Cum procedati cu modelele noi? Nu mai stiu ce sa fac!

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Buna al1na@ :)

De data asta chiar ai raspuns punctual (Thx :) ) , eu unul am inteles mult mai bine acum , munca depusa de tine acolo.

Succes cu "blonda " . Tinem pumnii : )))
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
manuela222
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 19 Oct 2015, 01:58
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Alina tu trebuie sa stii daca ea a terminat macar scoala generala. Iti spun asta pentru ca trebuie sa ai un minim de studii pentru a intelege un text (in romana) nu mai zic de engleza...sa capeti agilitate, capacitatea intelegerii unei fraze in propia ta limba materna iar mai apoi sa poti invata o limba straine.
E importanta partea asta cu studiile. Gramatical vorbind.

Iar pe de alta parte tu spui ca a fost in Spania cu iubitul ei, a ramas insarcinata si el a batut-o iar ea a pierdut sarcina din aceata cauza? Sau are copil acum? Daca a pierdut sarcina asta poate fi o trauma importanta. O fi ramas cu un sentiment de rusine sau vinovatie. De acolo ca nu vrea sa se masturbeze si comportamentul ei fata de ceilalti. La psiholog se poate duce pentru a avea parte de un ajutor specializat, nu inseamna ca este nebuna ci doar si-a format o bariera emotionala. Este plina de frici si rusini.
BlackSwan26
Mesaje: 49
Membru din: 17 Ian 2016, 08:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Hai sa iti spun o treaba,am avut si eu un trainer si a stat odata si cu mine in privat.Mentionez ca de fel sunt o fire mai anxioasa,mai rusinoasa,mai introvertita,mai aeriana,exact ca fata asta poate.Vreau sa iti spun ca in momentul in care a stat omul cu mine in privat,simteam ca am un ghimpe in coaste,simteam ca nu sunt in regula(el om cu experienta). Bine,eu stiu engleza,dar lasand asta la o parte,cred ca se poate inhiba in prezenta altcuiva.Acum stiu ca e normal ca trainer sa te uiti la modele,mai ales ca esti fata si consideri ca e ceva normal,ca iti faci treaba,dar exista si acele 1% persoane,carora le tai elanul daca stai cu ele. in loc sa ii stea mintea acolo,se streseaza ca poate greseste,poate o sa ii atragi atentia,poate da cu bata in balta. Si din start ea se panicheaza. Ce ar fi sa o lasi macar 2-3 privaturi pe un site pe care nu se dau penalizari mari sa vezi ce face? pe jasmin stiu ca era si un translator,sau google translate.Sa o vezi si tu ce poate asa din capul ei.
Eu inca dupa 3 ani de chat ,am inhibitii de genul cu sotul,am avut inhibitii si cand am avut colege si aveam eu impresia ca aud ele ce gemete scot eu sau mai stiu eu ce.Cand sunt singura,nu am nicio problema,ma dezinhib total.
Sfatul inainte sa o trimiti la psiholog,da-i o sansa ei,vezi ce poate sa ii zaca in minte si ii este jena sa scoata la suprafata.
Sunt oameni de care informatiile se prind mai greu,ea nu constientizeaza de ce trebuie sa le retina numele membrilor importanti ,dar in timp o poate face. Daca tu ii pui o peruca blonda,ea va intelege ca succesul sta in par sau ca ii sta urat blonda,daca ii pui un val pe fata,va intelege ca fata ei e neatragatoare,daca ii schimbi culoarea pielii va crede ca e prea alba si aia e o problema.
Fata a fost traumatizata si de aia nu stie cum sa reactioneze la complimente,daca inainte ai luat bataie si acum vine un val de darlai care iti spun ca esti draguta,razi ca tuta ca nu stii ce sa faci.
Repet,nu are o problema majora,are doar angoase,o foarte scazuta incredere in sine si tu cumva o adancesti.
Cand va trece peste asta va invata si engleza.Nu o mai trata ca pe un copil mic,incurajeaz-o si mai ales,nu ii arata ca iti provoaca stres.
These users thanked the author BlackSwan26 for the post:
Kaye (03 Noi 2019, 15:33)
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

daca fata este scorpioanca are doua mari atu-uri uriase pentru videochat :
1. nu o intereseaza , dar DELOC, de "gura lumii"
si
2. are nevoie sa seduca, are nevoie sa faca victime sa le paleasca in inima , scorpionul fara victime (zilnice) este ca betivul fara beutura ....
si chiar daca fata nu are scoala vietii si nu se cunoaste nici macar pe ea foarte bine , totusi ceva-ceva intuieste ea daca o tine langa sa faca videochat in loc sa fi fugit pana acuma.

