Program de lucru la admini

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ca tot punea cineva o intrebare mai devreme cit de important este adminul de studio, m-am gindit sa pun si eu una.

Ce program de lucru aveti? Ca si administratori de studio.
Lucrati ceea ce se numeste "9-5"? lucrati 8, 10, 16 ore pe zi? Mai mult? Mai putin?

Se poate defini timpul de lucru al unui studio owner /admin?

Poate un admin sa zica, atunci cind este sunat, nu pot sa vrb acum ca nu sunt la servici. Sau ceva de genul, vrb mai tirziu ca mi-am incheiat programul pe ziua de azi...? Desigur nu intram in polemici legate de subiecte insignifiante ci de chestii importante pt studio.

Cind lucrati mai mult, adica, sunteti ON mai mult ziua sau noaptea? Mai faceti diferenta intre cele 2?

Eu personal, vad mai multe posturi noi pe acest forum in cursul noptii si intr-un fel am un oarecare raspuns la aceasta intrebare/ri dar oricum astept si raspunsul vostru.
Populus Romanus Fuckum Est
SoulCams Models Studios wanted
MARKUS
VIP
VIP
Mesaje: 341
Membru din: 13 Oct 2005, 01:30
Localitate: ALL OVER :D
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

gica_care_este scrie:Ca tot punea cineva o intrebare mai devreme cit de important este adminul de studio, m-am gindit sa pun si eu una.

Ce program de lucru aveti? Ca si administratori de studio.
Lucrati ceea ce se numeste "9-5"? lucrati 8, 10, 16 ore pe zi? Mai mult? Mai putin?

Se poate defini timpul de lucru al unui studio owner /admin?

Poate un admin sa zica, atunci cind este sunat, nu pot sa vrb acum ca nu sunt la servici. Sau ceva de genul, vrb mai tirziu ca mi-am incheiat programul pe ziua de azi...? Desigur nu intram in polemici legate de subiecte insignifiante ci de chestii importante pt studio.

Cind lucrati mai mult, adica, sunteti ON mai mult ziua sau noaptea? Mai faceti diferenta intre cele 2?

Eu personal, vad mai multe posturi noi pe acest forum in cursul noptii si intr-un fel am un oarecare raspuns la aceasta intrebare/ri dar oricum astept si raspunsul vostru.
eu unu stau mai mult noaptea si asta din pricina faptului ca atunci am 70 la 100 din modele online.
morpheus
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 153
Membru din: 21 Mar 2006, 02:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

hmmm...chiar nu am avut timp in ultima vreme...de mult vroiam sa dau un reply...
chiar mi-e jena ca atunci cand posteaza un om cum e gica_care_este, acest post poate ramane fara reply...daca posta cineva ca da conturi pe nustiu ce ar fi fost 100 de replyuri pana acum.
Oricum...eu cred ca un owner care se ocupa de studio, munceste cot la cot cu modelele. Problema e ca modele sunt mai multe iar el singur...asa ca...ajungi sa fii propriul tau sclav. cel putin prin partile noastre cam asa e. Si stiti ce? Uneori ma intreb de ce...
Poate stiti voi...
vb
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 114
Membru din: 13 Dec 2004, 03:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nea gica, smecheria este tu ca owner sa nu ti bati capul mereu cu problemele studioului, aranjezi tehnicul beton, iar de partea psihica te ocupi personal--- aici e smecheria:) ---
Asta daca ai baza materiala pusa la punct, nu apartamentye inchiriate sau mai stiu eu ce, trebuie sa fii proprietar la partea imobila cu multe camere si tot ce i e necesar.

Daca nu respecti femeia nu o sa ai parte de mai mult de cateva sute/perioada, daca stii sa te porti faci minim 2000, si nu ai nevoie de multe hosturi sa te imbogatesti:)

Bafta si invata!
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

VB

Nu sunt sigur ca ai prins exact sensul topicului dar oricum iti multumesc mult pe sfat. Am sa caut sa invat cit mai mult, poate ajung sa fac si eu multi bani pe spatele a putine fete ;)


O zi buna
Populus Romanus Fuckum Est
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”