Infiintare Studio

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Oviovi
Mesaje: 1
Membru din: 19 Mai 2018, 20:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua tuturor,

Doresc sa-mi deschid un Studio, iar singura mea dilema in acest caz este firma, cod caen, cont bancar, taxe etc. Please help.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Cred ca asta ar trebuii sa fie ultima ta problema! Firmele se deschid asa de usor la fel si conturile bancare! Taxele sunt extrem de mici incepand cu anul acesta! Ce e mai greu e sa gasesti modele si personal competent sa-ti echipezi studioul cu tot ce trebuie! Nu am studio nu iti pot da toate detaliile dar am firma si iti pot spune ca totul se rezolva cu o simpla vizita la un expert contabil, unul care a mai lucrat cu studiouri de videochat sau freelanceri ar fi ideal, el o sa-ti explice toata fiscalitatea, iar firma se deschide usor cu o simpla vizita la Registrul Comertului de pe langa judecatoria de care apartii! Iar contul bancar cu o simpla vizita la banca! Ba mai mult exista firme specializate care pot face totul pentru tine daca ni vrei sa umblii tu pe drumuri!
Bafta!
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”