Formular w-8

Patroni, Acționari, Manageri, Traineri aici este locul Dumneavoastră de discuții pe teme legate de Administrare, Management Studio videochat sau Agenție de Modele! Aici este locul unde puteți face schimb de informații, să vă exprimați opiniile, părerile, cugetările, sarcasmul fin, șimțul umorului și așa mai departe! ✅✅✅
Scrie răspuns
Damocles
Mesaje: 3
Membru din: 07 Sep 2012, 10:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutari tuturor.
Am deschis de curand un studio si printre site-urile pe care am ales sa lucram exista si cams.com, site care efectiv m-a terorizat cu formularul w-8. In afara faptului ca nu au un link de unde sa fie descarcat mi-au refuzat de 2 ori acest formulat. Precizez ca am completat w-8en ca si formular. Chiar nu stiu cum sa mai fac cu el.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

http://s9.postimage.org/i126uzedb/fw8ben_EX.jpg

Cam asa ar trebui sa arate completat. Ai procedat la fel si ti l-au respins?
Damocles
Mesaje: 3
Membru din: 07 Sep 2012, 10:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc frumos pentru exemplu. La partea I punctul 7 nu cred ca am trecut cnp-ul. In rest am scris exact ca si in exemplu. Retrimit si revin cu rezultatul.
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

La vremea cand l-am completat eu, nu era necesar sa se treaca CNP-ul dar mai nou vad ca asa se cere.
SMissMagic
Mesaje: 1
Membru din: 03 Dec 2013, 21:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna, vreau sa aflu si eu mai multe de acest formular.
Cum se completeaza daca am studio cu mai multe modele? trebuie sa completez pentru fiecare model sau cum? ca nu inteleg....va multumesc pentru ajutor
Scrie răspuns

Înapoi la “Administratori de Studio Video Chat”