livejasmin ... show pussy obligat in prima secunda !!!

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
studio_mic
Mesaje: 27
Membru din: 13 Mar 2007, 21:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hello,

Based on the growing number of Member complaints here is a short reminder:

LiveJasmin.com is a live ADULT webcam site.

The Performers must provide erotic private shows whenever a paying Member requires
it in the Nude Only part of the site.

If the Member does not want to talk with the Performer, then the Performer must
respect it.

The Performers looking for a friendly chat must log into the Non-Nude part of the
site, where nudity is strictly prohibited.

Please be advised that refusing a Member request about providing an erotic private
show will lead to a payroll deduction.

Best regards,
LiveJasmin Team

O tampenie dupa parerea mea ... adica daca intra toti jegosii cu SHOW PUSSY ... daca nu le arati , fac reclamatzie si ti-o iei ..tu ca model .. TOATL AIUREA!!!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ba Deloc!

Vrei palavre, te duci la non nude, asa cum zice si acolo.
Nu te opreste nimeni sa stai acolo ;)

In alta ordine de idei, NICI Un site nu isi permite sa piarda un client dar isi permite sa piarda un model, pt ca modele vin zilnic,... cu zecile daca nu cu sutele pe cand clientii.. trebuie sa platesti ca sa ii aduci asa ca .. go figure ;0
Populus Romanus Fuckum Est
crystyano
Mesaje: 6
Membru din: 05 Feb 2007, 22:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

E total aiurea gica** e clar cat de mare esti daca esti de acord cu tampenia asta noua:))) sa ti spun ceva chiar daca o fata e in pvt cu un membru care nu vrea show....si vine un....si vrea pussy sii spui ca nu se poate si se duce si se plange ti o vei lua...deci?........ :?: :evil:
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

1) De unde sti cat de mare sunt? ca nu cred ca ne cunoastem
2) Personal nu lucrez cu Jasmin INSA, daca un client vine sa ia o fata in private si ea face nazuri autnci... citeste ce am scris mai sus legat de clientii si modelele unui site.
3) Nelucrand cu Jasmin, nu am de unde sa stiu daca un model poate fi in private cu mai multi tipi in acelasi timp.
4) Stiu ca pe streamray exista optiunea de Nudechat unde poti vrb cu mai multi in acelasi timp, iar, daca acesata este situatia la care te referi, atunci nu crezi ca e mai simplu sa dai kick noului venit (just an opinion acum, nu sfatuiesc pe nimeni sa faca asta) si sa iti continu povestile cu cel cu care erai la barfa acolo?

just saying..... care este
Populus Romanus Fuckum Est
M&D
Mesaje: 15
Membru din: 09 Oct 2006, 19:51
Localitate: de peste tot
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pe Jasmin se plang doar cei care practica trade, care dupa parerea mea este o mare tampenie, in rest membrii vin pentru show, de stat de vorba se poate si in free.
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

crystyano scrie:E total aiurea gica** e clar cat de mare esti daca esti de acord cu tampenia asta noua:))) sa ti spun ceva chiar daca o fata e in pvt cu un membru care nu vrea show....si vine un....si vrea pussy sii spui ca nu se poate si se duce si se plange ti o vei lua...deci?........ :?: :evil:
Crystyano nu este chiar asa de dificila situatia asta, in fapt e chiar super simpla, dar tine de modul cum procedeaza modelul cand se afla in aceasta ipostaza. Eu unul cred ca e rezolvabila in peste 90% din cazuri, iar in cele 10% care mai raman, repercursiunile sunt mici si nu ar trebui sa afecteze realizarile unui model.
Metoda e simpla si probabil ca toti stiti cum ar trebui procedat, dar in practica sunt multi care se complica aiurea.
In momentul cand intra al doilea client, super horny si etc, si cere show in disperare, iar modelul nu se poate conforma pentru ca are deja un client fidel sau un client care nu cere show, eu cred ca o fraza de genu ar rezolva situatia neplacuta. "Costele te rog frumos sa ma scuzi, sunt deja cu un amic in privat, si nu pot sa ma impart la amandoi, vino dupa ce termin privatul si iti promit ca vei avea parte de un show cum nu a mai vazut ochiul tau pe jasmin... Hai te pup te astept mai tarziu"

Eu cred ca 90% din astia horny vor intelege daca ii abordati corespunzator, o parte din ei se vor intoarce mai tarziu, altii poate nu vor mai veni, dar asta e, nu poti castiga de fiecare data, dar pe parcurs tehnica de abordare se poate imbunatati si atunci probabil va creste si procentul celor se vor intoarce.

