Imlive Cont master ID

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
DrOetker
Mesaje: 12
Membru din: 30 Mar 2013, 23:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pe imlive la cont master dupa ce il faci iti cere sa uploadezi un id (buletin,pasaport etc) dar nu ma lasa sa uploadez zice ca formatul trebuie sa fie 600x400 dar este formatul asta si este si mai mica de 250kb si gif si jpeg am incercat...deci care ar fi problema?
am incercat si cu mai mic de 600x400 degeaba nu ma lasa sa dau upload
SoulCams Models Studios wanted
DrOetker
Mesaje: 12
Membru din: 30 Mar 2013, 23:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

A mai avut cineva aceasta problema?
Avatar utilizator
SunStudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 52
Membru din: 17 Dec 2010, 07:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Trimite-le un e-mail mai info@imlive.com in care le explici detaliat problema ta. Ofera-le detalii si nu te enerva daca primesti primele 2-3 reply-uri cu raspunsuri textbook, care nu o sa te ajute absolut deloc. Insista si o sa ti se rezolve problema. S-ar putea sa ai noroc si sa se rezolve din prima, cine stie.
http://www.videochat-sunmodels.ro Everything is possible, impossible just takes longer.
DrOetker
Mesaje: 12
Membru din: 30 Mar 2013, 23:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mersi mult..deja am trimis vreo 2 mailuri am primit un msg automat deala...inca astept un raspuns mai stau vreo 2 zile si mai trimit 1
AlexiaIrenne
Mesaje: 1
Membru din: 02 Iun 2014, 14:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna. Am si eu o mica problema. Am incercat sa fac cont de master insa la state nu stiu ce sa selectez si la studio situation. Am trecut la country romania insa la state nu stiu ce sa bifez caci nu apare nimica gen.. europa :D
Iar la studio situation nu pot bifa nu imi apare nimica. Ma poate ajuta careva? Astept pm. Multumesc:*
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”