Program de remote admin...

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Anonim
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vreau sa stiu ce program imi este necesar pt un Master, ca sa pot vizualiza ce fac modelele la alte statii.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Ericssson
User Activ
User Activ
Mesaje: 266
Membru din: 10 Sep 2004, 06:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Contact:

Poti folosi remote administration server pus pe calculatorul de pe care supraveghezi, iar pe celalte il instalezi ca statie si il setezi sa ruleze ca un system service.
Daca folostesti acest program .. iti recomand sa schmbi portul default pe care se face conexia, in oricare alt port vrei tu ( 1441, 1212, 8888 Etc)

Mai poti folosi si Symantec Pc anywhere, in aceleasi conditii.

Ambele Programe le poti gasi cu tot cu crakuri pe Dc++, sau in 0day-pakurile de pe sharereactor.ro
Don't worry i haven't lose my mind ... it is backed-up on a CD somewhere
www.joyandvision.com
Avatar utilizator
Marlboro
User Activ
User Activ
Mesaje: 223
Membru din: 01 Iul 2005, 09:53
Localitate: Neighborhood
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mai este si Remote Anything...foarte bun si simplu. Si daca vvrei fetele nici nu-si vor da seama ca le poti monitoriza.
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

eu folosesc Real VNC si sunt ffff multumit nu ia resurse multe si il folosesc in low resolution
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
dima
Mesaje: 1
Membru din: 30 Iun 2005, 09:47
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am o rugaminte ma poti ajuta cu niste explicatii pt. ca vad ca esti meserias?vreau sa fac un cont unei prietene pe un site de video chat si nu stiu cum sa procrdez
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

conteaza ce site ............. e simplu cauti cuvintele: become chathost sau sign up form sau model sign up sau ceva legat de asta...:)).....:)) tu vrei sa faci vch si nu stii elementele de baza ale internetului?
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
potrica_wow
Mesaje: 13
Membru din: 11 Iul 2005, 06:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Care ma poate ajuta sa gasesc un radmin care sa ma lase sa vad ce se face pe ambele monitoare?
Avatar utilizator
BlueVD
Mesaje: 37
Membru din: 18 Iul 2005, 14:43
Localitate: Bacau
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cauta pe google GoverLan.
Are suport pentru multiple monitoare. Merge beton, resurse folosite: nada; super rapid si bun.
Daca te impusti in picior si te doare... capul, inseamna ca ai probleme cu vecinul de vis-a-vis... !?!?!? =)
CdK
Mesaje: 2
Membru din: 30 Oct 2005, 15:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Marlboro scrie:Mai este si Remote Anything...foarte bun si simplu. Si daca vvrei fetele nici nu-si vor da seama ca le poti monitoriza.
Mare grija la Remote Anything pentru ca daca nu aveti crack la el (si la ultimele versiuni se gaseste mai greu) o sa va pomeniti ca va intra baietii prin calculatoare. Un simplu scan pe portul 4000 si folosind parola trial garanteaza accesul oricui in aceste pc-uri. Si nu va ganditi ca nu vi se poate intampla voua asta. Asta este cea mai mare greseala. Deocamdata Radmin nu are un exploit public asa ca este de incredere atata timp cat puneti parola pe server sau puneti ip filter.
Avatar utilizator
raulis
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 118
Membru din: 14 Mar 2005, 07:46
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ericssson scrie:Poti folosi remote administration server pus pe calculatorul de pe care supraveghezi, iar pe celalte il instalezi ca statie si il setezi sa ruleze ca un system service.
Daca folostesti acest program .. iti recomand sa schmbi portul default pe care se face conexia, in oricare alt port vrei tu ( 1441, 1212, 8888 Etc)

Mai poti folosi si Symantec Pc anywhere, in aceleasi conditii.

Ambele Programe le poti gasi cu tot cu crakuri pe Dc++, sau in 0day-pakurile de pe sharereactor.ro
Salut Ericsson,
Am incercat si eu sa pun Radmin-ul (versiunea 2.2) pe 2 calculatoare si nu am reusit sa ma conectez de pe nici unul .. ar putea fi un filtru de la ISP?, ca serial am pus unul gasit de pe dc++ care este parerea ta in legatura cu aceasta problema?

Acum folosesc COOL REMOTE CONTROL V1.12 numai ca aici nu pot vedea la o rezolutie mai mare si nu are varianta numai ptr. view doar una de full control, in rest sunt multumit de el, pe calculatorul slave nici nu iti dai seama ca ai asa ceva, nu apare in tray cum aparea radmin-ul.

Puteti incerca programul este simpatic.
blue cum
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 10 Oct 2005, 14:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Si daca debifam "Remote Assistance" din win firewall ?
mnn
User Activ
User Activ
Mesaje: 271
Membru din: 03 Iun 2005, 16:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

nu dai shi tu un link sa vada shi ochii noshtri cum functoneaza:D
daca trebe crack...sau key...fatzi pomana pana la capat:D
fahren
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 102
Membru din: 08 Sep 2005, 17:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

RealVNC este intradevar cam cel mai simplu si usor de utilzat program.E gratuit si ai posibilitatea sa o ajuti pe fata fara sa fii la acel calculator.Recomandabil.
Avatar utilizator
MTX
Mesaje: 9
Membru din: 20 Sep 2005, 14:52
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

CdK scrie: Deocamdata Radmin nu are un exploit public asa ca este de incredere atata timp cat puneti parola pe server sau puneti ip filter.
Se poate sparge parola de radmin? de ce ziceti ca trebuie schimbat portul default sau ip filter daca cine se conecteaza nu stie parola??
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”