Studio.Cam - Alegerea înțeleaptă pentru afacerea ta

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
StudioCam
Mesaje: 10
Membru din: 10 Feb 2023, 15:08
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Îți dorești ca debutul acestui an să îți aducă timpul necesar pentru a da viață celor mai îndrăznețe idei ale tale?
Echipa noastră vine în sprijinul tău cu varianta inovativă ce te va ajuta în optimizarea timpului și gestionarea afacerii tale.
Studio.Cam este alegerea conștientă prin care datele produse sunt convertite în mod direct în plus-valoare, bucurându-te de opțiuni precum:
    Gestionarea modelelor
      Gata cu introducerea parolelor pentru logarea pe platforme diferite
        Câștiguri automate pentru toate platformele
          Gestionarea taxelor
            Automatizarea software-ului OBS
              Statistici și obiective
                Training-ul modelelor
                  Programarea sarcinilor rapid și ușor
                    Un software în limba ta
                      Monitorizarea activității echipei (local sau la distanță)
                        Și multe altele...
                        Va prezentăm în continuare perspectivele deschise de către Studio.Cam pentru ADMINISTRATORII
                        https://www.youtube.com/watch?v=ExBmh9hcfSM

                        și MODELELE
                        https://www.youtube.com/watch?v=f9SBhGPULtU

                        care folosesc acest produs.
                        Și pentru a încheia totul într-o notă și mai pozitivă, va anunțăm că beneficiați de primele 6 luni gratuite, pentru a va convinge de toate avantajele!
                        SoulCams Models Studios wanted
                        StudioSky
                        Mesaje: 1
                        Membru din: 20 Feb 2023, 16:21
                        Has thanked: 0
                        Been thanked: 1 time

                        Buna ziua, imi puteti oferii mai multe detalii despre automatizarea software-ului OBS ?
                        These users thanked the author StudioSky for the post:
                        StudioCam (21 Feb 2023, 12:07)
                        RichardStudio
                        Mesaje: 1
                        Membru din: 20 Feb 2023, 16:32
                        Has thanked: 0
                        Been thanked: 1 time

                        Exista cineva care ma poate ghida pentru a face configurarile initiale si a-mi explica procesul de folosire al acestui produs?
                        These users thanked the author RichardStudio for the post:
                        StudioCam (21 Feb 2023, 12:07)
                        StudioCam
                        Mesaje: 10
                        Membru din: 10 Feb 2023, 15:08
                        Has thanked: 2 times
                        Been thanked: 0

                        StudioSky scrie: 20 Feb 2023, 16:27 Buna ziua, imi puteti oferii mai multe detalii despre automatizarea software-ului OBS ?
                        Buna ziua,
                        O versiune speciala a software-ului OBS este disponibila la instalarea Studio.Cam.
                        Aceasta versiune ofera posibilitatea de a va conecta OBS automat pe toate platformele de streaming inregistrate, fara a investi timp si efort pentru a selecta optiunea de stream. Puteti preconfigura optiunea, aceasta ramanand salvata, iar dvs va veti bucura de timpul investit in alte scopuri.
                        Daniel
                        StudioCam
                        Mesaje: 10
                        Membru din: 10 Feb 2023, 15:08
                        Has thanked: 2 times
                        Been thanked: 0

                        RichardStudio scrie: 20 Feb 2023, 16:36 Exista cineva care ma poate ghida pentru a face configurarile initiale si a-mi explica procesul de folosire al acestui produs?
                        Buna ziua,
                        Da,dupa terminarea procesului de inregistrare echipa noastra va sta la dispozitie pentru sedinte online 1to1 pentru a va oferi tot suportul necesar in configurarea si intelegerea functionalitatilor produsului.
                        Va vom contacta in vederea programarii unei sedinte imediat ce inregistrarea dvs este completa. ;)
                        StudioK
                        Mesaje: 2
                        Membru din: 23 Feb 2023, 14:54
                        Has thanked: 0
                        Been thanked: 0