Procedura asta nu are cum sa dureze mai mult de 1-2 minute, si in cel mai rau caz daca face reclamatie, iti vine un payback de maxim 2$ partea modelului, care nu cred ca este un capat de tara.

Va mai spun ca reclamatiile clientilor sunt verificate de jasmin, este in interesul lor sa o faca, si daca modelul a abordat cum trebuie situatia exista mari sanse ca reclamatia sa fie considerata nefondata si atunci nu mai intra in discutie payback-ul.

In concluzie, parerea mea este ca in majoritatea cazurilor modelul atrage reclamatia, fie din exces de zel, ori din cauza "spumelor" acumulate in timpul lucrului , abordare necorespunzatoare etc.

Pentru modelele cu stil care si-au bazat activitatea pe atragerea de clienti fideli, si intretinerea lor pe perioade lungi, noile reguli nu prea are cum sa le afecteze. Pentru cele care sunt obisnuite cu privaturi multe si scurte, si trageri de timp inutile... s-ar putea sa le afecteze.. dar se prea poate ca aceasta masura a jasminului sa le determine sa isi schimbe stilul.

Daca ai avea 2-3-4 clienti care vor numai show... discutia asta nu ar mai avea rostul.. dar in momentul cand ai unul care vrea doar vb.. si inca 1-2 sau 3 care vor show.. atunci modelul trebuie sa puna in balanta ce e mai important pentru ea... sunt cazuri cand modelul crede ca isi poate juca cum vrea ea clientul fidel... si il lasa balta incercand sa ii tina si pe ceilalti. In foarte multe cazuri este inceputul unei rupturi, mai ales daca se intampla in mod repetat, mai devreme sau mai tarziu isi va pierde si clientul fidel... si nici nu va avea prea mult de castigat de la ceilalti. Deasemenea atunci cand se incapataneaza sa ii tina pe toti cu tot felul de tertipuri... se ajunge inevitabil si la reclamatii.


Se poate castiga un client bun.. si din categoria celor care par la inceput nesimtiti sau super horny sau grabiti... totul tine de abordare.. Un client cu bun simt... va intelege cand modelul ii spune ca nu poate oferi show in acel moment, si sunt mari sanse sa revina.. datorita sinceritatii cu care a fost abordat. Nu trebuie sa uitati niciodata ca personalitatea reala a clientului nu este cea cu care va abordeaza, nu aveti de unde sa stiti cum este el in realitate.. decat dupa mai multe discutii.. si nici atunci nu ai cum sa fi sigur.

Iar clientii care sunt cu adevarat nesimtiti... care nu inteleg... ce pot face ? in cel mai rau caz te jignesc de 2-3 ori.. pleaca din privat.. iti face reclamatie .. pierzi 2$ si cu asta basta.. viata merge intainte.. nu e mare paguba in ciuperci.. ar trebui chiar sa va bucurati intr-un fel ca ati scapat de el/ei.

In concluzie consider ca nu e bine sa va agatati in chestii mediocre, nu cred ca va prinde bine, ba mai mult cred ca va poate afecta randamentul.


Cred ca este mai important de discutat... ultima actualizare a termenilor si conditiilor jasminului... dupa cum probabil ati observat jasmin a cam renuntat la ideea cu suspedarile.. si au implementat medota penalizarilor in bani pentru incalcarea regulamentului... chestie veche decand lumea dealtfel... nu au inventat ei roata.

Pentru cei care nu au mai deschis contul de master in ultimul timp, pun mai jos ultima stire de la jasmin:
New Restriction Policy!
2007-04-23 00:00:00 JasminTeam



From now on LiveJasmin.com has a new restriction policy regarding the violations of rules on the Performer's side!

