Vreau sa stiu ce-mi trebuie ca sa fac un studio video chat

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
euoptimus666
Mesaje: 1
Membru din: 22 Feb 2005, 21:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Daca ma poate ajuta cineva care are experienta in adult video chat sa-mi trimita un mail la ... Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
costin
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 31 Ian 2005, 21:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

rabdare si tutun :P
Avatar utilizator
Ericssson
User Activ
User Activ
Mesaje: 266
Membru din: 10 Sep 2004, 06:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Contact:

Iar pe linga asta .....tre sa pui mina sa citesti .....daca nu citesti .. nimeni nu iti va da mura in gura ...pui mina citesti iar .. daca avre-o nelamurire pe un anumit punct .. vii si intrebi ... asa daca pui la general intrebarea .. tot la general ti se va raspunde.
Daca vrei consultanta ... asta e altceva, insa ca in orice bussines, consultanta costa.
Don't worry i haven't lose my mind ... it is backed-up on a CD somewhere
www.joyandvision.com
Avatar utilizator
costin
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 31 Ian 2005, 21:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pana la urma nu muscam ..mai poti arunca cate o intrebare pe forum ...ca daca nu sunt traumatizat dupa o noapte de stat pe PC o sa te mai ajut :wink:...dar ideea e sa citesti post reply-ul nostru:)))
treedee
Mesaje: 2
Membru din: 11 Mai 2005, 11:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

in legatura cu consultanta , sunt dispus sa platesc sa imi explici unele lucruri despre care nu stiu , asha ca spune-mi tu cum luam legatura catzi bani vrei si tot asha , poate ajungem amndoi la un consens ... tu vorbesti si eu platesc ..... ce zici????
Avatar utilizator
joanna000
Mesaje: 19
Membru din: 19 Iul 2005, 21:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

:D :D :D :D
pot sa vorbesc non stop cateva zile ( binenteles abureli) :lol: :mrgreen:
cat platesti :roll: :?:
hahahha
*sweeeet*
dinilisya
Mesaje: 6
Membru din: 28 Iul 2005, 01:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

cine este interesat pt studiouri sau modele ajut in facerea de conturi,studiouri s.a.m.d
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

dinilisya scrie:cine este interesat pt studiouri sau modele ajut in facerea de conturi,studiouri s.a.m.d
niste conturi pe situri olandeze sau belgiene faci? xcams, cambabes, camz, islive etc
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
dinilisya
Mesaje: 6
Membru din: 28 Iul 2005, 01:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pot sa deschid situri in afara de islive care nu mai lucreaza cu romani
chatstudio
Mesaje: 10
Membru din: 31 Iul 2005, 12:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pt. a deschide un studio de video chat si offcourse de a si avea profit , itzi trebuie multa rabdare , foarte multe compromisuri cu modelele , munca multa si sa ai si un pic de noroc .

Best Regards !
Avatar utilizator
robert^ciupanezu
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 13 Iun 2005, 07:56
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sincer sa fiu nu iti recomand sa deschizi studio...e cu dus si intors...marea problema sunt fetele care nu sunt serioase sau se gasesc greu.Multe vin la studio cu ideea de a lucra ceva timp si dupa aceea isi deschid de acasa...de ce sa faca jumate jumate cu tine cand pot castiga de acasa mai bine dupa ce si-a strans capitalul necesar...si poti sa ramai in pana de modele...
Sau...de ex o fata noua pana o sa ajunga sa iti produca bani seriosi va trece ceva timp...oricare model ii trebuie timp sa ajunga la nivelul unde trebuie cu banii si in acest timp daca nu ai capital cum trebuie sa iti acoperii cheltuielile va fi f greu.
Profitul vine in timp...pana atunci poti merge in pierdere...
Eu am incercat asa ceva dar am renuntat...trebuie gandita bine treaba inainte sa incepi...
ciupanezu`
RAtheGOD
Mesaje: 18
Membru din: 20 Aug 2005, 14:32
Localitate: constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pt dinilisya..islive inca lucreaza cu romani..prietena mea are cont pe islive si merge cat de cat bine..undeva la 200 de minute pe noapte.
the rock
Mesaje: 2
Membru din: 27 Sep 2005, 16:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

dinilisya scrie:cine este interesat pt studiouri sau modele ajut in facerea de conturi,studiouri s.a.m.d
salut! vreau si eu sa incep o afacere de genul acesta si vreau sa stiu cum ma poti ajuta? am citit mesajul tau si astept un semn,eventual un id de messenger ca sa discutam.ok? multumesc
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”