Foarte urat domnilor de la loveland studio

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
class_studio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 111
Membru din: 31 Aug 2006, 02:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sa te folosesti de pozele unui alt studio pentru a iti crea o imagine este foarte urat domnilor de la Loveland...studio


http://www.anunturi360.ro/locuri-de-mun ... eochat.htm
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
level1studio
User Junior
User Junior
Mesaje: 81
Membru din: 05 Mai 2006, 16:00
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ce vrei domle? ce ai cu omu? :D stiu si eu un site cu o gramada de poze de astea frumoase daca vrei si tu[moca ] :D copy paste si studiou e gata
avcmodels
Mesaje: 47
Membru din: 19 Iun 2007, 19:24
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sunt curios unde le zice modelelor ca e de fapt camera respectiva...
[img]http://www.avcmodels.com/avc.gif[/img]
www.avcmodels.com - 80% payouts - Epassporte &Wire Transfer
class_studio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 111
Membru din: 31 Aug 2006, 02:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

NU stiu dar pe mine cel putin nu mai ma... impresioneaza NIMIC !!!
ATATA NESIMTIRE SI LIPSA DE BUN SIMT INCAT ....A INCEPUT SA MA LASE RECE!!!!
Avatar utilizator
Sters_la_cerere01
User Junior
User Junior
Mesaje: 88
Membru din: 20 Oct 2006, 00:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:o cred ca nu ati inteles ..prea bine imaginea este pur si simplu INFORMATIVA si nu aduce obligatii din partea studioului loveland media

pentru poze cu studioul nu le mai cautati functionam intr-o ghena .....paturi din tomberoane stiti voi restu` :wink:
Cont sters la cererea utilizatorului iceadmin
Avatar utilizator
Sters_la_cerere01
User Junior
User Junior
Mesaje: 88
Membru din: 20 Oct 2006, 00:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

a si poza e de la avc studio ... :wink: ...e inregistrata undeva trebuie sa ii platesc ceva ..sa ma sune sa ii trimit banii
Cont sters la cererea utilizatorului iceadmin
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

genial...genial...Am vazut si eu site-uri de prezentare a unor studiouri. Spatioase, elegante...M-am ofticat... Voiam si eu ca studioul meu s arate asa. Sa imi pot face si eu site. Asa ca, in nemernicia mea, m-am apucat sa:re-zugravesc, re-decorez, fac poze profesionale.

Cat de stupid pot sa fiu...cand era atat de simplu: Ctrl-C, Ctrl-V si gata...ahhhh...cati bani as fi economisit...:D
Avatar utilizator
Sters_la_cerere01
User Junior
User Junior
Mesaje: 88
Membru din: 20 Oct 2006, 00:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:lol: :lol: :lol: mai nene de ce nu va inregistrati pozele??? a si acuma sunt in renovare ..cand o sa termin o sa iti trimit pozele pe mail sa la folosesti ..daca observi pozele au fost furate de pe acest forum in luna februarie de catre un operator de al meu care dadea si anunturi ..in fine eu am aflat cam la 2 sap cand am vazut anuntul ..sper sa intelegi ca intr-o companie mare mai sunt si uscaturi nu pot controla totul ..deci imi cer scz pt neplacerile creeate speram sa nu observe nimeni anunturile din acea perioada (feb_)
Cont sters la cererea utilizatorului iceadmin
class_studio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 111
Membru din: 31 Aug 2006, 02:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sunt ferm convins ca asa este ... grr....!!!Hai sa o lasam balta ca sunt satul si scarbit ... pe zi ce trece imi dau seama ca in bransa asta se invart niste oameni de o calitate.....(i rest my case) ... noroc ca mai sunt cateva exceptii care aduc speranta catre o luminita de la un anumit capat al unui anumit tunel ... dar vezi ... tot intuneric ramane...!Sa va fie rusine ... mai aveti tupeul sa raspundeti si la misto... cu "unde sa trimit bani samd"
Avatar utilizator
Sters_la_cerere01
User Junior
User Junior
Mesaje: 88
Membru din: 20 Oct 2006, 00:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:shock: ....nu era misto ..daca tiam pricinuit pagube ..le platesc ...cred ca multa lume se tine de mistouri aici si nu vedeti oameni care vb serios in fine imi pare rau nu vreau sa intru in polemica cu tine ...sper sa iti treaca :?
Cont sters la cererea utilizatorului iceadmin
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”