vreau sa fac si yo cont de studio de www.imlive.com

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
hanuman
Mesaje: 24
Membru din: 09 Sep 2006, 16:49
Localitate: constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

vreau sa fac si yo cont de studio de www.imlive.com am citit formularul de la inceput ..vreau sa stiu cum sa fac un cont ptr un studio (4 fete) multumesc anticipat





bafta multa la toata lumea si multi multi $$$$
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
HotCamStudio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 145
Membru din: 13 Ian 2007, 01:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

deschizi IMlive-ul si te duci jos la BECOME AN AGENT / AGENT LOGIN si de acolo treburile sunt simple, succes
madalina
User Junior
User Junior
Mesaje: 55
Membru din: 21 Oct 2006, 14:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

daca nu ai epas si ai cont de studio ce trebuie sa fac sa imi faca epass?pls help
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

asta cu "deschizi imlive-ul si dai la become an agent" e prea generala domne.omu a zis cat se poate de clar ca vrea sa stie exact cum se face un cont de studio pe imlive.Clar.Fiti mai clari cu explicatiile,eventual postati si niste print screen-uri cu indicatii si sageti "apasa aici".Asa. :D :D :shock:
hanuman
Mesaje: 24
Membru din: 09 Sep 2006, 16:49
Localitate: constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am avut io prb pe acelasi mail aveam 2 username si parole de la imlive si nu imi acceptau logarea pe studio..deh sunt incepator in domeniu .am pe alte siteuri si nu am avut prb ,dar din cauza neantiei singur mi am ridicat greutati,dar singur le am si rezolvat.multumesc oricum
Avatar utilizator
blondyynu
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 12 Mar 2005, 19:25
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Madalina din cate stiu eu daca ai cont de studio si vrei un epass pe care sa primesti bani de la ei le dai un email si le explici treaba asta. Din cate stiu eu imlive face cont de epass dar gift account oricum pentru tine este bun ca iti poti primi banuti.
Urmeaza instructiunile lor si totul va fi ok.
madalina
User Junior
User Junior
Mesaje: 55
Membru din: 21 Oct 2006, 14:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mersi pt raspuns,am facut un cont si de host si mi-au facut epas pot primi banii de pe contul de agent pe epasul de host nu?
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”