu un ex de cec pe ifriends de peste 4000$ e printscreen de pe site ......... uitati-va sunt facuti in 3 sapt numai pe un screen ...... deci se poate. pareri? intrebari? alte exemple?
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

aratati-mi si mie ce aveti sunt tare curios ca nimeni pana acum nu arata ..... toti ziceti ca faceti ca dregeti mii de euro sau dolari pe luna pe situl ala pe celalalt sau pe altul etc ..........
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
respect
VIP
VIP
Mesaje: 255
Membru din: 06 Iun 2005, 11:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Siteul tau personal este , din cate am vazut destinat fetelor care vor sa se angajeze , celor incepatoare si celor care "pun botul " usor la reclama facuta de tine . Sincer m-i se pare un lucru disperat sa pui payment scanat , poate , poate angajezi si tu pe cineva . Impresionatzi de cecul ala sunt probabil doar cei incepatori .
Cum ar fi daca acum ar incepe toata lumea sa isi puna paymenturile scanate pe site ?
De unde si pana unde am fi noi obligatzi sa itzi aratam catzi bani facem . Noi spunem doar , ne crezi bine , nu ne crezi ?!! ..... e problema ta . Tocmai asta este si scopul forumului acesta , pentru ca fiecare sa isi spuna parerea .

Cu respect , Cristian
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

"Salutari la toata lumea , este primul meu mesaj pus pe acest forum asha ca va rog fitzi indulgentzi in ceea ce priveste criticile"

asa ziceai tu in primul tau post pe site......... sa fim indulgenti in ce priveste criticile. am simtit ca m-ai criticat, de altfel m-am simtit atacat (impotriva regulamentului acestui site) chiar lovit in orgoliu as putea spune

"Sincer m-i se pare un lucru disperat sa pui payment scanat" nu e un lucru disperat sa pun pe site "scanari" (cum le zici tu) ci demonstrez ca se poate si ca sunt bun

"poate angajezi si tu pe cineva " in ce priveste angajarile sa fii tu sanatos si sa nu te doara capu de cate fete am eu angajate.

"De unde si pana unde am fi noi obligatzi sa itzi aratam catzi bani facem" nu te obliga nimeni

nu vreau sa supar pe nimeni dar te deranjeaza ca l-am pus pe site-ul meu? si ca "Impresionatzi de cecul ala sunt probabil doar cei incepatori .
" e foarte adevarat si e in interesul meu si chiar nu ar trebuii sa faci obiectii tu la ce fac eu sincer .................. fiecare trebuie sa-si vada de munca lui...... am mai spus-o in acest forum "noi romanii inca mai traim cu dictonul legat de capra vecinului"

respect asa cum respecti si tu
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
Avatar utilizator
shoshonik
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 15 Iul 2005, 09:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

buna.
care este situl tau inca o data?k nul gasesc p aici prin forum..chiar as vrea sa trag o ocheada...
ss
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

shoshonik scrie:buna.
care este situl tau inca o data?k nul gasesc p aici prin forum..chiar as vrea sa trag o ocheada...
vezi aici sub mesajul meu scrie profile, pm, www, yim si msnm etc

poti sa dai click pe butonul cu www sau pe profile si ai sa vezi pe acolo
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
Avatar utilizator
joanna000
Mesaje: 19
Membru din: 19 Iul 2005, 21:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Die Seite kann nicht angezeigt werden.


Die gewünschte Seite ist zurzeit nicht verfügbar. Möglicherweise sind technische Schwierigkeiten aufgetreten oder Sie sollten die Browsereinstellungen überprüfen.

--------------------------------------------------------------------------------
nu merge situl tau .. nici cu explorer si cu firefox ...
:roll:
*sweeeet*
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

tie cred ca nu -ti merge esti printr-un proxy de germania dupa cate vad eu....
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
Avatar utilizator
joanna000
Mesaje: 19
Membru din: 19 Iul 2005, 21:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

hmmm .. locuiesc intradevar in germania dar cam intotdeauna am acces la situri cu servere romanesti :?

oricum bravo... Bafta la ce faci :lol:
*sweeeet*
Avatar utilizator
IULYAN
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 102
Membru din: 25 Sep 2005, 03:37
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

IIOIUOIUOUIUI
fahren
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 102
Membru din: 08 Sep 2005, 17:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Father da dovada de transparenta in ciuda faptului ca nu a fost de acord cu propunerea adminului din pollul propus mai sus.Ar trebui sa i urmati calea si sa nu va mai luati de cei ce chiar fac ceva.
Poate daca il lingusiti un pic ,cum ca ar fi frumos sau nu stiu eu care sunt slabiciunile lui ,va da si vreun tip cum sa faci niste banuti in plus :)
Avatar utilizator
WalkerRo
Mesaje: 44
Membru din: 13 Apr 2005, 11:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

videochat_father spune-mi si mie te rog de pe ce site e copia albastra la payment de pe site-ul tau.
Mersi mult
Avatar utilizator
onlyme
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 149
Membru din: 14 Apr 2005, 19:17
Localitate: romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WalkerRo scrie:videochat_father spune-mi si mie te rog de pe ce site e copia albastra la payment de pe site-ul tau.
Mersi mult
primele copii sunt de pe cc iar cele albastre sunt de pe ifriends...
Avatar utilizator
WalkerRo
Mesaje: 44
Membru din: 13 Apr 2005, 11:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ok.Mersi mult onlyme
:)
Avatar utilizator
VISION_avc
User Junior
User Junior
Mesaje: 81
Membru din: 13 Sep 2005, 20:36
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

videochat_father scrie:am pus pe situl meu un ex de cec pe ifriends de peste 4000$ e printscreen de pe site ......... uitati-va sunt facuti in 3 sapt numai pe un screen ...... deci se poate. pareri? intrebari? alte exemple?
Bravo man!

As vrea sa stiu cu cate sesiuni live ai facut banii astia...asta daca nu sunt prea indiscret!

Mersi fain!
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

hahaha cecul se face numai pt un singur sreen ..... nu la gramada.. experienta isi spune cuvantul
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
Avatar utilizator
VISION_avc
User Junior
User Junior
Mesaje: 81
Membru din: 13 Sep 2005, 20:36
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

videochat_father scrie:hahaha cecul se face numai pt un singur sreen ..... nu la gramada.. experienta isi spune cuvantul

" HA HA"..DIN PACATE EU NU LUCREZ CU IFRIENDSUL SI NU AM LUCRAT NICIODATA! ma feresc de siteurile care platesc cu cec!
asa ca e logic ca nu am de unde sa stiu!a fost doar o intrebare! scuza-ma daca te-a deranjat!

Bafta in continuare
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”