Care imi recomanda cateva site-uri ?

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
StudioHDRO
Mesaje: 21
Membru din: 31 Aug 2014, 03:16
Localitate: Buzau, Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare din nou.

Am si eu o rugamine... care imi recomanda cateva site-uri ? :)

In afara de IMLive si LJ.

Si un sfat, va rog! ( Pe cate site-uri sa pun un model nou ? EU m-am gandit sa pun un model 2-3 zile.. sau chiar 1 saptamana pe un site, sa se obisnuiasca si s-o cunoasca lumea. :) ) este ok asa ?

Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Ceecee
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 06 Feb 2014, 23:03
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Buna si bine ai venit pe forum. Nu inteleg care este abordarea, lasi un model o saptamana pe un site, timp in care se obisnuieste, cunoaste cativa membri, dupa care o muti pe altul? Nu cred ca o sa ajungi undeva asa. 2-3 site-uri pe care sa se concentreze vor fi ok. In niciun caz Iml si Lj in acelasi timp. Alegi un site cu trafic mare si combini cu unul sau doua site-uri cu trafic mai mic gen ifriends, camcontacts.

Off topic: Te-ai informat putin inainte sa iti deschizi studio?

Bafta :)

Si ca sa-ti raspund si la intrebarea "Care imi recomanda cateva site-uri?", forumul. Forumul este norocosul care iti va raspunde. Asta daca te obosesti sa cauti, desigur.
StudioHDRO
Mesaje: 21
Membru din: 31 Aug 2014, 03:16
Localitate: Buzau, Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da, m-am interesat :)

Multumesc.
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Desi esti la inceput si forumul este plin de informatii , incearca sa citesti ca e scris absolut totul . La un moment dat am pus si eu intrebari inainte sa incep, poate de 2 lei dar... dar am stat cred 6 sau 7 luni pe forum , m-am intalnit cu un baiat ce avea studio in Iasi , eu fiind in Bucuresti si etc.. Dar ca raspuns la intrebarea ta , poti incerca Jasmin , Xlove ( un site ff bun ) , Imlive, Streamate si mai sunt o gramada aici pe forum.
Acum ramane sa observi tu ce site se muleaza pe modelele tale.
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”