eu n-as pune accent pe bani , i-as face trainingul in felul urmator:
-in multimea de pe micul ecran sunt doi tipi anonimi, necunoscuti , guest 9999 si guest 3333 care sunt fermecati de ea .... atat de fermecati incat isi fac cont pe site de dragul ei, vin la ea in privat iar privatul li se stanteaza pe suflet intr-atat de mult incat in viitorii 5 ani mai vin la ea in privat de inca o mie cinci sute de ori fiecare dintre ei .... challenge-ul pentru ea este sa-i depisteze pe acesti doi tipi si sa le suceasca mintile.
-fiecare regular este o legatura personala, videochatul este despre seductie, nu despre bani.... banii sunt consecinta si nu scopul.

sunt convinsa ca fata va ajunge un model redutabil atunci cand pe pielea ei, cu propriul ei look si propria ei atitudine si propriul ei instinct va fi lasata singura, sa se descurce.
mai intai va invata engleza de la freeloaderi intrebandu-i "zau, iti place de mine, ia spune cam ce mi-ai face"... cele mai bune lectii de limba engleza vin de la freeloaderi :)))
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
Avatar utilizator
al1na
Mesaje: 19
Membru din: 16 Mai 2014, 19:59
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

buna all!
I have some news... Am urmat sfaturile de a o lasa singura... in ultimile 3 zile a stat singura supravegheata intr-o oarecare masura "din umbra"
Prima zi, singura: Site:jasmin, incasari:2$, ore online:7
A doua zi a venit blonda la munca cu o falca-n cer si una-n pamant... ca ea a vorbit cu maica-sa si ea nu accepta sa stea doar pe Jasmin ca nu face nici un ban, ca sa-i bag toate site-urile, ea are facturi de platit... I-am raspuns ca nu se poate focusa si ca n-o las decat pe Jasmin... sa invete engleza si dupa ii voi mai deschide un al doilea site... ea nu si nu... raspunsul ei de final: daca nu invat engleza pana la sfarsitul lunii, eu plec... WAAW!!!! mi s-au inmuiat genunchii! really? pai pune mana si invata fetita... ce pot sa-ti fac eu mai mult de ce ti-am facut? daca tu nu poti intelege ce vrea un membru sa-ti spuna... ce sa-ti fac eu? nu ca ea vrea toate site-urile... OKAY! ia-le... jasmin, imlive si ifriends... a stat toata ziua pe ele... la final a facut 15$ doar pe jasmin... cand a inchis sesiunile... aveam pregatite pentru ea poze facute cu telefonul meu sa ii arat unde a gresit pentru ca a vrut toate site-urile... Cand am inceput sa-i arat.... uite pe imlive se ruga membru de tine "Please answer me, please talk with me"... pe ifriends iti scria membru daca vrei sa "have some fun"... I-am explicat inca odata ca nu se poate focusa, ca nu e atenta... nu are atentie distributiva de a raspunde la 2 membrii in acelasi timp... si de aia trebuie sa stea o perioada pe jasmin... sa invete!! Eh`... 'dragii mei" blonda mea a sarit de 'cur in sus" Ca am eu ceva cu ea... ca de alta fata nu ma iau decat de ea ... "Pentru ca tu nu stii ce sa faci si eu incerc de o luna si... sa te ajut iar tu nu bagi la cap" nu ca ea trebuie ajutata de aia da 50% studioului... Pai te-am ajutat, ti-am scris in free si-n privat o luna si tu nu ai bagat nimic la cap.. n-ai retinut nimic... ea... nu ca invata engleza mai greu, ca ea n-a facut engleza la scoala... really? ea trebuie sa faca bani... okay draga si ce pot sa-ti fac eu? Ti-am facut EU bani pana acum... Tu nu esti inca capabila sa-ti faci singura banii pentru ca nu stii o boaba de engleza! Te-am lasat pe un singur site sa inveti engleza si sa te poti focusa... ca pe ea o obosesc membrii cand ii scriu mult... ca i-a scris unu mult si ea a trebuit sa-i raspunda... a obosito scriindui! Iar ce tine de cei 50% pe care tu ii dai studioului sunt pentru ca studioul iti ofera toate