                        Salutare! Am verificat detaliile legate de produsul dvs si as dori sa stiu in cat timp imi pot fi activate serviciile dupa inscriere?
                        EspritStudios
                        Mesaje: 3
                        Membru din: 23 Feb 2023, 15:35
                        Has thanked: 0
                        Been thanked: 0

                        Exista un raport complet al castigurilor generate de pe diverse platforme?
                        StudioCam
                        Mesaje: 10
                        Membru din: 10 Feb 2023, 15:08
                        Has thanked: 2 times
                        Been thanked: 0

                        StudioK scrie: 23 Feb 2023, 15:33 Salutare! Am verificat detaliile legate de produsul dvs si as dori sa stiu in cat timp imi pot fi activate serviciile dupa inscriere?
                        Salut,
                        Dupa inscriere,cererea dvs este procesata intr-un timp foarte scurt, pe parcursul a cateva ore. In acest timp puteti programa sedinta online gratuita, impreuna cu unul dintre membrii echipei Studio.Cam. Aceasta sedinta va ofera posibilitatea de a explora si intelege functionalitatile produsului pentru a va bucura de o experienta cat mai completa O:-)
                        StudioCam
                        Mesaje: 10
                        Membru din: 10 Feb 2023, 15:08
                        Has thanked: 2 times
                        Been thanked: 0

                        EspritStudios scrie: 23 Feb 2023, 15:37 Exista un raport complet al castigurilor generate de pe diverse platforme?
                        Buna ziua,
                        Da, va bucurati de un raport complet pentru toate modelele, platformele inregistrate si perioadele de timp alese. Aceste detalii pot fi folosite in avantajul dvs pentru a analiza datele in scopul imbunatatirii activitatii.
                        StudioK
                        Mesaje: 2
                        Membru din: 23 Feb 2023, 14:54
                        Has thanked: 0
                        Been thanked: 0

                        Buna
                        In cursul zilei de astazi am vazut anuntul dvs oficial de pe XloveCam Studio Manager legat de gratuitatea serviciilor Studio.cam pentru studiourile care au castiguri mai mari de 500 E / luna.
                        Perioada de gratuitate se raporteaza doar la cele 6 luni propuse initial la instalare? Multumesc anticipat.
                        StudioCam
                        Mesaje: 10
                        Membru din: 10 Feb 2023, 15:08
                        Has thanked: 2 times
                        Been thanked: 0

                        StudioK scrie: 27 Feb 2023, 17:06 Buna
                        In cursul zilei de astazi am vazut anuntul dvs oficial de pe XloveCam Studio Manager legat de gratuitatea serviciilor Studio.cam pentru studiourile care au castiguri mai mari de 500 E / luna.
                        Perioada de gratuitate se raporteaza doar la cele 6 luni propuse initial la instalare? Multumesc anticipat.
                        Buna,
                        Serviciile Studio.Cam sunt gratuite pentru toate studiourile care realizează vânzări de 500 EUR/lună sau mai mult. Aceasta perioada de gratuitate este nelimitata si nu se limiteaza doar la cele 6 luni initiale.
                        Mai multe informatii puteti gasi in noul nostru subiect deschis in "Administratori de Studio Video Chat" - "Ofertă specială: Studio.cam gratuit" viewtopic.php?f=6&t=18202
                        O zi frumoasa!
                        EspritStudios
                        Mesaje: 3
                        Membru din: 23 Feb 2023, 15:35
                        Has thanked: 0
                        Been thanked: 0

                        Buna,
                        Pot fi adaugate si modelele inscrise in contul de Xlove dupa inceperea utilizarii Studio.Cam? (ex: utilizam deja Studio.Cam si am importat modelele din Xlove la inscriere. Am inscris intre timp alte modele pe contul de Xlove si am vrea sa stim daca si acestea pot fi importate?)
                        Multumim
                        Scrie răspuns

                        Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”