Psihicul si videochatul

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

S-a mai spus de multe ori pe aici: prostul nu e prost destul pana nu e si fudul :mrgreen:
SoulCams Models Studios wanted
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

modelele chiar trebuie din cind in cind trezite la realitate. Cind esti la un studiou, o face patronul, da nu cu bata, ci cu vorba, un pahar de vorba, despre viatza, despre necesitati si usor spre lucru. daca doamna patroana, sunteti suta la suta convinsa ca profilele sunt ok, ca se innoiesc periodic, sunt interesante, daca decorurile si tehnica este la nivel, atunci incarcati sa gasiti problema si sa incercati sa o reparati. poate fata nu se misca cum trebuie si unde trebuie si la momentul cind trebuie, verificati daca isi sta orele si nu isi petrece timpul in studiou ca sa-si faca coafura si sa fumeze tigarile colegei, verificati cum comunica ea cu clientii si daca comunica. Daca scrie, impingeti-o sa vorbeasca. cel putin un hello and how are you. Daca vorbeste, dati-i idei despre ce ar trebui sa vorbeasca. Daca e prea serioasa, impletiti-i parul mai strins ca sa se intinda gura intr-un zibet firesc))) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: si tot asa.
E usor sa vii o data la sfirsitul perioadei si sa tipi ca faceti putin. dar v-ati intrebat vreodata, ce ati facut domnia voastra pentru ca fata sa-si ridice randamentul?
despre psihic nu stiu nimic....eu ma tem sa zic cuvintul asta, pentru urechea mea neromaneasca adie a casa de nebuni)))
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

As sugera lui Sad sa gaseasca modalitatea tehnica de a da like-uri si aici....:)
O suna ciudat, da' imi place la nebunie de niste postari ale unor oameni si nu stiu cum sa arat asta...
Videochatul este cea mai bine platita munca grea si cea mai prost platita munca usoara.
http://www.easyvideochat.ro
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”