conditiile de a lucra, pentru ca studioul plateste chirie, lumina, internet, etc aici! nu te tine nimeni pe tine sa lucrezi ca esti tu "X". Pe scurt a fost show, cu tipete si urlete! ca ea are nevoie de bani si noi ca studio trebuie s-o ajutam ca de aia ne da 50%. Din momentul in care a venit la studio s-a investit in ea... de la bani pentru acte (pasaport pt. adult), peruca, haine... inclusiv chilotii de pe ea! Sa nu mai spun de timpul si stresul meu... Sa-i scriu in engleza, tradus in romana pentru ea si sugerat ce miscari sa faca ( nu e usor) toate in cel mai rapid timp sa se poata sincroniza... Ca ea vrea adultul (in conditiile in care contul ei este suspendat de catre site pentru ca i-a facut un membru rasport) Ea vrea adult-ul... A citit ea pe email ca pe 6.11. adica duminica ii da drumu la cont, ca ea vrea sa stea pe adult! I-am spus ca pe adult nu-s sigura ca va sta pentru ca cei de la SKL TEAM, cand s-a vorbit cu ei pe chat live au spus clar... in cazul in care nu i se deschide pana e 6 sa-i contactam pentru release! Nu ca asa a citit ea pe mail... Ce ai inteles tu pe mail cand tu nu intelegi ce-ti spun astia pe site-uri? Drept dovada le-am trimis acum mail pentru ca contul nu a fost reactivat! Dupa show-ul cu mine i-a spus uneia din modele "Cu ce m-a ajutat Alina? Ce bani mi-a facut mie Alina? Uite ca eu astazi am facut 15$!
A treia zi a stat din nou pe toate site-urile si n-a facut decat 0,22$ pe Jasmin... ( de fapt a fost azinoapte)
O las, o las... imi fac datoria mea de a o promova si atat! mai mult de atat nu am ce sa-i mai fac... La ea acum e gen "ajuti pe dracu` si dracu` face pe-al dracu`"
Ex:
membru: what do you like in private?
ea: i like finger in pussy and anal
ea: you?
membru: i like you!
ea: i like finger in pussy and anal
si membru "left room"...
nu poate intelege arta comunicarii... si nu vede decat privat... "trebuie sa fac bani" si mai nou... incepe ca modelele lui Ionut sa fie si tare-n clanta! eu o las... gata, mi-am luat mana de pe ea! Mai vine si cu vorbe... "ce bani mi-a facut mie Alina? "TOTI BANII DIN MOMENTUL IN CARE A VENIT LA STUDIO SI PANA ACUM (mai putin 50$ care i-a facut intr-o seara pe adult si jasmin) pai stai fetita si fa-ti, atunci...

manuela222am intrebato ce scoala a terminat a raspuns ca "spiru haret" cu plata, chiar! si de faza cu fostu`... ala i-ar fi dat o palma in Spania, ea a venit in tara sa avorteze si n-a mai plecat la el... mare lucru nu stiu ca nu-mi sta in caracter sa aflu detalii particulare... nu ma privesc!

BlackSwan26 mai nou la nu mai tine de rusine... sta cu usa deschisa la camera... iar eu plec de la receptie si trec prin fata camerei ei sa ma vada ca n-o urmaresc! sa poata sta linistita!

andromaca_mulge_vaca i-am spus lucrul asta de "n" ori... sa nu se mai focuseze pe "tre` sa fac bani" in conditiile in care ea nu stie sa-i atraga cu ceva sau sa-i tina in privat... ea trebuie sa se focuseze in a invata engleza, a se folosi de ochii... sa priveasca mult in camera ca are ochii frumosi... sa se joace cu parul... sa faca ceva atractiv!... i-am spus sa vorbeasca cu guest`s de pe ifriends... au obosita fata... doamne ce a obosito unu... care-i scria ce i-ar face in privat... i-am explicat ca daca ala o place cu siguranta o sa revina... sa-i fie prietena... sa vorbeasca cu el ca si cu un amic... sa fie sweet... sa fie pe puii mei ca nu stiu cum sa-i mai explic... conversatiile vin de la sine nu poti programa o conversatie... o sa-i spun aia si aia... subiectul de discutie vin de la sine! ea nu poate sa priceapa asta! copiaza de pe hartiile alea propozitii gen "what do you like to drink?" si membrul o intreaba daca are latex (ca de ex.)

