Cu ce ma confrunt in cazul deschiderii unui studio de chat?

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
rxnmldvn
Mesaje: 2
Membru din: 12 Ian 2015, 21:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna seara,este prima oara cand postez pe acest forum ,iar intrebarea mea este cu ce ma confrunt exact in vederea deschiderii unui studio,intial doresc sa deschid un studio cu 2 posturi ,pt ca am inteles ca este o problema cu angajarile si mi-este oarecum frica sa investesc in amenajarea mai multor posturi de lucru ca poate nu reusesc sa le ocup pe toate ! in fine in general as vrea sa stiu exact ce ar trebuii sa stiu ,am experiente de 4 ani in domeniu ,dar insa ca performer nicidecum admin.multumesc.
P.S.
si tin sa specific ca sunt din bucuresti ca am obs aici ca s-a mentionat de mai multe dati dificultatea deschiderii si mentinerii unui studio in capitala,fata de alte orase
SoulCams Models Studios wanted
Bluekarinna
Mesaje: 46
Membru din: 09 Dec 2012, 23:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca esti dispus sa oferi modelului 90% din castig, succes ai sanse sa faci ceva!
Daca pleci dela idei sa te imbogatesti din asta, o sa inmultesti lista celor care o dau in bara cu studiourile ! Succes !
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Bluekarinna scrie:Daca esti dispus sa oferi modelului 90% din castig, succes ai sanse sa faci ceva!
Daca pleci dela idei sa te imbogatesti din asta, o sa inmultesti lista celor care o dau in bara cu studiourile ! Succes !
lol ,Bluekarinna@
Mi se pare cam, zgarcenie crasa (posibil ,chiar mostenita :wink: ) sa oferi 90% , din moment ce poti foarte bine oferi suta la suta ! Cele 10 procente fac diferenta intre un zgarie branza si un filantrop .

P.S.Dupa cum ai scris mai sus ,reiese ca procentul ar fi cheia succesului .Eu ,am rezerve in a crede asa ceva .
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

99% sa fie pace :)
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
Bluekarinna
Mesaje: 46
Membru din: 09 Dec 2012, 23:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

googlefun scrie:
Bluekarinna scrie:Daca esti dispus sa oferi modelului 90% din castig, succes ai sanse sa faci ceva!
Daca pleci dela idei sa te imbogatesti din asta, o sa inmultesti lista celor care o dau in bara cu studiourile ! Succes !
lol ,Bluekarinna@
Mi se pare cam, zgarcenie crasa (posibil ,chiar mostenita :wink: ) sa oferi 90% , din moment ce poti foarte bine oferi suta la suta ! Cele 10 procente fac diferenta intre un zgarie branza si un filantrop .

P.S.Dupa cum ai scris mai sus ,reiese ca procentul ar fi cheia succesului .Eu ,am rezerve in a crede asa ceva .
Nu am spus ca asta este cheia succesului, este doar o sansa pentru el, din punctul meu de vedere!
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bluekarinna scrie:Daca esti dispus sa oferi modelului 90% din castig, succes ai sanse sa faci ceva!
Daca pleci dela idei sa te imbogatesti din asta, o sa inmultesti lista celor care o dau in bara cu studiourile ! Succes !

Sa inteleg ca ai un studio de succes in Romania si oferi 90% ? Sau vrei sa te angajezi la el si incerci sa-ti iei partea ta de 90% ? :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”