Plata LiveJasmin.

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
StudioHDRO
Mesaje: 21
Membru din: 31 Aug 2014, 03:16
Localitate: Buzau, Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare.

Am o mica problema, recent am facut contul la Livejasmin.com ... iar la plata nu stiu exact ce sa selectez, am 3 optiuni.
1: Payoneer
2: ePayService
3: Cec de hartie.

Plata mai exact pe SRL .. si vreau sa stiu exact ce si cum.

Multumesc, si scuze daca nu am postat unde trebuie. :)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Payoneer,business mai exact,cand te directioneaza pa pagina de payoneer ai optiune ca sa fi platit ca si companie,banii iti vor intra intr-un cont bancar pe firma.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
StudioHDRO
Mesaje: 21
Membru din: 31 Aug 2014, 03:16
Localitate: Buzau, Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu am ales plata CEC ...nu stiam ca un cont de payoneer se poate atasa la contul din romania. ( mai exact trans )
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Aww Doamne,cec??De ce nu ai ales porumbel voiajor?:)))Payoneer business exact asta e,transfer bancar,daca intrai pe sitele payoneer,iti explica ca la gradinita,esti companie,poti sa trasferi fonduri and shit.Banii intra in contul firmei nu pe nume fizic.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

StudioHDRO scrie:Eu am ales plata CEC ...nu stiam ca un cont de payoneer se poate atasa la contul din romania. ( mai exact trans )
Salutare ,

De ce nu ai intrebat inainte ? Sau daca tot nu ai facut-o inainte , cel putin specificai ca ai ales deja CEC si doar intrebai daca e o metoda buna ...

Ca in spotul ala TV ( intrunire intre familii , la masa ) :
- Mama lui : - " Sa-i lasam sa se mai cunoasca " ....

-Mama ei : - " Vom avea un nepotel !!! " :lol: :lol:

Sau sa zicem ca vrei sa te mariti .Intrebi pe un forum dedicat casatoriilor : Cu cine ar trebui sa ma marit ? Cu un alb , un mulatru sau un negru ? A doua zi , dupa zeci de raspunsuri primite ,unde majoritatea te sfatuiesc sa te casatoresti cu un alb sau cu un mulatru ( pt ca , copii sa aiba o culoare acceptabila vizavi de tine ) , tu vii si spui ca esti gravida cu cel negru de fapt .
In 4 luni !!!!!!! :lol: :lol:
looooooooooooooooooooooooooool
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

StudioHDRO scrie:Salutare.

Am o mica problema, recent am facut contul la Livejasmin.com ... iar la plata nu stiu exact ce sa selectez, am 3 optiuni.
1: Payoneer
2: ePayService
3: Cec de hartie.

Plata mai exact pe SRL .. si vreau sa stiu exact ce si cum.

Multumesc, si scuze daca nu am postat unde trebuie. :)
Sau daca vrei sa te plateasca diresc Jasminul in contul tau bancar , in contul tau ai la Payout Option :

If you want to receive your payout as a company, click here.


Iti vine un email cu un link , dupa ce completezi trebuie sa le trimiti o poza recenta cu bulentinul si , fata langa buletin mai pe romaneste :)

Sau cum au scris ei mai sus , Payoneer si alegi sa ii transfere in contul tau bancar.
P.S. nu poti selecta o suma anume din ceea ce iti intra , ci toti banii care sunt virati in contul de Payo sunt redirectionati catre contul tau bancar.
P.S.2: La sume mai mari , daca alegi Jasminul ca sistem de plata direct o sa pierzi ceva banutei pe drum ( comisioanele bancilor prin care trec banii ) , fiind in $ .
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”