nu vrea sau nu are rabdarea necesara, nu intelege ca banii ii face stiind engleza... n-o intereseaza pe ea ca trebuie sa cunoasca limba engleza ca sa poata face bani! ea vrea bani dar meseria in sine n-o cunoaste! de aici e totul "prietena aia a ei face o gramada de bani" tre` sa faca si ea. am lasat`o singura, a vazut neputinta ei si a sarit de cur in sus!

o gramada de guest`s/membrii vin la ea in room si-o intreaba " hey... do you have boobs? hey where did you lost your boobs? hey... make something to attract me! i-am spus... uite membrul iti spune sa faci ceva sa-l atragi... uite membrul iti spune sa zambesti mai mult ca esti frumoasa cand zambesti.

scorpionul... da! asta are ambitie si mereu vrea mai mult... vrea sa fie cel mai bun! ea are ambitie in a face bani doar, dar nu e constienta ca nu stie sa-i faca... si nu accepta sfaturi... le ia in nume de rau. degeaba a venit aseara si a inceput sa-si ceara scuze patroanei pentru toate vorbele ei! din punctul meu de vedere e egal cu 0! orice persoana merita o a doua sansa! nu, nu orice persoana. odata ce ai ajuns sa "ierti" persoana respectiva va face si a 2 oara la fel! e la fel ca cu hartia mototolita... n-o mai poti intinde si face cum era inainte da a o mototoli... raman cute... poate si rupturi...Cand va veni la mine, cum a spus... ca-si va cere scuze pentru ce a vorbit... Eu voi fi scurta si la obiect "nu accept scuze, nu tin dusmanie doar ca e egala cu 0 in ochii mei" si gata. E angajata studioului, nu a mea! Iar eu nu stau sa-mi scot peri albi cu ea la munca si sa-mi vars nervii acasa!
Voi reveni... Mersi de sfaturi! O zi frumoasa!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Dar de ce o mai țineți acolo?Dupa toate cele scrise doar consuma resurse..

Clar e lost case,trebuie trimisa sa vadă ce înseamnă munca adevarata.

Bafta acolo!

Andromaca eu nu mai cred in zodii, am avut 5 modele in zodia mea si una singura a fct cam 30%munca si ambitia mea asa ca...zodiile sunt bs ,poate sunt unele chestii care se potrivesc dar in nici un caz la toată lunea.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
BlackSwan26
Mesaje: 49
Membru din: 17 Ian 2016, 08:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Sa nu crezi ca personal nu empatizez cu tine gandindu-ma la efortul pe care il depui.Ceva,ceva probleme de comportament pare ca are,poate cum a mai spus cineva nu e facuta pentru genul asta de munca,na se pot plati facturi si din munca bruta in fabrica,no problem. Cred ca totusi si tu pui la suflet ,adica se vede ca esti stresata,se vede patima in relatari.Relaxeaza-te,oricum ai 2 variante:ori ea va intelege intr-un final cat de cat ce are de facut,ori va pleca.Daca simti ca ai facut tot ce tine de tine ca sa fie ok,daca ti-ai epuizat resursele de rabdare si nervi in incercarea asta si tot nu merge,asta nu inseamna ca esti un trainer slab.Pur si simplu nu faceti echipa buna. Na si acum pe bune,chatul nu prea mai merge fara ca modelul sa stie macar un minimum de engleza,macar sa scrie niste propozitii din cap,macar din filme,macar din cantece. Eu cand m-am angajat prima data,nu in vchat,managerul a vrut sa aiba o conversatie scurta cu mine in engleza,bineinteles ca nu am folosit niciodata engleza la locul de munca. In chat imi e greu sa imi imaginez cum se poate descurca cineva fara o boaba cum zici tu. Poate doar sa ii scrii tu si sa spui nush ca are trac la vorbire.,sa o lasi doar sa geama.
Bafta!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

A1lina, in anumite momente trebuie sa stii cand sa te opresti, consumi resursele degeaba.