If a Performer violates any of the following rules, LiveJasmin Team will deduct a certain amount of money from the Performer's sales:

- The persons appearing in the camera area must be at least 18 years old, and must have all the legal documents on file
at our office.

- All registered persons of a Performer Account must be visible and recognizable in the camera area at all the time.

- The Performers must follow the basic category rules regarding the number of the persons, the appropriate clothes, etc.

- Pre-recorded videos are strictly forbidden in the LIVE section of the site!

- In the Free Chat mode providing explicit materials with or without any kind of toys, broadcasting a still image or using a
phone is not allowed.

- The Performers can not give out any personal information, including but not limited to e-mails, addresses, phone
numbers, account numbers, online chat IDs, etc.

- Asking for money is forbidden!

- We strictly prohibit any forms of bestiality, blood or animals appearing on camera!

- Explicit private shows are not allowed in the Non Nudity part of the site.

- Sleeping or eating in the camera area is forbidden.

- The Performers can not have a blank image instead of the LIVE camera feed.

- English is the required language in the Free Chat rooms.

- Promoting other websites or services is strictly forbidden!

- The Performers must provide erotic private shows whenever a paying Member requires it in the Nude Only part of the site.

- Placing an explicit picture on the first 6 places of the Performer Gallery is not allowed.


This amount will increase depending on the degree of the violation.

Please be advised that this is not a full list. LiveJasmin.com reserves the right to apply this new policy in any other violations not listed above!
Probabil ca in scurt timp vor aparea pe forum chestii de genu "Incredibil ce mi-a facut jasminul.. mi-a furat 500$ din cont.. nu se poate asa ceva.. nu credeam ca un site asa de mare poate fi tzepar" etc etc... E fix frectie la picior de lemn.. ce sadesti aia culegi.

In mod normal ar trebui ca cei care au facut din incalcarea regulilor o obisnuinta, sa isi reconsidere modul in care lucreaza. Depinde doar de ei.
Deasemenea studiourile ar trebui sa informeze modelele la modul cel mai serios de aceste schimbari, mai ales studiourile care au ca site de baza jasminul. Daca nu o faceti s-ar putea ca intr-un viitor apropiat sa va arate modelele si pe voi cu degetu', nu numai pe jasmin. Inevitabil puteti pierde modele si bani importanti. Nu degeaba se spune ca "paza buna trece primejdia rea".

Bafta acolo si spor la treaba, mai asteptam pareri.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
adina1
User Activ
User Activ
Mesaje: 256
Membru din: 09 Noi 2006, 00:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

M&D total fals, cum ca membrii vin numa dupa show, daca stii cum sa ii abordezi stau ei si de vorba, de obicei cu cei horny, daca esti amuzanta si originala chiar stau destul de mult de vorba inainte de chat. Poate pt tine poate parea incredibil ca cca 70% din venitul meu pe jasmin vine din chat si nu din show. Si nu te gandi ca e vorba de 70% din 500-1000 etc de usd pe perioada. Mai adauga 8)
Mai sunt si de-aia chiar nesimtiti, dar daca vad ca nu tine nimic, ii fac showul cerut, nu ma doare sa ma ridic din pat si sa ma arat prin fatza camerei. Cu astia n-ai decat 2 alternative: le faci show, sau ii pierzi, daca deja nu i-ai pierdut din incercarile anteriore:D Si de ce sa ii pierzi? E mai bine sa stai in free? Nu-s tot bani? Ideea e sa scoti cat mai mult de la fiecare.
Vis-a-vis de al doilea membru care cere show, cand deja ai altul in free, am intrebat la suport si aceasta regula nu se aplica in cazul de fata, adica primul membru are prioritate si daca primul vrea chat only il poti refuza fara nici o grija pe al doilea. (2 supporti si 1 admin mi-au confirmat asta)
De regula asta se sperie doar cele cu fitze..my opinion:)
Regula a fost pusa pt acele fete care inventeaza fel si fel de prostii ca sa refuze un show chiar si dupa ce au stat de vba 5-10 minute (n-ai idee cate inventii au fetel in cap si cate motive absurde si abstracte. n-am nimic sa ii prostesti pe membrii, dar daca nu te duce capul sa ii prostesti fara ca ei sa se prinda, mai bine te lasi de meserie.)

