SE MERITA SA LUCRAM PE SPREAD4U?

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
victima
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ce ziceti se fac bani pe spread4u? nu am lucrat niciodata pe el , dar o sa incerc, voi ce parere aveti ? astept comentarii
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Vei primi raspunsuri subiective. Pana nu incerci si ti se potriveste nu vei sti. Unii vor zice ca e de rahat, altii vor zice din contra ca e sitele ideal. In functie de experientele propii care in nici un caz nu vor fi la fel. Experientele depind de multi factori au tot fost enuntati pe aici dar desigur pe primul plan cred ca e seriozitatea si studierea acelui site. Si asta e valabil pentru orice site. Uite pe toate topicurile, daca se ridica un numar de useri care lauda un site va exista un numar cel putin egal care il va denigra. Ex lj sunt unii care zic de 6500 la perioada si altii care fac cateva sute pe luna. Poti fi convinsa de realitatea asta, si desigur cel ce face 6500 il va lauda ceilalti vor spune ca e varza.
Cred ca dupa alte criterii va trebui sa evaluezi un site, si aceste criterii sa fie cat mai personale, in functie de cunoasterea propiilor dorinte, pretentii, calitati.
Eu unul nu as evalua dupa ce zic altii, desigur tin cont si de alte pareri, dar pana nu judec si personal nu-mi fac o parere. In primul rand m-as uita la numarul de hosti , daca sunt multi nu or sta ei de nebuni(daca te sperie asta ai o problema! reevalueaza-ti situatia), vechimea siteului, asta iar spune multe, nu mai vii cu intrebarea daca sitele x da tzepe sau nu, modalitati de plata,la cat timp, daca exista aceea pe care o preferi tu, categoriile daca sunt bine definite, e free sau private sau combinatie, iar trebuie sa stii ce ti se potriveste mai bine, daca sunt blocate anumite tari, daca da pe undeva prin danemarca e ceva putred contrar altor pareri, era sa uit de tarif care pt mine e fff important, daca e decent e ok, daca vrei sa te vinzi ieftin sau te subapreciezi desigur ca acest aspect nu va conta, si desigur ca la tarif mic vei avea trafic dar..., softul folosit, actele, suportul si desigur multe altele, va trebuie sa cunosti fff bine ce vrei, si vei reusi o analiza a siteului buna , vei sti daca il vei incerca sau nu. Daca te perinzi in incercari nu vei face nimic important, doar dezamagiri.
Sunt fff multe de spus majoritatea au tot fost spuse dar e greu sa le intelegi pana nu le traiesti se pare, de asta tot se repeta intrebari pe aceiasi tema. Adminul ca sa ajute a si pus sticky un numar de site(ar trebui sa se numere si asta) care sunt probate si rasprobate tocmai pt a ajuta userii. Aici gasesti cam tot suportul de care ai nevoie dar trebuie ceva experienta personala cu viata asta ca sa triezi "unele" de "altele".

Raspunsurile pe care le vei primi vor fi da, nu, a mers odata, a cazut, e sitele meu de baza etc. Raspunsuri care le vei gasi, ma repet, pe majoritatea topicurilor, si nici unul nu minte :). Deci raspunsul, daca unora le merge e DA dar trebuie sa te pliezi conditiilor care au dus la succesul acelora...munca, incredere, munca, dorinta de a fi mai bun, munca, si sa gatesti bine partenerului de viata, cu burta plina te va sustine mult mai bine :).
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
victima
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ai dreptate, la uni merge la alti nu depinde de fiecare si de noroc, ce vreau sa te intreb este daca sunt seriosi cu banii, la ce perioade vin banii si daca accepta epassporte,
www
VIP
VIP
Mesaje: 249
Membru din: 19 Noi 2005, 08:46
Localitate: Genova
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Exact.Va trebui sa cauti singura stilul de lucru,siteul care crezi ca ti se potriveste mai bine.Nu te lasa dezamagita de faptul ca unii declara sume mari si tu faci mai putin de 100$pe zi.Esti la inceput.Daca dupa 6 luni,stand opt ore on line/zi/6zile pe saptamana..daca dupa acest timp faci tot 100$pe zi,abia atunci poti sa incepi sa te preocupi.Pana una alta,citeste posturile aici,gaseste timp sa le citeseti pe toate in legatura cu intrebarea ta.Chiar daca unele sunt contradictorii,te vor ajuta sa-ti formezi o opinie initiala.
Bafta si vointa:-)


P.S.:Winxp,cei care lucreaza de mai mult de un an in domeniu stiu ca 6500 pe perioada nu poate fii o constanta,nu suntem roboti,avem nevoie si de odihna.Si sunt persoane aici care declara acele sume dar nu lauda siteul pe care au avut acel income,din contra.
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”