Spor acolo.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
sunflower
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 15 Sep 2008, 19:16
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Degeaba vrea mai mult, dacă nu este dispusă să muncească. Nu poți ajuta un om care nu vrea.
O vorba de spirit, oricat de stralucitoare, isi are si ea mormantul. In urechile prostului.
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Nu poti sa fi instructor,daca nu ai facut scoala de soferi!!.
Câti ani ai de "independent,studio?)
Câti ani " ai rupt"forumul" ..Sa inveti...
Eu si acum dupa 4-5 ani pe site-urile principale,si cu incasari de mii,pina la zeci de mii,mai citesc si invat...(multumesc"batranilor/batranelor forumuli)...))
O simpla intrebare am!..
Catj ani ai lucrat indomeniu!?...
Multumesc.
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Andromaca ma innebuneste tot fimpul...
E,de pe alta planeta!...
O iubesc,stie atat de multe..Cum poti sa "intervii" doar atunci cand e cazul,si culmea..cu argumente solide...
Nu am gasit post,feedback,etc...in care sa vorbeasca aiurea...
Mnah,ca,mi-am declarat simpatia si respectul față de tine,draga Andro...
Tine-o tot așa!
euqwsx
Mesaje: 18
Membru din: 09 Iun 2016, 06:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mie cazul mi se pare SF – individa nu stia ce are de facut la videochat cand s-a angajat, ce presupune asta? Nu i s-a explicat concret si la obiect ce are de facut la interviu si daca e dispusa sa faca asta?

Dar tu pe langa faptul ca te bagi in viata intima a modelului intreband-o de ce nu are si ea pe cineva la anii ei si o pui sa faca online ce face cu prietenul ei in pat :) pe deasupra te mai si astepti sa stapaneasca arta seductiei si engleza la perfectie daca se poate. Dar voi ce ii oferiti unui
asemenea model in afara de post de lucru ca asta ofera orice studio..?

Pe deoparte ii dau dreptate, sa mor, procent pentru ce i se opreste? Nu ii poti spune ca procentul de 50% e pentru postul de lucru si pentru chirie si curent, asta e similar cu a inchiria post de lucru si echipament dar nu costa 50 % din castiguri (presupunand ca modelul face macar 100 $ pe zi)

Dupa ce ca si asa un performer vdc se expune intim prin natura jobului, acum se cauta sa i se ia si ultima farama de intimitate prin astfel de intrebari (profitand de faptul ca este domeniul adult si ai impresia ca iti poti permite plus pozitia de dominatie pe care o ai asupra ei prin faptul ca esti trainerita) de parca se gasesc barbati valabili care sa accepte acest job fara interese ascunse pe toate drumurile.

In mod normal ar trebui sa i se construiasca un personaj erotic virtual pe care ea se se simta confortabil sa-l interpreteze nu sa-si aduca intimitatea online... Ar trebui trasata o limita intre viata intima si activitatea de pe webcam. La prima vedere pare ca nu e mare diferenta dar este..

I-ati aratat live un exemplu cap-coada macar 20 – 30 min cam ce face un model de top in privat? Cum tine membrul de vorba? Sunt de parere ca fiecare studio ar trebui sa faca asta ca la cat procent incaseaza de la modele si-ar permite sa ia un model de top in privat 20 - 30 min.

Se presupune in mod automat ca fiecare model de se angajaeaza la vdc ar trebui sa stapananeasca arta seductiei online + engleza la perfectie + aspect fizic placut daca se poate dar nici un studio nu se intreaba de ce ar lucra la ei un asemenea model.

