Stie cineva ceva despre NEEDLIVE?

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Chagal
Mesaje: 1
Membru din: 28 Mar 2015, 18:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut !
Incerc sa gaesc informatii aici despre NEEDLIVE. In afara de postari destul de vechi nu am gasit nimic.
In ultimii 2 ani sunt cateva sute de postari , mereu aceleasi, de reclama la acest site.
Conditiile oferite , par avantajoase chiar foarte avantajoase daca e sa am in vedere programul de referral (lifetime ..bla bla bla)
Asta era introducerea :D

INTREBARE : e cineva inregistrat de aici care poate sa confirme ca se fac ceva banuti acolo ?
Am intrat de cateva ori si dimineata devreme si seara si mai mult de 5 maxim 10 performeri online nu am intalnit. Fata de alte site-uri cu mii de modele online pare un site mort si probabil de aia a lansat aceste programe de referral foarte atractive , pentru a se revigora.

Stie cineva ceva despre NEEDLIVE , din proprie si recenta experienta ?
SoulCams Models Studios wanted
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

site-ul a existat acum mai multi ani, apoi s-a inchis , acum e redeschis si (acum) are aceiasi proprietari ca si Jasmin-ul, probabil e varianta de avarie daca vreodata o sa pateasca Jasmin-ul ceva.

trafic au bagat pe el la redeschidere, in prezent cifrele despre trafic sunt praf, au desfiintat topul membrilor platitori fiindca nu mai existau suficienti membri platitori nici cat sa sa umple topul, deci site-ul exista, totul e ok cu functionarea lui doar ca de trafic nu se ocupa nimeni....Dumnezo stie cati bani se fac pe el.

eu mi-am facut cont dar n-am putut sa stau pe el deloc din cauza ...scrisului..... literele alea verzi si rosii si mici si subtiratece si pe fond negru (???) m-au umplut de nervi , nu vedeam absolut nimic asa ca am renuntat dupa cateva ....ore.
cand si-or pune literele (de orice culoare) pe fond alb sau ceva deschis si le-or mari si le-or pune si Bold .... abia ATUNCI o sa-l mai folosesc.
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
mihai_richG
Mesaje: 33
Membru din: 12 Ian 2015, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dupa cum a zis si andromaca_mulge_vaca NeedLive a existat acum multi ani, dupa care a fost preluat de cei de la Jasmin care au migrat toate conturile pe site-ul lor (modele+membrii).
In momentul de fata este un site mort fara pic de trafic.
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”