Site cu plata pe ora

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Avatar utilizator
beyoustudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 19 Apr 2015, 12:37
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Contact:

imi puteti da cateva exemple de siteuri ce platesc timpul petrecut online de catre modele?
am tot cautat ,am gasit postari din 2013-2014 dar majoritatea au disparut :)
multumesc
Chose To Be Different ..... BeYou

https://www.beyou-studio.ro/
SoulCams Models Studios wanted
danutza
Mesaje: 18
Membru din: 26 Mar 2007, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu o sa le afli aici garantat .Pentru ca un site care plateste cu 10 $ ora de free nu va fi stiut chiar de toata lumea .Sunt cateva studiouri care au exclusivitate pentru asa ceva . Eu personal cunosc 2 care fac asemenea plati dar eu nu am reusit sa intru pe ele pentru ca sunt independenta .Spor la cautat !
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

De obicei aceste site-uri ( sau cel putin ofertele lor cu pay/free chat time ) apar si dispar ca ciupercile cand si cum te astepti mai putin , cea mai buna modalitate sa "dai de ele" este sa-ti faci un pic singur reclama la colectivul de modele de genul :

Studio x avand la dispozitie un numar de modele y ( ca o explicatie pentru acest y este indicat sa ai la dispozitie 2-3 poze cu fiecare model + un orar cat mai precis in care ele sunt dispuse sa stea online ) , cautam colaborare cu site aflat la inceput care este dispus sa plateasca modelelor un anumit pret / ora stata online .

Daca ai mai mult de 4 modele cu aspect fizic placut si ceva experienta in domeniu ai sanse exagerat de mari sa fi contactat fie de un site de gen fie de un alt manager de studio care are o oarecare intelegere cu un site de genul asta dar pe principiul "ai grija ce cauti ca poate gasesti " fi atent si "ia aminte" la urmatoarele aspecte :

- foarte rar site-urile de genul asta iti vor plati acesti bani legal ( nu ca i-as acuza de ceva dar sunt niste campanii oscilante financiar vorbind asa ca le este si lor greu sa-i incadreze intr-un tipar contabil )
- fi constient ca introducerea unui site de genul asta in "portofoliul" modelelor le va scadea vizibil randamentul pe site-urile pe care ele deja activeaza cu un anumit succes
- cand e vorba de o intelegere de genul asta sa nu te mire daca regulile se vor schimba din mers pentru ca bugetele site-urilor pentru asemenea campanii sunt exagerat de oscilante
- inainte sa spui DA unei asemenea colaborari verifica daca din punct de vedere tehnic ( banda de internet , performantele calculatoarelor , ... ) poti functiona optim cu acest extra site deschis
- nu-ti face planuri si nu promite modelelor ca va dura o vesnicie

ultimile 3 site-uri de genul asta de care am auzit ar fi : camplace.com , freewebcams.com si camdolls
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”