Cod: Selectaţi tot

Editat de Admin - SAD^^EYES - indepartat 2 cuvinte mai nepotrivite din context
Avatar utilizator
al1na
Mesaje: 19
Membru din: 16 Mai 2014, 19:59
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pregnant87
am 7 ani de experienta(2 ani la studio si 5 ani model individual), mai putin ultimul an cand doar am tinut legatura cu membrii pe skype. Conturile de model individual le-am facut cu ajutorul forumului asta! primul meu cont aici l-am facut in martie 2011 dar mult timp n-am mai intrat pe el si am uitat parola de aia l-am facut pe asta in 2014.
Cred ca nici tu si nici euqwsx n-ati citit in detaliu toate postarile cat si ce am facut eu, patroana si alte modele din interiorul studioului pentru ea.
Nu ii poti spune ca procentul de 50% e pentru postul de lucru si pentru chirie si curent, asta e similar cu a inchiria post de lucru si echipament dar nu costa 50 % din castiguri (presupunand ca modelul face macar 100 $ pe zi)
ea face intre 2$ si 15$ pe zi... ieri de exemplu n-a facut nimic... sa renegociem procentul? serios? pai daca faci un calcul mai multa paguba aduce decat avanataje... pana si tastatura de pe care scrie o uzeaza! ii termina bateriile si ii sterge literele. i-a fost explicat in amanunt ce trebuie facut la vc. i s-a aratat practic de mai multe modele... i s-a scris in free si-n privat pentru a invata conversatiile de baza, dar ea n-a retinut nimic! pentru ca nu era atenta... cand a fost lasata singura si a trebuit sa scrie ea membrului s-a enervat ca a obosit scriind, ala ii scria prea multe si ea trebuie sa-i raspunda"
I-ati aratat live un exemplu cap-coada macar 20 – 30 min cam ce face un model de top in privat? Cum tine membrul de vorba?
repet... daca citeai mesajele nu ma mai intrebai acum! da a fost lasata langa alte modele sa vada miscarile, abordarile... conversatiile, etc! I-am pus fete de pe site-uri online sa le vada in free cum stau in camera ... sa le citeasca chat-ul... exemple i s-au dat! Studioul a epuizat orice solutie, din cauza asta am venit eu personal sa va cer sfatul pentru ca am vrut sa fac ceva din ea.
Dar tu pe langa faptul ca te bagi in viata intima a modelului intreband-o de ce nu are si ea pe cineva la anii ei si o pui sa faca online ce face cu prietenul ei in pat :) pe deasupra te mai si astepti sa stapaneasca arta seductiei si engleza la perfectie daca se poate.
ea nu cunostea nici cuvantul "HELLO" eu n-am intrat in detalii cu "ce faci tu cu al tau in pat" i-am dat ca si exempul pentru a se inspira cu membrul in privat... cat tine de arta seductiei... iti poti da seama de puterea unei femei in fata barbatilor online... ea nu-i atrage... n-are si nu face nimic sa-i atraga... ea probabil a avut un singur iubit toata viata si nu stie ce trebuie sa faci cu un barbat... doar n-o sa stau acum sa fac si ore de sexologie cu ea. am incercat s-o invat privatul bazat pe friendship... conversatie multa... cu cine? daca ea nu cunoaste un minim de vocabularin engleza...


M-am lamurit cu ea... vorba Isei e un caz pierdut si m-am lamurit. o voi lasa singura sa-si dea seama de asta. Cu siguranta va realiza ca nu-i de ea vc-ul in momentul cand vor veni incasarile si va observa ca modelul x si y are incasari de 10 ori mai mari ca ale ei. Mi-am provocat destul stres cu ea... i-am "bagat bani in buzunar" si ea sa spuna... "ce bani mi-a facut mie Alina?" Asta a fost cireasa de pe tort... probabil va observa pe 16 ce bani i-a facut Alina perioada trecuta si ce bani si-a facut ea perioada asta...

Ionut... un ultim` sfat din partea ta, te rog frumos! Multumesc in avans
Dupa care te rog public... Topic off. Cu siguranta se mai gaseste careva sa intervina in necunostinta de cauza. Vreau sa pun punct conversatiei. Am inteles ce era de inteles.

Multumesc inca odata tuturor pentru sfaturi si critici(unele nu-si aveau locul daca citeati cu atentie)... O zi faina va doresc.
wrongturn2020
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 160
Membru din: 08 Mar 2016, 15:00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Alina,da-o afara.E simplu:indiferent de trainingul tau,daca ea nu stie engleza ii va fi greu.In plus se pare ca tipa e deja un pic frustrata si din relatarile tale eu cred ca se simte si putin umilita.Daca vorbesti cu ea asa cum descrii pe forum.Gen sa ii zici ca uzeaza tastatura sau ca nu avea nici chiloti pe ea.Nu are rost sa va consumati resursele iar ea sa isi piarda timpul.E clar ca fata are pretentii care nu corespund realitatii si nu prea vrea sa invete.Isi va gasi in alta parte,alt domeniu
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Ionut... un ultim` sfat din partea ta, te rog frumos! Multumesc in avans
Dupa care te rog public... Topic off. Cu siguranta se mai gaseste careva sa intervina in necunostinta de cauza. Vreau sa pun punct conversatiei. Am inteles ce era de inteles.
Bună Alina,

Eu încerc întotdeauna să extrag parţile pozitive din orice tip de experienţă, oricât de neplăcută ar fi. Bineînţeles că asta nu înseamnă că reuşesc de fiecare dată, uneori în funcţie de gravitatea situaţiei se poate doar parţial, mai important este să poţi trece repede peste, să te împaci cu ideea, să iţi faci treaba în continuare cu pasiune şi profesionalism.

