probleme tehnice in iFriends?

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

help: lucram de 3 ani pe IF, dar de cateva luni avem probleme, in sensul ca membrii se plang extrem de des ca nu vad modelul pe camera. Am vorbit de cateva ori cu cei de la IF, mi-au zis ca "e de la noi". Am omorat IT-istul, nimic. Am marit upload-ul pe extern, nimic. Am vorbit cu diversi chat-hosti pe site, de aici, din State si din Rusia, vad ca majoritatea zic si ei cam acelasi lucru. Stiti ceva?
SoulCams Models Studios wanted
www
VIP
VIP
Mesaje: 249
Membru din: 19 Noi 2005, 08:46
Localitate: Genova
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Ai auzit tu vreo companie mare sa zica"da domnule,e de la noi..avem serverele screwed up"?:-)Din pacate alta explicatie nu pot da.Cum spui si tu,am testat totul on my end,si totul e la fel ca atunci cand aceste probleme nu erau atat de frecvente.Nu am sunat la ei pentru ca nu stau prea multe ore on line acolo si nu ma afecteaza atat de mult dar am observat oricum diferenta.Si oricat m-as chinui sa le dau dreptate,nu pot.
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

niciodata nu o sa fie de la ei,m-am lovit si eu de probleme de genu' asta de multe roi si mi s-a spus ca e de la mine,de la conectie,calc,etc,dar niciodata ca ar avea ei probleme....oricum,la cat de "bine" merge ifriends de cateva luni,nici nu ma mai agit cu site-ul lor,trafic 0.
studio_mic
Mesaje: 27
Membru din: 13 Mar 2007, 21:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Dar de ce atata zarva pt un site care nu mai merge de mult si e sortit falimentului in 2-3 ani ? ifriends sucks !!!
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

as fi ipocrit sa zic ca trafic zero. de exemplu pe 1.07, una din fetele mele a facut pe o sesiune 450 $. Dar asta e un accident. De obicei e trafic, dar membrii nu te vad.
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

fata ta a avut noroc,eu sunt veterana pe ifriends si de cateva zile am renuntat sa mai deschid sesiunile,nu mai intra nimeni :D ,zici ca au murit toti
avcmodels
Mesaje: 47
Membru din: 19 Iun 2007, 19:24
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ifriends are mari probleme si chiar nu-si poate explica nimeni cum s-a ajuns la situatia asta.

In afara de ce vad ca ziceti si voi am citit pe forumurile pentru webmasteri ca au dat niste "tepe" fantastice in ultimul timp si se pare ca asta este motivul pentru care nu mai exista traffic.
Le-au bagat chargebackuri fictive de 5000$+ la o multime de webmasteri ca sa nu le mai plateasca...
[img]http://www.avcmodels.com/avc.gif[/img]
www.avcmodels.com - 80% payouts - Epassporte &Wire Transfer
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

la ifriends oricum si ca host daca nu aveai chargeback saptamanal era ceva ciudat...
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”