PIMP-ii din Braila / Galati

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
robportal
Mesaje: 12
Membru din: 13 Ian 2007, 13:17
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Dupa cum stiti cu totii, sau poate doar unii din voi, in meseria asta dai de tot felul de oameni.
O categorie dintre ei sunt asa zisii "pesti".
Pesti care te suna si iti spun ca "vrea si prietena mea sa lucreze, dar ea e mai timida; a mai lucrat, dar nu i-au convenit conditiile", sau iti intra pe messenger si se dau drept model care "vria sa lucreze, da` ce inseamna aia".
Deja m-am obisnuit cu astfel de specimene, dar... totusi, e pierdere de timp sa ai incredere in asa natie de oameni.
Asa ca, m-am hotarat sa va postez aici o lista cu id-uri de messenger si numere de telefon de care sa va feriti daca dati, si aveti un studio in galati sau braila. Fie dati de un PIMP romanesc :) fie dati de "modelul" care nu stie despre ce e vorba, dar vrea sa "munceste" :) .
Toti stim consecintele unei astfel de "colaborari pe termen scurt".

Deci, sa incepem:

[Modificat de Admin - Imi pare rau, nu pot accepta astfel de informatii pe forum - motivele au mai fost discutate. Deasemenea nu asta e scopul forumului]

Sunteti bineveniti sa adaugati si voi alte id-uri de mes sau numere de telefon.
Good Luck !
CamVideo Videochat Galati - Studio videochat legal si profesional Galati
0748.400.200
www.camvideo.ro
www.clubvideochat.ro - forum de videochat
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Omul are dreptate, e numai pesti, trebuie luate masuri. Buna intiativa! Ar trebui facuta o lista cu ei. Am sa dau si eu id-ului unui pestan fff mare si periculos. Face diverse si numai rele. Acum ceva timp, folosindu-se si abuzand de functia de host a furat din zona Obor o pereche de ochelari.

Sper ca Sad sa permita listarea acestui id pentru binele tuturor si pentru a se putea feri galustele inocente.

Id-ul este winxpfather.

PS: Pare autodenunt, dar nu va lasati inselati, e fff periculos si stie foarte bine disimularea.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
robportal
Mesaje: 12
Membru din: 13 Ian 2007, 13:17
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

este intr-adevar o gramada, tu pari sa fii cel mai feroce. :)
daca ai un studio, si iti plac atat de mult, atunci iti urez sa ai parte numai de ei :)

take care :)
CamVideo Videochat Galati - Studio videochat legal si profesional Galati
0748.400.200
www.camvideo.ro
www.clubvideochat.ro - forum de videochat
morpheus
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 153
Membru din: 21 Mar 2006, 02:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WinXPfather scrie: PS: Pare autodenunt, dar nu va lasati inselati, e fff periculos si stie foarte bine disimularea.
Se pare ca stapaneste la perfectie nu doar disimularea ci si disiparea, dispararea, diseara si dis de dimineata. Ascultati la un om care l-a vazut in actiune. :lol:

(io cand va spuneam ca e Batman...)
mnn
User Activ
User Activ
Mesaje: 271
Membru din: 03 Iun 2005, 16:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

batman pe dreaq....are stofa de popa father...am vazut ca ii cam plac si confesiunile pe yahoo ...shi crek ii place sa i se umble si pe sub sutana...
morpheus
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 153
Membru din: 21 Mar 2006, 02:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mnn scrie: ...shi crek ii place sa i se umble si pe sub sutana...
Ce te face sa crezi ca vroiam sa stiu asta? :oops: :oops: :oops: :lol:
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

lol . stiu eu vre-o 9 negri mititei , pimpi pe bune bre , abla si espanol unii din ei , altii parlesc italeneste' , bre da jales romanes nici unu . Unii habar nu au ce e ala nenternet sa moara mama' da nenea robportal da de ei .

sau oi fi eu de moda veche si s-au smecherit si pimpii ? acum isi agata fetele pe mirc ? lol
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

morpheus scrie:
mnn scrie: ...shi crek ii place sa i se umble si pe sub sutana...
Ce te face sa crezi ca vroiam sa stiu asta? :oops: :oops: :oops: :lol:

Cred ca e bine de stiut, just in case :).

Greu mai trece timpul, dar o sa aflam mai multe peste vreo 4 luni. ;)
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
morpheus
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 153
Membru din: 21 Mar 2006, 02:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WinXPfather scrie: Greu mai trece timpul, dar o sa aflam mai multe peste vreo 4 luni. ;)
Felicitari!!! Fetita sau baiat? :lol:
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”