Toate aceste interacţiuni, de orice natură, te ajută şi pe tine enorm să evoluezi, să înveţi din greşeli, să ai mai multă experienţă, să fi mai călită din toate punctele de vedere etc.

Nu de puţine ori am spus oamenilor care m-au supărat, iţi mulţumesc pentru că datorită ţie am învaţat să evaluez mai bine anumite situaţii, mentalităţi etc.

Am multe posturi publice pe forum în care detaliez diverse întâmplari şi modul cum am interpretat eu şi cum m-au ajutat aceste experienţe în timp. Unele din aceste posturi te pot ajuta în activitatea ta, doar să ai deschidere să poţi învăţa, aplica din experienţa mea şi a altora. Deasemenea şi alte persoane după forum au asemenea postări, foarte utile, e chestie doar de timp, voinţă, deschidere.

Nu voi închide acest topic, poate fi util şi pentru ceilalţi utilizatori care au trecut prin experienţe similare. Poţi sta liniştită, vom avea grijă ca discuţiile să decurgă într-un mod paşnic. Deasemenea nu este nevoie să intervi dacă ai foarte multă treaba, fie poţi ignora, fie poţi răspunde la zile distanţă. Tu ai expus foarte detaliat situaţia, mai departe e de datoria fiecaruia să citească, să înţeleagă etc, modul cum interpretează fiecare în schimb, nu poate fi controlat, toţi suntem diferiţi.

Toate cele bune Alina.

Cu stimă, Ionuţ
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Alina,poate m-ai inteles gresit..
Daca vrei considera-l ca ,pe un sfat(desi nu sunt in masura)..
Pune-o pe "blonda" sa citeasca tot ce sa scris in acest post!...ai ceva de pierdut?,Nu...Ea are de invatat,daca vrea sa iși rupa 1-2 ore din pretiosul ei timp(avand in vedere ca,va dorii sa reciteasca 4-5 raspunsuri "de aur" din acest post.
Peace :)
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

pregnant87 scrie:Alina,poate m-ai inteles gresit..
Daca vrei considera-l ca ,pe un sfat(desi nu sunt in masura)..
Pune-o pe "blonda" sa citeasca tot ce sa scris in acest post!...ai ceva de pierdut?,Nu...Ea are de invatat,daca vrea sa iși rupa 1-2 ore din pretiosul ei timp(avand in vedere ca,va dorii sa reciteasca 4-5 raspunsuri "de aur" din acest post.
Peace :)
Ba, eu zic să nu citească “blonda” tot ce s-a scris în acest post, mai bine doar pe alocuri. Că de ajunge să citească ce s-a scris pe forum despre ea, ca i-au fost cumpărați și chiloții de către studio (ceea ce chiar nu trebuia să știm noi și chiar nu ajuta cu nimic pe nimeni spre a da soluții), și că ea nu are nicio calitate, mai rău o va demoraliza decât să o ajute/motiveze. Până la urmă e vorba de demnitatea unui om, dar citind printre rânduri am înțeles tot ceea ce trebuia înțeles. Sincer mi se pare normal ca și „blonda” să riposteze la un moment dat, având în vedere cele scrise de Alina, de atitudinea ei față de “blondă”.

Acuma pregnant87, probabil că ție ți se pare firească atitudinea asta, probabil că pentru tine să jignești un om e ca și cum ai spune „Bună ziua!”, iar pe blondă nu ar avea de ce să o deranjeze ce s-a scris aici de ea (repet, niște lucruri ce nouă chiar nu avea niciun sens să ne fie aduse la cunoștință, dar asta spune multe despre un om). Că deh, pregnant87, și ție ți se pare ceva firesc să jignești userii noi de pe forum (“umilești”, cum îți place ție să spui :D ).
Poate nu ești tu de vină, probabil așa ai fost educată, provii dintr-um mediu/anturaj unde aceste lucruri sunt normale.

