Mi s a blocat un cont de administrare pe adultwork

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
kisstudio
Mesaje: 1
Membru din: 13 Iul 2014, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Astazi mi s a blocat un cont de administrate al unui grup de membri pe adultwork.Nu stiu la cine sa apelez si ce sa fac.va rog poate cunoasteti situatii si ma puteti ajuta.Nu mai pot accesa contul de performer care este si atasat la grup.in schimb 2 din counturile performerilor care sunt in cadrul grupului le pot accesa,si au si bani in ele.cui ma pot adresa,cunoasteti vreo adresa de mail?
va rog f mult daca ma puteti ajuta ,caci sunt disperata.
va multumesc si imi cer scuze
SoulCams Models Studios wanted
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Trebuie sa iei legatura cu SKL: boss@sweetkicklimited.com
Avatar utilizator
miha7
Mesaje: 9
Membru din: 16 Sep 2013, 00:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna poate ma puteti ajuta si pe mine. Mi-am facut cont pe AW.. toate bune si frumoase am trimis tot ce trebuia .. dar contul nu era deschis.. pana primiesc un email "2 x Photo ID Required - ID Card, Driving Licence or Passport‏ " .. problema e ca am doar un act , buletinul . Iam trimis mail domnului sweetkick .. care din cate am citit pe forum el ajuta modelele din ro .. dar raspunsul lui a fost :
Your roles are currently denied by the site. In order to clear your issue, you are requested to provide TWO genuine government issued ID (only ID, Driving License or Passport accepted), as for all Romanian nationals decided.

Further, a face photo holding both ID in hands is required.

If you can't provide the requested documents, we're sorry but your registration is denied on AdultWork.com .

Mai exista si alta solutie ?? As mai putea face ceva.. sau mai bine renunta .. ?
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Nu exista alta solutie. AdultWork cere 2 forme legale de identificare diferite: CI e una, a doua poate fi permis de conducere sau pasaport. Altfel nu o sa poti lucra acolo.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

miha7 scrie:As mai putea face ceva.. sau mai bine renunta .. ?
Pai de ce sa renunti? In 2 ore faci pasaportul si in aceeasi zi il trimiti.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
miha7
Mesaje: 9
Membru din: 16 Sep 2013, 00:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu vreau sa renunt.. doar ca nu sunt in tara si abia peste o luna pot sa imi fac pasaportu.. sper sa nu imi stearga contul :)
Multumesc pentru raspunsuri . :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”