multa bafta :lol:
Avatar utilizator
unknown23
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 23 Mar 2007, 18:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

un STUPE ofticat, sta cu mine in privat exact 5 secunde, dupa care iese se duce isi retrage banii si mai face si plangere ca nu i-am oferit un erotic show?? deci in 5 secunde cand mai am alti 3..4 clienti inaintea lui, ce as putea face s aii multumesc pe toti.. faza e de-a dreaptu imbecila!! pe jamsine bineinteles. si....bineinteles..ca jasmine imi da mail..ca la urmatoarea faza de genu asta imi inchide contu!! cand eu fac 1400 ..1500 pe o perioada ei imi inchid contul pentru 40 de centi chargeback!! FOARTTTEE FRUMOS!! APROAPE ARTISTIC!!
SI DACA se trezeste cineva pe aici ca vorbesc in punga sa ma anunte sa ii dau print screen sa se convinga a stat exact 5 sec si 80 sutimi. haha!!
studio_mic
Mesaje: 27
Membru din: 13 Mar 2007, 21:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Eu ma refeream la 80 % din mebrii de pe jasmin care sunt niste jeguri, si intra in pvt FARA A SPUNE HELLO .. si direct show pussy !!!! si le zici .. IS THAT HARD FOR U TO SAY HELLO ? and THEN show pussy PLEASE ? si ei zic da ! imi e greu.. SHOW USSY !!!!

Mie unu nu mi se pare normal ca fetele sa faca show unor idiotzi ca astia !!! sa vada pussy pt fix 1$ !!!!!!!!!!!
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Daca e asa nasol.. De ce mai lucrezi pe siteul acela?
I mean, daca iti trage unul in cap de ce dumnezeu nu te duci al altul? poat infasoara macar bata in ceva mai moale.....
Populus Romanus Fuckum Est
studio_mic
Mesaje: 27
Membru din: 13 Mar 2007, 21:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Domnu' gica .. toata lumea zice ca sunt aiurea astia de la Jasmin , numai tu o tzii langa ..eu cred ca ai actiuni la ei ..prea le iei partea ... NO Offense .
Si tocmai din aceasta cauza ca sunt numai jeguri de membrii pe siteula ala si mai sunt si incurajati de admin-ii siteului .. modelele din studioul meu .. NU MAI STAU PE JASMIN .. noi vrem sa mai facem bani si din vorbe .. cum era o data nu punem pasarica pe ecran din prima secunda de private cum fac altzii ....

Respect to all..... 8)
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Domnul Studio_mic

Acum pe bune, tu chiar te crezi in ceea ce spui?
Daa aveam actiuni la jasmin mai stateam pe forumul asta? Sa fim oameni seriosi domle!! ;)
Dar, recunosc, imi place cum gandesti ;)

Pe de alta parte, da-mi voie sa iti zic, Eu NU am lucrat si NU lucrez si NU (cred) ca voi lucra vreodata cu Jasmin! Am avut o tentativa la un moment dat de a lucra cu ei, dar care s-a disipat repede.
Ca sa fiu mai clar in ceea ce zic.
Din punctul MEU de vedere, poate fi absolut ORICE site, nu jasminul in mod neaprat depsre care, intre noi fie vorba, nu am o parere buna.
Eu vorbeam dae un principiu si NU de un site :).

It so happens ca stiu ce vreau un site owner.. Am avut prilejul a discut cu cativa personal si este destul de clar si, oricat mi-as dori eu sa fie ALTFEL, NU este :).
Dupa cum am zis si mai devreme, un SITE, vrea CLIENTI!!!! To get and to keep.
Modele? se gasesc literally pe toate drumurile.
Nu este necesar ca NOI sa fim de acord cu asta sau nu. Nu ne intreaba nimeni si, oricum nu conteaza.
Sugestia mea este, Daca nu iti place ce mananci, de ce nu schimbi restaurantul?
ACUM ai zis ca nu mai mananci de la ei asa ca, problem solved.