În cazul în care „blonda” încă lucrează la studio, nicidecum să nu i se dea să citească toate postările (mă refer la acelea în care ni se povestește despre chiloții ei, și celelalte, știe Alina care, în care ne spune că nu are calități), mai bine să i se selecteze cele cu adevărat relevante, care pot să o ajute, nu să o demoralizeze.

În mod normal nu ar trebui să ne lăsăm afectați de răutățile celor din jur, însă din păcate rata persoanelor persuadate/manipulate este foarte mare.

Acuma mă aștept ca pregnant87 să îmi spună că sunt invidioasă pe ea, doar din simplul motiv că nu sunt de aceiași părere cu ea, la fel cum a mai făcut și în alte dăți, atât cu mine, cât și cu alte persoane de pe forum care au îndrăznit să o contrazică.

Oricum ești simpatică, pregnant87! Te pup!
Salutând nemurirea printre muritori...
Avatar utilizator
al1na
Mesaje: 19
Membru din: 16 Mai 2014, 19:59
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mery24
Daca citeai cu atentie posturile... intelegeai despre ce era vorba cand s-a spus de "chiloti" eu am explicat ca blonda a fost ajutata cu foarte multe, inclusiv cu chiloti... asta pentru ca am detailat povestea ei sa ma fac inteleasa...
O zi frumoasa!
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

al1na scrie:Mery24
Daca citeai cu atentie posturile... intelegeai despre ce era vorba cand s-a spus de "chiloti" eu am explicat ca blonda a fost ajutata cu foarte multe, inclusiv cu chiloti... asta pentru ca am detailat povestea ei sa ma fac inteleasa...
O zi frumoasa!
Mery a inteles ...se referea doar la faptul ca nu ar fi indicat sa citeasca "blonda" tot ce ai/s-a scris pe aici ..in alta ordine de idei : Cum a mers perioada asta ? Mai colaborati cu ea ? Tu te-ai mai linistit ( adica te-ai mai relaxat sau tot stresata de subiect ) ? Colegii de forum au cam spus tot ce era de spus asa ca eu m-am bagat doar sa evit niste contraziceri intre tine si Mery + sa-ti ofer "din afara" urmatoarele :

Bila alba - pentru faptul ca te implici in munca ta si te stresezi in loc sa stai linistita pe principiul "timpul trece , leafa merge"
Bila neagra - ORICUM ar fi modelul , oricat de "dificila" ar fi fost blonda ... Sa faci "cu ea" sume sub 50$ / tura in conditiile in care a stat min 7 ore online si nu s-a panicat la ideea de "striptease" macar denota faptul ca fie experienta ta ca model , fie sistemul vostru de training are "bube"

In orice situatie trebuie sa obtii cat mai mult "de la tine" inainte sa te astepti macar la putin de la partenerul de "activitate" ....... Eu unul asa as fi procedat din ziua 1 .... Imi bateam capul cu blonda pana depaseam 50$/tura macar 3 ture la rand , pe urma o lasam singura 3 ture , reluam de 2-3 ori ciclul asta si-i demonstram matematic CA SE POATE , E FOARTE GREU sa demonstrezi unui model "cu lipsuri" ca se poate daca si atunci cand ii oferi "toate conditiile - tehnica,conturi,trainer ,..." Ea nu depaseste cateva sute Ron /perioada
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Mery24,iti dai seama ca,nu am cum sa "te umilesc" tocmai pe tine...veterana forumului.
Nici nu ma mir ca saraca "blonda" nu are ce sa invete :)
Nu incerca sa imi rastalmacesti vorbele...sunt adresate "invidioaselor" cu realizari bune,din ce spun 'greii" forumului...nu este cazul tau..
Vorba cuiva:-Fi cuminte,ca'nainte!:),povesti pot sa inventez si eu...Plangandu-te pe aici de Nerealizarile tale!
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

El-Diablo...raule,si uratule :))
Lasa femeile sa se certe :D
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Off-topic: Bună Merz24 şi pregnant87 vă rog, să nu degenereze discuţia într-o dispută personală, fiecare are felul lui de a vedea lucrurile. Puteţi trece pe privat dacă vreţi CATS Fight, deşi nu cred ca este cazul.

Vă pup. Cu stimă, Ionuţ
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”