O seara frumoasa
Populus Romanus Fuckum Est
Avatar utilizator
unknown23
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 23 Mar 2007, 18:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da, si am mai putea adauga nesimtirea cu care ti se cer multe si marunte pe free din partea membrilor rosii! asha zisii memberii de top , care s-au obisnuit sa ii pupe lumea un (pardon) DOS pentru tampitele alea de puncte...
de-a dreptul stupid!
Avatar utilizator
Ioana13
Mesaje: 4
Membru din: 28 Iun 2007, 07:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Treaba sta cam in felul urmator dupa parerea mea: Jasmin e un super site ca trafic si bani, dar unele dintre regulile lor, si mai ales felul in care se aplica sunt aiurea. nu, jasmin nu se gandeste de 2 ori inainte de a penaliza un model; nu, nu e nevoie de 10-15 minute de refuzat show... sunt de ajuns 30 sec, o reclamatie de la imbecil, si gata, ti-ai luat penalizare. si daca ai si un super trafic, si nici nu ai timp sa ii raspunzi celui de-al treilea sau al patrulea intrat in privat, care intra si iti spune i'm horny, show me pussy, in timp ce tu disccuti cu ceilalti, nu mai ai nici o sansa. si nu vorbesc aici de fete care refuza show-uri, sau care fac 100$ pe payment. si unde mai pui ca de fiecare anenda se dubleaza - 5$, 10$, 20$, 40$, and so on... Deci nu... nu e corect ce se intampla, dar trebuie sa inchidem ochii si sa mergem mai departe, pentru ca, NU exista un alt site cu posibilitatile jasminului. :wink:
Avatar utilizator
Cocinella
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 26 Feb 2007, 01:41
Localitate: Italy-Napoli
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

www.livejasmin.com e cel mai serios site.....nu stiu cum sta treaba cu reclamatiile...nu am avut niciodata probleme...si daca refuzi un show,ce se intampla?Te contacteaza Jasmin? Sau?......

Sincer,nu am avut probleme cu ei NICIODATA! Si nu sunt noua acolo....

Pup!
One day baby !
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

studio_mic scrie:Domnu' gica .. toata lumea zice ca sunt aiurea astia de la Jasmin , numai tu o tzii langa ..eu cred ca ai actiuni la ei ..prea le iei partea ... NO Offense .
Si tocmai din aceasta cauza ca sunt numai jeguri de membrii pe siteula ala si mai sunt si incurajati de admin-ii siteului .. modelele din studioul meu .. NU MAI STAU PE JASMIN .. noi vrem sa mai facem bani si din vorbe .. cum era o data nu punem pasarica pe ecran din prima secunda de private cum fac altzii ....

Respect to all..... 8)
lumea ta e mica si probabil orbiteaza in jurul lustrei . Care toata lumea zice asta ?
vremurile alea cand se faceau bani din vorbe au cam trecut . Unii inca mai fac , chiar si pe jasmin unde sunt numai jeguri de membrii .
Si apropos de jeguri , oare modelele care i-au invatat sa aibe astfel de obiceiuri nepoliticoase si sa ceara show din secunda 1 cum se numesc ?
Off ce mentalitati . Ma gandesc sa emigrez in Australia sa fac un videochat pentru canguri , aia cred ca au mai multa minte si cu siguranta imi sunt mult mai simpatici .
Avatar utilizator
Cocinella
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 26 Feb 2007, 01:41
Localitate: Italy-Napoli
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Alexxis,LOL X 100000000 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tare!!!!!!
One day baby !
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Este o prostie. banii se fac intai cu capu' si apoi cu pasa :oops:

Daca cineva nu intelege asta - fie model, studio sau site - mai devreme sau mai tarziu va suferi la incasari ...

Nu este cazul Jasmin, ei oricum au prea multe modele si vor sa scape de reclamatiile de la membrii ... sa speram ca nu scapa si de modelele bune :)
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
adina1
User Activ
User Activ
Mesaje: 256
Membru din: 09 Noi 2006, 00:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sunt pe jasmin regulat cam de 8 luni, iar inainte de jasmin am 5 ani pe situri fara free chat, deci nu mi-a fost tocmai usor. Aveam momente cand stateam cu orele pe free si plangeam de nervi ca nu aveam pvte. Acum ... poate si pentru ca mi-am facut o clienta destul de bogata, rar stau mai mult de 15 minute in free, si daca trec 15 minute dau refresh, daca era pe acolo vreunul cu bani care ma placea sigur se intoarce anyway, si daca nu ma ia un membru nou, destul de des vad vreun membru regular logat pe free si il abordez si tzop in pvt. Si daca chiar dau de o zi proasta unde vad ca e cam mort, ma deloghez si stau pe jocuri online sau ma duc la shoppings sau whatever, asa ca mie imi place f mult pe jasmin, azi noapte de ex mi-a mers super bine dupa 2 zile de pauza, am impuscat cateva sute de la 1.30 la 7 AM :lol:
Pe free la mine chiar nu prea intra de-astia nesimtiti (sau nu ii vad eu, dupa atata timp de free zi de zi, citesc selectiv, daca vad ca incepe cu "show" nu mai citesc tot randul. Eu raspund tuturor si la buna si la intrebari, chiar si guestilor ca sa vada membrii ca sunt draguta 8) si pentru a-mi forma o imagine. Cand se intampla rar de tot sa intre vreun spammer care tot o tine cu bitch whore you re fucking ugly, eu il ignor dar culmea e ca ma roaga membrii de pe free sa ii dau boot respectivului si chestia asta ma amuza, ca ei au asa instinctul asta de a ma apara.
Despre reguli..daca am unul in privat deja cu care sunt la chat sau show, rar scriu ceva si celui de-al doilea, si nu m-a penalizat nimeni niciodata. Am refuzat si showuri la primul membru venit doar de 2 ori (de cand cu noile reguli) pe motiv "im feeling sick" (chiar mi-era si intrasem online sa vb cu un regular) si "im not in mood for it, you 're free to leave" (eram super ofticata din motive personale) si tot nu m-a penalizat nimeni.
Mi-am luat un singur avertisment pt ca am folosit telefonul pe pvt, dupa ce deja aparure la news ca nu mai e voie cu telefon in pvt.
Eu lucrez exlusiv pe jasmin, pur si simplu nu am cand sa stau si pe al doilea site, am incercat cu imlive, dar mereu aia din imlive ma prindeau deja in actiune (ca eram pe jasmin) si ieseau, asa ca..

Ps: Cam lung postul meu, dar am simtit asa nevoia sa iau apararea sitului si sa vada si ceilalti care poate nu lucreaza pe jasmin, ca totusi altora le place jasminul. Si nu ii iau apararea fiindca as avea actiuni la ei, cum mai zicea cineva de sus lol
www
VIP
VIP
Mesaje: 249
Membru din: 19 Noi 2005, 08:46
Localitate: Genova
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

De un performer bun nu scapa decat daca,prin anumite conjucturi,nu mai e bun.Asta pentru ca un performer bun stie cum sa ajute clientul sa inteleaga ca ea este acolo pentru a satisface cele mai perverse nevoi ale lui dar asta in momentul in care o va transpune in starea necesara :twisted:
Avatar utilizator
gogu4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 176
Membru din: 10 Mai 2006, 10:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nu este cazul Jasmin, ei oricum au prea multe modele si vor sa scape de reclamatiile de la membrii ... sa speram ca nu scapa si de modelele bune
Aici e punctata f bine "politica" livejasmin.Un site care accepta fara retineri si pe mamaia daca mai era in viata,doar sa demonstreze cu acte in regula sau false ca a implinit odata 18 ani si cu aceeasi nonshalantza s-o excluda mai tarziu,motivul nu are importanta.Asigurandu-si astfel un rezervor practic inepuizabil de modele "targetul" a ramas doar unul:MEMBRII.
Mentalitate tipic americana intotdeauna castigatoare:nu te obliga nimeni,de fapt esti convins ca vrei tu :twisted:
Cand oamenii sunt lasati sa faca ce vor de obicei se imita unii pe altii.
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

am cateva modele bune, care fac bani bunuti pe alte site-uri...pe jasmin mai nimic... initial, am zis ca e site-ul prost...din cate vad in post-urile vostre, e departe de a fi prost... de ce cineva, care face bani buni pe alte site-uri pe jasmin nu face nici de-o bere pe perioada?
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”